Diş İmplantları...Bilgi...Paylaşım

Bu kadar emin konuşmayalım, yiyeceklerle her şey giriosa kanserojen olan hiçbir şeye kulak asmayalım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ben de 2 implant yaptırdım acıbademde astra marka. tanesi 3600 e geliyor. hiç ağrım sızım olmadı, ilk iki gün çok az şişlik oldu

bende ön dişim için düşünüyorum ama bakalım artık ... hayırlısı

çarşamba günü 4 implant yaptırıyorum öndişlerim zirkon yaptırdım bittiiii sıra implantta doktorum süper korkmadan gidiyorum 14 diş aynı gün kesildi hiç bir sorun yaşamadım

mrb arkadaslar bende dislerimi yaptirmak istiyorum fakat cok kararsizim ondeki ust dislerim onde ve yamuk dort tanesini yaptirmak istiyorum sizce ne yapmaliyim ve en uygun fiyatli olan tesekkurler

Onde ikinci ust azi disimde kaplama vardi ve dis kaplama altından çürümüstu. 1 senedir curuk olarak duruyordu. Agrim, veya koku sorunum yoktu. Su an ki isimde görüntünün önemli olmaması, maddi durumumun iyi olmasi sebebi ile disi cektirip implant kararı aldim. Bugün dis çekildi. Doktor kemigin durumunun iyi olmadığini söyledi. Oraya implant yapılamayacak mi cok bilgi vermedi henüz, haftaya kontrole gidince konuşacağız ama benim moralim sifir sifir sıfır
Madem implant yapılamayacak o zaman disi niye cektirdim benim sikintim yoktu ki
Yorganin altına girip bütün gün ağlamak istiyorum

kayınvaldemin dişerine implant yapıldı iki gün önce. çok korkar dişçiden ama derya hanıma gittik. iletişimi çok güzel. almanyada implant eğitimi almış bize güven verdi yaptırdık. benim doktorumun ortağı olduğu için implant konusunda mehtap hanım yönlendirdi. şu ana kadar ağrı şişlik vs olmadı. birkaç gün sonra dikişleri aldırmaya gideceğiz.
implant doktoru derya perçin bu arada.

mrb arkadaslar bende dislerimi yaptirmak istiyorum fakat cok kararsizim ondeki ust dislerim onde ve yamuk dort tanesini yaptirmak istiyorum sizce ne yapmaliyim ve en uygun fiyatli olan tesekkurler

mehtap hanıma bir görün derim. mehtap ketenci. numarasını özelden atabilirim istersen

Bende iki tane implant yaptrdm patlams misir yerken sanrm patlamamisa denk geldi ve implantimn ustundeki kaplamam birZ kirildi moralim cok bozuk. Hani bu dis omurluktu nasil kirilir :/ onun disinda arasinda surekli yemek giriyor cok agriyor deli ediyor beni. Gidince o doktoru oyacam uyuz herif

Merhaba bayanlar,
Bende implant yaptıracaktım, doktor ile görüştüm. Çene yapısının uyumlu olması gerekiyor ve kabul etmezse yapılacak hiçbir şey yok. O kadar ağrıyı ve riski göze alamadım. Yaptıran ve memnun olanlar kimler acaba ? O süreci bilmek isterim.

malesef 2 ayın sonunda diş eti rahatsızlığımdan dolayı vida dışarı çıktı.Bakteriler yol açıyormuş bu duruma.Tam dişim olacak derken yeniden 3 ay bekleyeceğim.Yanındaki sallanan dişimle aynı anda 2 implant uygulanacak 3 ay sonra.Bu süreçte ara ara ışın tedavisi uygulanacak ki bakteriler yok olsun.Zaten doktorum normal dolgu-kanalı bile ışınlı yapıyor.Çok iyi bir dr ama benim diş etim sorunlu,ender görülen bir durummuş.Aynı yoldan bir kez daha geçeceğiz bakalım

Bende anneme yaptırmayı düşünüyorum ama sonrasında oluşabilecek komplikasyonlardan çok korkuyorumo_O

Ben de implant yaptırana kadar gerçekten çok korkuyordum fakat tabi doktorunuz çok önemli, ben bu olayı hiçbir komplikasyon yaşamadan atlattım gönül rahatlığıyla tavsiye ederim dr alime gerekci

Ben de implant yaptırana kadar gerçekten çok korkuyordum fakat tabi doktorunuz çok önemli, ben bu olayı hiçbir komplikasyon yaşamadan atlattım gönül rahatlığıyla tavsiye ederim dr alime gerekci
Geçmiş olsun canım,sen kaç yaşındasın?kaç tane implant yaptırdın?

ben 30 yaşındayım canım iki implant yaptırdım doktor arkadaşım gerçekten korkacak hiçbir şey yok herkese tavsiye ederim implantı

Bende impant yaptıracağım ama cok korkuyorum yeni yaptıran arkadaşlar varsa bana bilgi verebilir mi şimdiden teşekkürler :)

Ön dislrde bosluk var fakat dis yapim bozuk dr implant yapilamycgni soyldi.bnde tel taktrmycgmi dusunyrm bu 3 yil kadar surebiliymus.bu sekilde implant yaptrn varmi acaba.bu arada aralik dis sigacak kadar buyuk dgl on disimin biri cok ustte ve yukari dogru ciktigi icin dr cekti tel takilmyck durumdydi cunku ne yapsam bilemyrm önerilrnzi beklyrm

X