Saç Rengi ve Saç Boyama doğal saç rengimi kullanmak istiyorum

dirmit

Kalbim Hep Seninle
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
1.640
0
slm arkadaşlar, ben artık kendi saç rengimi kullanmak istiyorum uzun süre saçlarımı boyadım beyazlar düşmeden kendi saç rengi görmek istiyorum tabi başarabilirsem bunun için dönüşü olmayan bir ton kullanmak istemiyorum sıkıldığımda değişiklik isteyebilirim kendi saç rengim siyah şuan boyalı saç rengim ise sarı sadece boyalı kısımları kendi saç rengimle uyum sağlayacak bir tona boyamak istiyorum saçlarım uzun kestiremem bende böyle geçiş yapabileceğimi düşündüm hangi renk boyamalıyım sizce yardımcı olursanız sevinirim…

cnm sadece sarı yerleri boyarsan bi bütünlük olmaz die düşünüyorum bikerelik tüm sacını kestane tonlarına boya sacına yakın olduğunu düşündüğün koyu bi renge...daaha son uzamasına bırak bence..

evt sadece sarıları boyamak iii fikir değil peki koyu kumral boyasam kendi siyah saçıma nasıl bir sonuç alırım (sarılar zaten kapanır) yada siyah saçıma hangi tonu boyasam doğal bir renk olur kızıllık dorelik olsun istemiyorum evde boyayabilirim kuaförede gidebilirim fikir edinmek istiyorum yardım lütfen...

ben de aynı şeyi düşünüyorum. 10 sene röfleliydi saçlarım sonra kendi rengine boyadım ama malum röflenin üstüne boya tutmuyor bir zaman sonra akıyor. şimdi bıraktım ben de saçlarım dipleri 3-4 parmak kadar uzadı aşaları koyu sarı oldu aka aka. saçlarım nerdeyse belime yakın. 2-3 ay sonra saçlarımı kısa kestirip kendi rengine kavuşturucam bunun başka çaresi yok çünkü. hem de değişiklik olur biraz. kendimi bildim bileli uzun saçlıyım. ne de olsa bir zaman sonra beyazlicak ve boyatmak zorunda kalıcaz. beyazlayana kadar kendi saçlarımı istiyorum. eşim hiç görmemişti doğal saçımı o bile kızdı ne güzel saç rengin varmış boyatma artık diye :kahve:

evt canım bende 8 yıldır saçlarımı boyadım her rengi kullandım sadece kendi rengimi kullanmadım geç kalmak istemiyorum beyazlamadan saç rengimi görmek istiyorum doğallık en güzeli zamanı gelince zaten boyıcaz aynı şeyleri düşünüyoruz saçlarını uzun süredir uzun kullanıyorsan kestirmek güzel bir fikir olabilir ben de saçlarımı uzatıyorum keşke bende kestirebilseydim iyi bir çözüm olurdu gerçekten yorumun için çok teşekkürleralkisalkisalkis

yıllardır röfleliydi benimde. yaklasık 1 senedir kendi saç rengimi kullanıyorum ama sarı saça alışınca bir müddet sonra yine sarıya dönmek istiyor insan. eşim bu renk güzel diyor ama ben bu aralar röfle yaptırmayı düşünüyorum. bunuda göze alın eğer saçlarınız sağlıklıysa güzelim saçları kısacık kestirmekte yazık olur. benimkiler kısa cünkü uzun sacı kullanamıyorum ben

X