Tüp Bebek Merkezleri DR. Aret Kamar la tedaviye başlayanlar ve başlayacaklar buluşalım destek olalım

Ben de çok üzüldüm canım hangi hastaneden çıkarıyorsun bilmiyorum ama Süleymaniye doğum evinden bu sorunla kesin alırsın raporunu istersen orda da bi şansını dene çünkü oyalamıyorlar

Canim ben tekiedag namik kemal üniversitesi arastirma hastanesinden cikarmaya calistim olmadi ..suleymaniye dogum evi nerde canim

Canim ben tekiedag namik kemal üniversitesi arastirma hastanesinden cikarmaya calistim olmadi ..suleymaniye dogum evi nerde canim

Hmmm sanırsam Tekirdağ'da oturuyorsun Süleymaniye doğum evi İstanbul Zeytinburnu'nda canım. Eğer gelmek gibi bir şansın varsa 2 ay sürmez raporunu alman.

aynı kAderi paylaşıyoruz bende bir türlü çıkaramadım şu gıcık çapadan raporu histeroskopi olmadan vermiyorlar 2 aydır boş luk yokmuş yapmıyorlar bu erteledikleri 2. ay bende mi gitsem süleymaniye doğum evine acaba sperm testini hormon testini kabul ederlermi çapanın çok ayrıntılı mı istiyorki orası..
Prosedürde klomeni kabul etmiyolar iğne ile olması lazım ama 5 milyonun altındaysa direk tüp diyorlar dünyadan haberlerimi yok bun dr ların yada asistanların

2 ay sürerse bencede hiç krediyle falan uğraşmayın akıl vermek kolay da az para değil 8,000 birde böyyle bir hakkın var neden kullanmayasın hatta 3 hakkın var kaç senelik evliydin canım yaş kaç birde eşin için her akşam havuç suyu öneriyor ibrahim saraçoğlu bir sürü kür var denedinizmi ben keçiboynuzu vs bi çok şey denedim ama düzenli kullanmadık şu aralar havuç suyunu düşünüyorum

Son düzenleme:
2 ay sürerse bencede hiç krediyle falan uğraşmayın akıl vermek kolay da az para değil 8,000 birde böyyle bir hakkın var neden kullanmayasın hatta 3 hakkın var kaç senelik evliydin canım yaş kaç birde eşin için her akşam havuç suyu öneriyor ibrahim saraçoğlu bir sürü kür var denedinizmi ben keçiboynuzu vs bi çok şey denedim ama düzenli kullanmadık şu aralar havuç suyunu düşünüyorum

Ben 30 yasindayim 10 yillik evliyim canim bilmiyorum ne yapcagima beynim uyustu artik cok canim sikiliyo cok uzgunum:KK43:esim kurleri kullanmadi ama bussuru ilaclar vitaminler icti hic biri yaramadi biz uzerine gittikce dahada kotuledi sperm sayimiz ...8 .000 lirayami cikiyor raporsuz arkadasim

Hmmm sanırsam Tekirdağ'da oturuyorsun Süleymaniye doğum evi İstanbul Zeytinburnu'nda canım. Eğer gelmek gibi bir şansın varsa 2 ay sürmez raporunu alman.

Canim ya benim daha once 2 kere asikama olmustum kendi doktorum dan bir kagit istediler asilama olduguma dayir ben o kagidi aldim ama kabuk etmediler peotokol no filan yazcakmis kağıt da bide il saglik mudurlugunden onayli olmasi lazim mis sizindemi oyle oldu siz mi onaylattiniz

Merhaba bende 5 defa Umut tup bebek ve Amerikan hastanesinde tup bebek yaptirdim hep sonuc negatif. Hic rapor alamadim cunku isten izin alamiyordum. Maddi olarak cok yiprandim. Bende sorun yok esimin sperm sayisi 2 milyon. Bu defa capadan rapor cikartmaya calisacagim ve Istanbul Tup Bebek merkezi Aret beye gitmeyi dusunuyorum. 36 yasindayim umarim rapor cikartabilirim. Nezaman devlet hastanesine isim dusse hep beni aglatacak ters bi doktora denk geldim. Cok yoruldum bu sureclerden. Herkeze bol sanslar

Merhaba bende 5 defa Umut tup bebek ve Amerikan hastanesinde tup bebek yaptirdim hep sonuc negatif. Hic rapor alamadim cunku isten izin alamiyordum. Maddi olarak cok yiprandim. Bende sorun yok esimin sperm sayisi 2 milyon. Bu defa capadan rapor cikartmaya calisacagim ve Istanbul Tup Bebek merkezi Aret beye gitmeyi dusunuyorum. 36 yasindayim umarim rapor cikartabilirim. Nezaman devlet hastanesine isim dusse hep beni aglatacak ters bi doktora denk geldim. Cok yoruldum bu sureclerden. Herkeze bol sanslar

Canım hoşgeldin.keşke rapor çıkarabilsen çünkü 3 hakkımız var ve fiyat yarısından daha aza geliyor.allah yardımcın olsun.inşallah herşey gönlünce olur.sana da bol şans.:))

İşte canım kime nasıl güveneceksin ? O yüzden yapabileceğimiz tek şey dua etmek ki rabbimin bize vesile ettiği doktorlar çalışanlar merkez vs... Hayırlı insanlar yerler olsun yoksa hepimiz tuzağa düşürülebiliriz.Allah korkusu olsun içlerinde inşallah.zor şeyler yaşadıkların canım.hepimize sabır diliyorum bu yolda.

Canım biz merkezin üroloğuna hiç gitmedik.rapor aşamasında çapada gitmiştik.eşin oraya mı gitmek istiyor ki?

amin inş çok tşk ederim sorulamrıma cvp verdığın için rabbım yuzunu guldursun inş ...benım en son gıttığım dr dedı. aret bey urologa yonlendırsın dedı oda buyuk ıhtımalle kendı merkezındekı urologa yonlendırır dıye düşünüyorum bugun benı merkezden aradılar ama müsait değildım konuşamdım

aynı kAderi paylaşıyoruz bende bir türlü çıkaramadım şu gıcık çapadan raporu histeroskopi olmadan vermiyorlar 2 aydır boş luk yokmuş yapmıyorlar bu erteledikleri 2. ay bende mi gitsem süleymaniye doğum evine acaba sperm testini hormon testini kabul ederlermi çapanın çok ayrıntılı mı istiyorki orası..
Prosedürde klomeni kabul etmiyolar iğne ile olması lazım ama 5 milyonun altındaysa direk tüp diyorlar dünyadan haberlerimi yok bun dr ların yada asistanların

Canim amh testi hariç hepsini kendi bünyelerinde yapıyorlar sonra dosyan açılıyor herşeyi teslim ettikten 1 hafta sonra da sonucu öğreniyorsun zaten 5 milyonun altına aşılama veremezler özellikle ileri hareketli de sorun varsa oradaki ürolog veriyor kararı sen de kesin tüp çıkar

allah sabır versın bende bahçecıye gıtmiştım dığer tedavılerımde hep hüsran malesef :KK43: bende geçen yıl rapor çıkarmayı düşündüm cerrahpaşaya gıtmiştım eşimin akrabası prof oora kadın doğumcu hiç yardımcı olmadı tam tersı bozuk olan psıkolojımı hemten mahvettı bende tupe bayadır ara verdım arkadaşım zeynep kamılde rapor çıkardı orda işlemler daha hızlı ilerlıyor dedı aret beyle goruştukten sonra bende orda rapor çıkarmayı düşünüyorum inş karşımıza hayırlı dr lar çıkar

Kızlar ya fox haber de izledim şimdi ama haberin sonuna yetiştim.sgk artık diş ve gözü karşılamıycak onaylandı sırada tüp bebek var dedi.tüp bebektede sigortalı 12 000 tl ödeyecek falan dedi ama haber bitti izleyen var mı anlayan duyan?

İnternetten biraz baktım da tam açıklama yok tüp bebekte genel sağlık sigortasından çıkarılcakmış tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıranlar yararlanabilcekmiş özel sağlık sigortası gibi yani.haberlerde duyduğum o 12.000 tl de onun yıllık primi değildir umarım.yuhhh diyorum yani yuhhh sürekli bişey çıkıyor ne zaman yürürlüğe gircek acaba ne yapcak bu kadar insan ya :KK43:((

Ben 30 yasindayim 10 yillik evliyim canim bilmiyorum ne yapcagima beynim uyustu artik cok canim sikiliyo cok uzgunum:KK43:esim kurleri kullanmadi ama bussuru ilaclar vitaminler icti hic biri yaramadi biz uzerine gittikce dahada kotuledi sperm sayimiz ...8 .000 lirayami cikiyor raporsuz arkadasim

hımm işte yaramayabiliyor da bazılarına bazılarıda hemen hamiş oluyor kürlerle 8,000 diye biliyorum o civarlarda önceden raporlu 2,000 ilaç içindeydi şimdi 3,500 bulur diye tahmin ediyorum
Hepimiz çok bunaldık canım inan gözlerimizi açınca aynı sıkıntı, kapatınca aynı sıkıntıyla uykuya dalıyoruz ama isyana düşmeyelim zor dönemlerden geçiyoruz imtihanımız bu ama kaçış yok Rabbim'e sığınmaktan başka

Hoş geldin aramıza çapadan çıkarmayı düşünüyorsan bir kez daha düşün derim çok erteliyorlar şu hiperoskopi olmadan vermiyorlar raporu onuda bi türlü bünyelerinde yapamıyorlar 2 aydır ertelediler beni bilgin olsun..Ama daha önce yaptırmış olmalısınız 5 defa tüp denemesi inş gerek kalmadan gelir bebişiniz

Son düzenleme:
Canim amh testi hariç hepsini kendi bünyelerinde yapıyorlar sonra dosyan açılıyor herşeyi teslim ettikten 1 hafta sonra da sonucu öğreniyorsun zaten 5 milyonun altına aşılama veremezler özellikle ileri hareketli de sorun varsa oradaki ürolog veriyor kararı sen de kesin tüp çıkar

yoo zaten tüp diye eşimin çıktı tüp çıkacakta raporda o raporu göremedim bi türlü (rapordaki tahlilim tamamlanamadı ofis hist. o yüzden)

desteginiz icin tesekkurleer arkadaslar, raporu en kolay nerede cikarrabilirim sizce fikri olan varmi. Istanbulda oturuyorum kafam okadar karisikki son tup denemem gecen hafta negatif sonlandi hic ara vermek istemiyorum 2 ayda cikarmi acaba.

İnternetten biraz baktım da tam açıklama yok tüp bebekte genel sağlık sigortasından çıkarılcakmış tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıranlar yararlanabilcekmiş özel sağlık sigortası gibi yani.haberlerde duyduğum o 12.000 tl de onun yıllık primi değildir umarım.yuhhh diyorum yani yuhhh sürekli bişey çıkıyor ne zaman yürürlüğe gircek acaba ne yapcak bu kadar insan ya :KK43:((

Zaten yeterince stres bir de bumu çıktı şimdi tüp bebek ismi biras hafif kalıyor fiyata göre daha değerli bi isim bulsalar bari

desteginiz icin tesekkurleer arkadaslar, raporu en kolay nerede cikarrabilirim sizce fikri olan varmi. Istanbulda oturuyorum kafam okadar karisikki son tup denemem gecen hafta negatif sonlandi hic ara vermek istemiyorum 2 ayda cikarmi acaba.

Histeroskopide yaptırmadım az maliyetle yaptırayım dersen belki senin işlemin benimki gb aksi gitmez çapada yaptırabilirsin diğer devlet hastaneleri ofis hist istemiyor ama mzeytinburnunda 2 ayda çıkarabilirsiniz demiş arkadaş

Histeroskopide yaptırmadım az maliyetle yaptırayım dersen belki senin işlemin benimki gb aksi gitmez çapada yaptırabilirsin diğer devlet hastaneleri ofis hist istemiyor ama mzeytinburnunda 2 ayda çıkarabilirsiniz demiş arkadaş

Sabah istanbul tupden hasta bilgilendirme servisi ile gorustum rapor cikartabilirseniz tedavi 2500 ilaclar 900 civari olacak cikartamazsaniz tedavi 4500 ilaclar 2500 civari dediler yeni sgk katsayisi cok yukselmis capayida hergun ariyorum randevu dolu diyor otomatik bir santral sesi. Raporlu ile raporsuz arasindaki fark 3600 tl ne yapsam hic bilmiyorum. Aret beye 16 kasima gorusme randevusu aldim bakalim o ne diyecek. Zeynep kamilemi gitsem yoksa kafam ambalaj oldu. Zaten 2 ay arada vermeliyim bu hafta daha yeni umut tupden negatif sonuc aldim.

X