Doğuma Hazırlık Cinsiyetini tahmin etmek

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
arkadaşlar ıbrahım saraçoglundan duymuştum cınsıyet belırme yontemı..

hamılenın canı sureklı vıtamın agırlıklı ıstıyorsa mesela meyve turlerını cok yıyorsa kız olacak;proteın agırlıklı sıtıyorsa erkek olacak dıyordu ve genellıkle tutuyor,ıstısna var mı bılmıyorum..!
eltım ılk olarak mandalına aşerdıgınde kız olacak demıstım ve KIZI oldu şuanda..!
annem de kardesıme hamıleyken hep proteın agırlıklı yemış..hep et turlerını,acıyı cok yedım dıyordu ve erkek kardeşım olmuş..
cevremde daha cok duydum dogru cıkıyor..bı deneyın bakalım :)))))))

acaba bırı kız,bırı erkek olan ıkız annelerı nasıl aşerdi o daha enteresan olur bence..:)) var mı boyle ıkız annesi..?

buna bende inanıyorum iki kızımda da etten tiksindim sucuğa katlanamazdım kokusu öldürürdü.. serin serin ,mis kokulu,sulu sulu meyve çekerdi hep canım bazen yediğim beni tatmin etmezdi mesala şaftali yiyorum hayalimde meyve yaratırdım ya şöyle olsun böyle olsun diye o derece düşmüştüm meyveye....:KK52::KK52::KK52:

Çin takvimi ve rus takvimi nedir bilmiyorum..Anne babanın doğum tarihlerine göre cinsiyet belirlenseydi bi ailenin ya hep kızı ya hep oğlu olurdu. Belki vitamin-protein olayı doğrudur. Ama lütfen ve lütfen oğlu olucak olan güzelleşir kızı olan kararır gibi kadınları aşağılayan düşüncelere kapılmayın ! Bu sivri olma yuvarlak olma meselesi de aynı mantık yanlış bilmiyosam kız olursa utanır çekilir erkek olursa göstermeye çalışır falan filan..

arkadaşım birinci çocuğuna hamile kalma tarihini ve cinsiyetini merak ettim.çünkü ocak doğumlularda çin takvimi pek tutmuyoya merak ettim il çocuğunun cinsiyetini ve son adet tarihini ama ilk çocuğunun

ilk çocuğum kız ve 01.16.2002 doğumlu yani2001 mayısta hamile kalmışım demektir.Ama çok zor hatırlamam ozamanki adet tarihimi. Şimdikini sorarsan Ekimin 1'i inşallah tahminin tutar aslında gene kız istiyorum arkadaş olsunlar diye ama kısmet.

Son düzenleme:
benim doktorum bebegimin cinsiyetini ultrasonda omurga kemiginden ve ense kemiginden anlamisti kizlarin kemikleri erkek cocuklarinin ki kadar kalin olmuyormus ense kemigi kizlarda 1.3mm lerden basliyor 2.0mm ve otesinden sonra erkek oluyor

benim bebeğiminde 11 haftalıkken cinsiyeti belli oldu kemik ölçümünden tahmin edebiliyormuş çin takviminede bakılabilir benimki tutmuştu tabi çin takvimine göre yaş hesaplaması yaptıktan sonra bakmak gerekiyormuş

genital tüberkül ("tepe") adı verilen yapının ultrasonografideki duruşuna göre (erkek bebeklerde yukarı doğru, kız bebeklerde vücuda paralel) cinsiyet konusunda bir fikir edinilmesi mümkün olsa da çoğu doktor cinsiyeti net olarak görene kadar bilgi verme konusunda isteksizdir. Halk arasında "doktorların bebeğin kemik yapısına bakarak cinsiyeti görebildikleri" konusunda yanlış bir inanç mevcuttur. Kemik yapısı ile cinsiyet arasında bir bağlantı yoktur. gebelik.org.

kızlardada erkeklerdede ekşi tatlı yiyiliyo bence kalbinin sesini dinle

Canım sen bana senin ve eşinin tam doğum tarihlerini söyle. (gün, ay, yıl) Ben sana %100 doğru bir cinsiyet tahmini yapayım. Hiç şaşmıyor.

bende istiyorummmm.10 haftalık hamileyim.

eşim 25.01.1974
ben 15.05.1980

acilen cevap ltfn..teşklr

mrb hanımlar bende hamişm ve merak ediyorum cinsiyetini.kızlar arkadaşın önerdiği metot tuttumu sizde merak ettim :emir_bebek::nazar:

çin takbimine göre erkek çıkıyor.etrafımda görenler erkek diyor.rüyalarımda erkek bebek göruyorum.ama ultrasonda hala göremedik.öğrendiğimde yazıcam ilk iş olarak bakalım bu etkenler gerçek çıkacak mı.

çinde erkek çıktı bunda kız bnm de içime kız dogyo hadi hayırlıs inşş saglıklı olsn daa:KK16::KK16:

bana d abir tahmin please 07/071985 ben

15.04.1979 eşim

temmuz 19 son adet hamile kalınan ay ağustos

$IMG-20130419-WA0002.jpg sizce benm bebegimin cinsiyeti ne.10 haftalik hamileyim

X