Anaokulu, okul öncesi, kreş yorumları acil! devlet anaokulu kayıtları hk.

lostsun

Nirvana
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2008
1.227
5
45
arkadaşlar 1 haziranda kayıtlar başlıyor diye bu gün bir arkadaşımdan duyum aldım.acaba ilkokul kayıtlarımı yoksa anaokulu kayıtlarımı o da tam bilemiyor.yarını bekleyemedim bilgisi olan varsa yardımcı olurmusunuz.oğlumu anaokuluna kayıt yaptırıcam mayıs ayı içinde konuştum ağustos dediler.yarın milli eğitim md.de arıyacağım ama yinede bilgi almak istedim..teşekkür ederim..

her okul ya da her şehrin milli eğitim müdürlüğü farklı zamanlarda yapabiliyor diye biliyorum yani genel geçer bi tarihi yok. ıstediğin anaokulunun müd. ya da müd. yard. la konuş derim. Kayıtları kaçırırsan çok sıkıntı oluyor.

her okul ya da her şehrin milli eğitim müdürlüğü farklı zamanlarda yapabiliyor diye biliyorum yani genel geçer bi tarihi yok. İstediğin anaokulunun müd. ya da müd. yard. la konuş derim. Kayıtları kaçırırsan çok sıkıntı oluyor.

teşekkürler...

lostsun şimdi aklıma geldi bu haziranda dedikleri ön kayıt olabilir bazı okullar kurayla öğrenci alıyor ya onun için. Ama ön kayıdı yoksa esas kayıt için yine problem olabilir, ön kaydınıda yaptır bence. Geçen sene bu okula kayıt ettirme mezvuundan çok çektikte ordan biliyorum

lostsun şimdi aklıma geldi bu haziranda dedikleri ön kayıt olabilir bazı okullar kurayla öğrenci alıyor ya onun için. Ama ön kayıdı yoksa esas kayıt için yine problem olabilir, ön kaydınıda yaptır bence. Geçen sene bu okula kayıt ettirme mezvuundan çok çektikte ordan biliyorum

forga çok saol canım..

bende bugün duydum ve gittim okula sordum milli eğitim den kayıtlar hakkında bilgi daha gelmedi diye söylediler. ve e kayıta ilk önce kayıt yaptıracağız acaba bilgin varmı

bende bugün duydum ve gittim okula sordum milli eğitim den kayıtlar hakkında bilgi daha gelmedi diye söylediler. ve e kayıta ilk önce kayıt yaptıracağız acaba bilgin varmı

bende bu gün okula gittim banada adrese en yakın okul neresiyse o okul için e kayıttan kayıt yaptır ondan sonra diğer işlemler için takipte olun dedi.ama bahsettikleri sistem bu gün çalışmadı ..bu ön kayıt oluyormuş.

valla ben bugün gittim kızlar oğlum için geçen sene aylık 75 tl miş bu senede 100 tl olur dediler.ılk 2 ay peşin yatırılıp dekontla birlikte kayıt yapılacakmış.Bide 150 tl görsel eğitim parası verilecekmiş kayıtta bide bağış istediler.

ebtuna ön kayıt internetten yapılacak değilmi okuldan söylenen de buydu ama sayfa hiç açılamadı..

Arkadaşım ben dün sabah gittim ve kızımı anasınıfına kayıt yaptırdım.100tl para yatırdım. Bundan sonra yapmam gereken bişey varmı dedim yok dediler sadece Eylül ayında öğretmen bi toplantı yapacak ve isteklerini söyleyecek dediler o kadar ne ön kayıt nede sonra olacak vs. denmedi bu yapılan kayıt geçerli kayıt dediler.Ben öğlenci vermek istiyordum müdür muavini eşine dostuna kıyak geçip onları öğlenci yaptı bizimkileri sabahçı biraz hır çıkardım müdüre falan çıktım ama bir birlerini tutuyolar sonuçta.
Dün ne kadar sinirlendiysem halen başım ağrıyor.

Arkadaşım ben dün sabah gittim ve kızımı anasınıfına kayıt yaptırdım.100tl para yatırdım. Bundan sonra yapmam gereken bişey varmı dedim yok dediler sadece Eylül ayında öğretmen bi toplantı yapacak ve isteklerini söyleyecek dediler o kadar ne ön kayıt nede sonra olacak vs. denmedi bu yapılan kayıt geçerli kayıt dediler.Ben öğlenci vermek istiyordum müdür muavini eşine dostuna kıyak geçip onları öğlenci yaptı bizimkileri sabahçı biraz hır çıkardım müdüre falan çıktım ama bir birlerini tutuyolar sonuçta.
Dün ne kadar sinirlendiysem halen başım ağrıyor.

Her yerin kayıt işlemi farklı oluyo demekki.Ama sana yapılan gerçekten bir haksızlık olmuş madem isteğe göre öğlenci sabahçı olunamıyosa herkese eşit davranılmalı.Bizde daha kayıt yaptırcaz ama ilk önce bankaya 2 aylık peşin 200 tl yatırmamız gerekiyomuş.Bide görsel eğitim masrafı çıkardılar üstüne bide bağış istiyolar.

ılgıns bende öğlenci yazdırmak istiyorum.ama bu konuda çok sorun yaşandığını duymuştum.çok kötü ya haksızlık gerçekten kate_34 de dediği gibi.şimdilik para istemediler bizden.ben hala e kayıt işlemini haletmeye uğraşıyorum.hepimize kolay gelsin arkadaşlar.çocuklarımız hakkında hayırlısı olsun.

ılgıns bende öğlenci yazdırmak istiyorum.ama bu konuda çok sorun yaşandığını duymuştum.çok kötü ya haksızlık gerçekten kate_34 de dediği gibi.şimdilik para istemediler bizden.ben hala e kayıt işlemini haletmeye uğraşıyorum.hepimize kolay gelsin arkadaşlar.çocuklarımız hakkında hayırlısı olsun.

Amin canım ya.Bize internetten kayıt yapacaksınız falan demedi müdür bey.

kate_34 demek ki her okulun prosedürü farklı.bu konuda çok bilgim yok zamanla öğrenicez bakalım.bizde çocuklarla birlikte tekrar okullu olucaz.ben bu yüzden çok heyecanlıyım.ana okuluda olsa okul hayatının ilk günleri olacak.

kate_34 demek ki her okulun prosedürü farklı.bu konuda çok bilgim yok zamanla öğrenicez bakalım.bizde çocuklarla birlikte tekrar okullu olucaz.ben bu yüzden çok heyecanlıyım.ana okuluda olsa okul hayatının ilk günleri olacak.

tabiki doğru diyosun bende bu konuda çok heyecanlıyım inşallah sorunsuz bir başlangıç ve sorunsuz bir eğitim süreci olur yavrularımız için.

birde ingilizce eğitim veren ayrı bir öğretmen olucakmış benim vereceğim okulda devlet okullarında böyle bir eğitimin verilmeside ayrı bir sevinç oldu bende.

X