Doğuma Hazırlık Cinsiyetini tahmin etmek

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben 6 buçuk haftalık hamileyim
ve inanılmaz derecede bebeğimin cinsiyetini merak ediyorum sizce aranızda tahminde bulup çıkan varmı acaba çok ama çok merak ediyorum...
Bide hep eksi şeyler seviyorum tuzlu şeyler şalgam bol limonlu şeyler sadece ufak bi tahminde bulunmanız beni çok mutlu edicektir
:emir_bebek::emir_bebek:a.s.

merhabalar böyle belirtiler erkek bebege işarettir

çok çok saol yorumun için banada hep kız diolar ya hayırlısı sağlıklı olsunda insan yinede merak edio işte:eek:

çin takvimine baksana ben baktım erkek diyordu dr salı günü erkek dedi:)

evet bendede erkek dio çin takvimine göre ama ne bilim hani eskiler aşermeden falan bilirdi ya o yüsden soruorum:)))

ben aşermekle ilgisi olduğunu sanmıyorum.benim bebişime herkes kız dedi ama erkek.öyle etrafın dediğinede inanma.benim içimden hep erkek olacağı geçiyodu.

çin takvimi benim 2 bebeğimde de tutmadı. tutsaydı 2 kızımın olması gerekiyordu :nazar: ama ilginçtir (bu sitedemiydi hatırlayamıyorum) rus takvimi diye bir link verilmişti. bende o tuttu. allah hayırlısını versin. 10-12 hafta sonra öğrenirsiniz zaten a.s.

ben de aşermeye inanmıyorum ne alakası var bazı kadınların bulantısı çok oluyor bir şey yiyemiyor gerçekten de benim içime hep erkek doğuyor hiç kız kıyafetlerine bakasım yok gelmiyor içimden hep erkek ismi düşünüyorum oğluşum büyüyecek askere gidecek gibi cümleler kuruveriyorum konuşurken aslında anne hissediyor.

valla belli olmuyor bende ekşi yiyordum ama dr kız dedi Allaha kalmış

ye ekşiyi dogur ayşeyi,ye tatlıyı dogur atlıyı derler bu durumda senin kızın olması gerek ama ben bu ve bunun gibi hiç biiiir hurafeye inanmıyorum....bünyeden bünyeye farkediyo herkesinki....benim bebegim 6.aya girdi ama hala cinsiyetimiz net degil kıza benziyor diyolar ama bende senin gibi ekşi tuzlu limonlu şeyleri deli gibi yedim halada yiyiyorum saglıklı olsunda rabbim herkesin gönlüne göre versin....olmayan herkesede nasip etsin....

yeme içmeyle alakası yok bence,zaten bebeğimizin cinsiyeti ilk günden belli..ekşi tatlı hikaye..ben erkek hissediyorum bakalım ne çıkacak 4 haftam kaldı :)

slvmsstr canım benım kasım anneler bolumundeydım....guzel bıryer butun kasım annelerı orda buarada bende cok merak edıyodum kızmı erkekmı dıe herkes kız dıyodu ben erkek dedım oyle hıssedıyordum ve sureklı eksı yıyordum herkes kesın kızz falan dıyorlerdı yemeye bakmıyor yanı cınsıyetı fark etmıyor hıc ...gozun acıp kapanana kadar ogun gelır ve ogrenı verıyorsun bebısının cınsıyetını...ama cok heyecanlanıyor ınsan:)))allah herkese nasıp etsın

Valla benım bebek hala tam olarak gÖstermıyo cınsıyetını doktorlar kıza benzıyor dıyo ama ben erkek hıssedıyorum bakalımm ne olcak :)

Valla benİm bebek hala tam olarak gÖstermİyo cİnsİyetİnİ doktorlar kıza benzİyor dİyo ama ben erkek hİssedİyorum bakalımm ne olcak :)

kızlar göstermiyo yada geç gösteriyo cinsiyeti erkek pipiyi hemen gösteriyo..

allah gönlüne göre versin canım.vereliniortak

evet benim de bir arkadaşım hamileliğinde bebeğinin cinsiyetini baya bi geç öğrendi.zira kızmış ve göstermiyormuş cadııııı....
ayrıca ben de 10 haftalık hamileyim.aslında 11 haftanın içinde olmam gerek ama bebişim 5 gün geride :KK43:.sağlık olsun da...arkadaşlar ben pek bişey yiyemiyorum.sıvı olarak su ve şalgam suyu tüketiyorum sürekli.tuzlu yiyecekler ve süt tatlıları çekiyo canım.süt peynir falan hiç yiyemiyorum.bakalım hayırlısı...

ben oglumda hamileykende eşki yedım suan da 32 haftalık hamileyım yıne eski tuzlu yıyorum doktorum bebegıme kız dedı. iki hamileligimde tek fark oldu ... oda bu hamileligimde bulantılarım çok fazla oldu. sarhoş gibi dolanıp duruyorum özellikle ilk 3-4 aylar..

ben de aşermeye inanmıyorum ne alakası var bazı kadınların bulantısı çok oluyor bir şey yiyemiyor gerçekten de benim içime hep erkek doğuyor hiç kız kıyafetlerine bakasım yok gelmiyor içimden hep erkek ismi düşünüyorum oğluşum büyüyecek askere gidecek gibi cümleler kuruveriyorum konuşurken aslında anne hissediyor.

canim bende oyle diordum ama kizmis fazla da kaptirma kendini hayalkirikligina ugramani istemem , ben once biraz affalladim beklemiodum ama sonra çok mutlu oldum kiz bebekleri muthis tatli oluyor , hayirlisi olsun canim :1hug:

X