Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

Doğru geç olsun güç olmasın.benim de çıkarırken hep aksilikler olmuştu ağlayıp duruyodum ama kısmetten öte yok herşey olması gerektiği zaman oluyo.yeter ki emekler boşa çıkmasın.bu korku hepimizde var :KK43:

kızlar yeni bişey duydum dün akşam eşim bahsetti, biraz öncede internette araştırdım. siz duydunuzmu bilmem (nilüfer ve ebru) tüp bebek için ilaçları kullanmaya başlar başlamaz cinsel ilişkiyi de kesmek gerekiyormuş. eşimin çalıştığı yerde bir arkadaşı var 5yada 6 kez mi ne demişler en son gittiği doktor adamcağıza bunu söyleyip bilgilendirmiş. tutmama sebeplerinden biride bu oluyormuş. nettede buna benzer şeyler yazıyor. spermler iğnenin amacını ve yumurta kalitesini bozuyormuş falan filan.....
ben bilmediğim için öğrenince paylaşmak istedim. bilginize....

Doğru geç olsun güç olmasın.benim de çıkarırken hep aksilikler olmuştu ağlayıp duruyodum ama kısmetten öte yok herşey olması gerektiği zaman oluyo.yeter ki emekler boşa çıkmasın.bu korku hepimizde var :KK43:

kızlar yeni bişey duydum dün akşam eşim bahsetti, biraz öncede internette araştırdım. siz duydunuzmu bilmem (nilüfer ve ebru) tüp bebek için ilaçları kullanmaya başlar başlamaz cinsel ilişkiyi de kesmek gerekiyormuş. eşimin çalıştığı yerde bir arkadaşı var 5yada 6 kez mi ne demişler en son gittiği doktor adamcağıza bunu söyleyip bilgilendirmiş. tutmama sebeplerinden biride bu oluyormuş. nettede buna benzer şeyler yazıyor. spermler iğnenin amacını ve yumurta kalitesini bozuyormuş falan filan.....

e

Ben daha once duymamistim Esracim sizde sorun bari Aret beye gorusmeye gittiginizde ama her ihtimale karsi olmayabilir yani tedavi suresince.

Kizlar ne alemdesinoz sesiniz cikmiyor tedaviniz nasil gidiyor.[SUB][SUB][/SUB][/SUB]

Tedaviye başlayınca ilişki kesilcek dediler bana.biz size ne zaman kesip ne zaman başlıycanızı söyliycez dediler.çünkü ilaçlar yumurtayı olgunlaştırıpta döllenmesin toplanmadan diye kesiliyomuş ilişki.yani ilaçları kullandığın gün kesiyosun ilişkiyi yumurtalar toplanana kadar sanırım onu söyliyceklermiş.yalnız 5 6 kez ne olcakmış onu anlamadım canım ?az önce yazımda hatalar oldu tekrar yazdım

Son düzenleme:
Capadan hbr bekliyorum canim bende 5 gun erken geldi benimde bi an once tedavi surecine girmek istiyor bunyem heralde.

Sen bitkisel bişeyler yiyip içiyormusun ben 3aydır hayıt içiyorum hep erken gelirdi bemimde şimdi düzene girdi 26 27 günde bir oluyo

Sen bitkisel bişeyler yiyip içiyormusun ben 3aydır hayıt içiyorum hep erken gelirdi bemimde şimdi düzene girdi 26 27 günde bir oluyo

bitkisel bişi kullanmıyorum benim arada 2 ayda 1 olduğuda oldu prolaktin den dolayı ilaç alıyorum hormon ilacı ve glokofen kullanıyorum gecikmiyor kullandığımdan beri ama erken oluyor 1 kaç aydır ve 6 kilo verdim ilaç sayesinde 66 60 düştüm size de verdilermi glukofen.birde hayıt düzene mi sokuyor nasıl alıyorsun bence tedavideyken dr sölemeyi unutma.

bitkisel bişi kullanmıyorum benim arada 2 ayda 1 olduğuda oldu prolaktin den dolayı ilaç alıyorum hormon ilacı ve glokofen kullanıyorum gecikmiyor kullandığımdan beri ama erken oluyor 1 kaç aydır ve 6 kilo verdim ilaç sayesinde 66 60 düştüm size de verdilermi glukofen.birde hayıt düzene mi sokuyor nasıl alıyorsun bence tedavideyken dr sölemeyi unutma.

Doktor a sordum beslenmeyle yumurtalıkların yumurtaların hiç etkileşimi yok dedi doğarken kızlar belli bi yumurtayla dogar ve ergenlikten itibaren bu yumurtaları harcarlar dedi ve kiminin yumurtası doğuştan az olur dedi ben o gruptanım :KK43: kadının sigara içmesi bile etkilemiyomuş içmezse yumurtası artmıyomuş önemli olan erkek içmesin dedi eşin bıraksın bi haftada bile sperm kalitesinde değişiklik olur dedi ama aksilik o içiyor ben içmiyorum :KK43: benim adetlerim 24 günde bir oluyodu hiç geçikmez ama hayıtla 26 27 güne çıktı zaten normali 26 günden itibaren olanmış 26 27 en normali 28 miş doktorun dedikleri bu bana

Son düzenleme:
Doktor a sordum beslenmeyle yumurtalıkların yumurtaların hiç etkileşimi yok dedi doğarken kızlar belli bi yumurtayla dogar ve ergenlikten itibaren bu yumurtaları harcarlar dedi ve kiminin yumurtası doğuştan az olur dedi ben o gruptanım :KK43: kadının sigara içmesi bile etkilemiyomuş içmezse yumurtası artmıyomuş önemli olan erkek içmesin dedi eşin bıraksın bi haftada bile sperm kalitesinde değişiklik olur dedi ama aksilik o içiyor ben içmiyorum :KK43: benim adetlerim 24 günde bir oluyodu hiç geçikmez ama hayıtla 26 27 güne çıktı zaten normali 26 günden itibaren olanmış 26 27 en normali 28 miş doktorun dedikleri bu bana bende vitaminlerden yok incir yok bu şu kilo aldım :KK43: sen vermişsin ne güzel ilaçlarda aldırır yandık valla

Hayıtı bi çay kaşığı demleme bardakları varya ona koyuyorum üstüne kaynar su bi 15 dk bekleyip bardağa alıyorum bi fincan ve biraz ılınınca çabuk çabuk içiyorum çünkü acı biraz :) her gün bi fincan içiyorum zaten 3ayda etkisini gösteriyo

Hayıtı bi çay kaşığı demleme bardakları varya ona koyuyorum üstüne kaynar su bi 15 dk bekleyip bardağa alıyorum bi fincan ve biraz ılınınca çabuk çabuk içiyorum çünkü acı biraz :) her gün bi fincan içiyorum zaten 3ayda etkisini gösteriyo

Bende onceden 30 gunde 1 oluyordum ssimdi 26 gunde falan bu verdikleri ilac bana asilama asamasinda istahi kesiyo cok bulanti yapti gunde iki alsam dahada kilo verirdim ama duzenli icmiyorum sizde sorun yumurta rezervimiydi

Bende onceden 30 gunde 1 oluyordum ssimdi 26 gunde falan bu verdikleri ilac bana asilama asamasinda istahi kesiyo cok bulanti yapti gunde iki alsam dahada kilo verirdim ama duzenli icmiyorum sizde sorun yumurta rezervimiydi

Evet canım yumurta rezervinde azalma varmış benim

Dr a hayiti ictigini soyle dedim bence tedavi suresince ben bide folbiolu biraktim siz iciyormusunuz

Evet canım yumurta rezervinde azalma varmış benim

Anladim ebrucum iste hepsi bi sebep senin ondan benim sundan dolayi insALLAH ilkinde tutar yarabbim hepimizin tum isteyenlerin.(amin)sen in ne zamanan gelcek cok varmi daha

Anladim ebrucum iste hepsi bi sebep senin ondan benim sundan dolayi insALLAH ilkinde tutar yarabbim hepimizin tum isteyenlerin.(amin)sen in ne zamanan gelcek cok varmi daha

Söylerim canım bırak derse bırakırım.benim pazar pazartesi adet günüm.adet olunca arıycam başlıycaklar kısmetse.amin canım nerde isteyen varsa allah hayırlı saglıklı evlatlar versin.sana bana hepimize

X