Gebelik testi kullananlar buraya

slm kızlarr bayadır okuyorum yazdıklarınızı gecen gun test yaptım 2 cızgı cıktı fakat bırı yan cıktı sımdı yıne yaptım yıne aynı cıktı 1 haftayı gectı regl offf neyapsam bılmıyorum aslında yaptıgımz testlerı koysak ya buraya daha yardımcı oluruz bırbırımıze

slm kızlarr bayadır okuyorum yazdıklarınızı gecen gun test yaptım 2 cızgı cıktı fakat bırı yan cıktı sımdı yıne yaptım yıne aynı cıktı 1 haftayı gectı regl offf neyapsam bılmıyorum aslında yaptıgımz testlerı koysak ya buraya daha yardımcı oluruz bırbırımıze

başka marka test kullan... ya da en güzeli kan testi yaptır canım..
inşallah hamilesindir :)alkisalkisalkis

ozlemcano merhaba canim. Iyilik canim, yumurtlama bitti simdi bekleyis zamani basladi, gerci ümitli degilim ama taktir ilahi allahin ne zaman ne olacagi belli olmaz. Amaan bide hep ayni tantara her ay adet ol, yumurtlamayi bekle, sonra yine adet olacakmiyim olmuyacakmiyim sorulari, sonra sil bastan yine start al kötükedihüso Peki doktorda ne yapacaksin?

canim normalde tedaviye gidiyorum ama 6 aydir ara vermistim kizamik asisi falan vuruldum o sirada korunmak zorundaydim falan iste doktorda konusucaz bakalim bi doktor asilama demisti belki ona start yapariz hayirlisi bakalim

kızlar nerdesınız yaaa..badem sen ne yaptın,var mı bir gelişme,bende yarın pregnyl yaptıracam,inşallah tutar bişeyler

Selam kizlar
Bizim topik bayaga sessiz kalmis :senağlama: sicaklardanmi acaba :uhm:

Son durum nedir kizlar, kimler ne yapti?
Badem test sonucun yaklasti sanirim, heyecanda son duraktadir yerimseniben
Ebruli insallah bu ay olur biseyler.

Tüh yaaa... Diyecek bisey bulamiyorum canim.. Gerci daha adet olmadin, yinede hayilisi olsun bakalim..Dondurulmus varmiydi? Devam edecekmisin tedaviye?

Yola devam canim, bebek olana kadar yilman yok.. Rabbim elbet birgün emegimizin karsiligini verecektir. Zaten bi kere basardin ama malesef doktor kurbani oldun o yüzden ikinciyide basaracaksin umuyorum.

:1no2:sağol canım laubali bizde bu ay yumurtlama bittikten sonra karar verdik bebişe ama dün hasta oldum

Telasa gerek yok canim, daha yeni baslamisiniz olur insallah vakti zamaninda gelecek allahin izniyle bebelerimiz

X