Gebelik testi kullananlar buraya

ben okadar doktorlara gittimki haddi hesabı yok harcanan paranında tabi en son tüp bebek care oldu tabi önce allahımın istemesi vermesi rabbim herkeese versin..moralinizi yüksek tutun Allahım isteyene verir..

cnm simdi seni teselli edecek hic birsey bulamiyorum, üzülmekte haklisin tam oldu derken tekrar hüsran yasadin off ya cok zor birsey. Ise baslamaklada iyi yapiyorsun hic degilim kafan dagilir ugrasacak birseylerin olur. Seninde bildigin gibi benim bir sözüm vardi, derdimden büyük allah var gercektende bunu düsününce insan birazcik olsada rahatliyor ve sükrediyor, rabbim beterinden saklasin iyi kötü sagligimiz yerinde. Illaki hersey iyi giderken hayatimizda bir eksik olacak rabbimde bizleri bebek hasreti ile siniyor. Sen kendine iyi bak sakin yikilma yilma yola devam insallah olacak birgün sabirla yine ve yine beklemeliyiz umut etmeliyiz

evet yerden goge kadar haklisin cnm cok sagol destegin icin cok tesekkur ederim haftaya cuma kesinlikle bitiyo kurtaj olucam evet derdimden buyuk guzel ALLAH im var rabbim hayirlisini hayirli zamanda versin ins. hepimize bugun mubarek gun kandilin mubarek olsun bu mubarek gunun yuzu suyu hurmetine rabbim dualarimizi kabul etsin hakkimizda hayirlisini versin

--------------------------------------------------------------------------------

Ben 8 günlük bir gecikme yaşıyorum. Dün idrar testinde pozitif çıktı. Bugün doktora gittim kan testinden önce ultrasonda baktı ve hiçbirşey göremediğini söyledi. Sonra kan testi sonucum çıktı ve değer 4214 çıktı. Kanda değerin bu kadar yüksek olmasına rağmen neden ultrasonda gözükmedi. Haftaya tekrar ultrasonda bakalım dedi. Çok korkuyorum kızlar. Benimle aynı durumu yaşayanınız veya bu konuda bilgisi olanınız varmı.. Lütfen yardım edin bana.çok kötüyüüüümmmm

cnm doktora bugun gittim en kisa surede kurtaj olucam allah yardimcimiz olsun bu arada pazartesde ise basliycam en azindan birz kafam dagilir bu yasadiklarimi biran once unutmak istiyorum herzaman dedigim gibi herseyin hayirlisi olsun yarin belli olucak nezaman kurtaj olacagim

ALLAH SABIR VERSİN ARKADASIMM....ALLAH DAHA BETER DERTLERDEN ESİRGESİN GÖNLÜNÜ SERİN TUT İNSALLAH EN YAKIN ZAMANDA TEKRAR OLUR BU SEFER DAHA SAGLIKLI BI SEKILDE INSALLAH...KENDINE COK IYI BAK..yerimseniben

sagol cnm cok tesekkur edrim insallah bizim de tek temennimiz o zaten rabbim bidahakini saglikli bir sekilde kucagima almayi nasip etsin tabiki sizlerde

bizde sok gecirdik hala daha oyleyiz normal kontrole gittik hevesli hevesli gulerek aglaya aglaya geri donduk cok zor mus ya rabbim kimseye yasatmasin

aynen bende öyle heycanla gitmiştim dr.12.haftamdaydım bi öğrendim kalbi durmuş...şok olduk eşimle. 2ay oldu kürtaj olalı.allah birdaha yaşatmasın inşallah hiç kimseye.:Saruboceq:

aynen bende öyle heycanla gitmiştim dr.12.haftamdaydım bi öğrendim kalbi durmuş...şok olduk eşimle. 2ay oldu kürtaj olalı.allah birdaha yaşatmasın inşallah hiç kimseye.:Saruboceq:

amin canim insallah birdaha yasamayiz rabbim hayirli hamilelikler ve evlatlar nasip etsin

ozlemcano nasılsın cnm,iyisın inşallah,inşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalırsın,bazi testler yap bi öğren sebebi nedır,enazından bilmiş olursun.
bende adetimi beklıyorum 13 mart,bakalım gelirmı yoksa bu koca karı yontemi iyi gelmişmı.
bol bol çalıştık bu günlerde,bide ruyamda balık ve gelinlik giyidimi gördüm,tabirlere baktım,bebek sahibi olacam diye yazıyormuş.inşallah bu ay bebişim gelir

hakkinda hayirlisi olsun canim insallah rabbim hayirlisiyla saglikli bir evlat nasip eder ben iyiyim pazartesi ise basliyorum belki biraz stres atarim mide bulantilarim azaldi ama hala devam ediyo tek zorum bu cok sukur ondan haric sagligim iyi cuma gunu kurtaj olucam bide o gunu atlatsam rahatliycam cok korkuyorum hakkimizda hayirlisi insallah

laubali cim nasilsin hic sesin cikmiyo ben bugun kurtaj oldum bebegimi aldilar cok agrim var ve kanamam da cok allah tan hayirlisi insallah gececek sen neler yapiyosun iyimisin sagligin nasil ben isede basladim cok iyiyim ise baslayinca kafam baya bi dagildi cok sukur

geçmiş olsun, mutlaka hayırlısı böyledir, neler görüyorum ne bebekler ne gençler gidiyor gözümün önünde. çocuğunu kucağına alıp sonra kaybedenler var Allah korusun.. şükret haline sen ve eşinin sağlığınız yerinde olsun, inşallah hamile kalırsın tekrar..

laubali cim nasilsin hic sesin cikmiyo ben bugun kurtaj oldum bebegimi aldilar cok agrim var ve kanamam da cok allah tan hayirlisi insallah gececek sen neler yapiyosun iyimisin sagligin nasil ben isede basladim cok iyiyim ise baslayinca kafam baya bi dagildi cok sukur

Canimm kac gündür aklimdaydin, demek bugün kürtaj oldun :gitme: hayirlisi olsun bundan sonra sen iyi ol bu önemli. Agrinin olmasi normaldir canim sonucta iceri girip parcalar aldilar simdi rahim falan agriyordur artik rahim normale dönünce agrilarin gecer.
Ne isle calisiyordun ?

geçmiş olsun, mutlaka hayırlısı böyledir, neler görüyorum ne bebekler ne gençler gidiyor gözümün önünde. çocuğunu kucağına alıp sonra kaybedenler var Allah korusun.. şükret haline sen ve eşinin sağlığınız yerinde olsun, inşallah hamile kalırsın tekrar..

sagol haklisin sukurler olsun ki benim durumum ve esimin durumu cok iyi sagligimiz yerinde ne yapalim hersey allah tan rabbim bizleri korusun insallah

Canimm kac gündür aklimdaydin, demek bugün kürtaj oldun :gitme: hayirlisi olsun bundan sonra sen iyi ol bu önemli. Agrinin olmasi normaldir canim sonucta iceri girip parcalar aldilar simdi rahim falan agriyordur artik rahim normale dönünce agrilarin gecer.
Ne isle calisiyordun ?

bahcede calisiyorum cnm serada ama isim rahat durumumu anlatinca zaten aksama kadar oturuyorum cok yardimci oluyorlar agrilarim gecti sayilacak kadar az sen neler yapiyosun nasil gidiyor hayat calisiyorsun heralde

kızlar benide alın aranıza :KK43:(bugün 6.günüm tık yok 3 gün önce ucuz bir hamilelik testi yaptım sonuç negatif.Yinede kafam karışık bukadar gecikmezdi önerebileceğiniz bir test varmı

canim eger varsa cikardi cikmadiysa yoktur ama karamsar olma belkide gec dollenmedir istersen bi kan tahlili yaptir benim her ay gunum gecerdi her ay mutlaka 2 tahlil yapardim elde var sifir hep negatif cikardi ama gecen 3 ay once en sonunda iki cizgiyi goerdum demek istedigim varsa silikde olsa cikardi gerci benim hamileligim husrana ugradi ama saglik olsun

kızlar merhaba,ben kaç gündür ateşimi ölçuyorum son günlerde sabit kaldı 36.7,bugun adet günüm ve sabah ölçtüm ayne 36.7.
int.ovulasyon testi siparış verdim ve yanında 5 adet gebelik testi geldi,gebelik testinde 2nci çizgi 15 daka sonra hayalet gibi çiktı,ama ovulasyon testinde kıpkırmızı,ben şimdi yumurtluyormuyum yoksa bebiş mı var anlamadım.

ebruli hamile olabilirsin bence iki daha bekle birdaha yap bende ovulasyon yapmistim kipkirmizi cikmisti bende senin gibi dusundum yumurluyrmuyum diye 2 gun sonra gebelik testi yaptim ve cikti bence 2 gun bekle ve tekrarla testini insallah hamilesindir butun kalbimle dua ediyorum rabbim hayirli saglikli sihatli evlatlar nasip etsin hepimize

X