Nedir bunun sebebi?

KeLeBeKx55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2009
5
0
Selam Arkadaslar, ben bgn yeni üye oldum, forumlari gezerken burasi carpti gözüme. bende "derdimi" sizinle paylasmak istedim. Aslinda buna dert denmez biliyorum, ama beni cok rahatsiz edio. benim sevdigim biri var, cikiyoruzda. Birbirimizi seviyoruz, allah nasip edersede evliligi dahi düsünüyoruz. ama benim cok byk bir eksigim var, ben duygularimi ona diyemiyorum :KK43: biliyorum cok sacma, ama gercekten öyle. ona birakin seni seviyorumu. bir askim, canimi dahi hic diyemiom :KK43: halbuki onsuz yasam mümkün degil gibi. :KK43: ama nedense tam dilimin ucuna gelio, cikmio bir türlü.. bundan dolayi onu kaybedecegimden korkuom. ltf yardimci olurmusunuz?

öncelikle hoşgeldin..

biraz zamana bırak..başlarda utanıyo insan:) alışırsın zamanla..ona bu durumu anlat bence

Allah bundan büyük dertler vermesin tatlım ya =)
Yeni başladınız heralde ki alışamadın daha =)
Olsun ilk zmanlar sölememek daha iyi bence çünkü her kelimenin anlamı çok büyük=)
Sölemek istiyorumda çıkmıyo felan dıye takma kafana kendiliğinden gelir zaten dökülür dudaklarındann =)))

küçülürüm die korkuyor olabilirmisin? hani senide sıradan görmesinden falan korkmak gibi bi şeyler?CADIARZU

tsk ederim yorumlariniz icin :) yeni baslamaktan ziyade ben hep böyleyim, yani anneme babama dahi sizi seviyorum, yada nebilim o tür seyler hic demem. ben hep göstermekten yana oldum, yani ona sadikim, anlayisliyim, ne bilim seven biri gibiyim iste. ama is söylemeye gelice :S:S:S galiba en byk hatam bu olsa gerek, sadece göstermek yetmiomus. söylemekte lazimmis :KK43:

sitem etmese bukadar dert etmezdim belki =(

o alisIk bunu rahat rahat diyo, beni anlamio. artistlik diyo. insan seviosa nasil diyemezki, demekki hissetmion diyo. haksizda degil, yani belki bende öle düsünürdüm. ama bilmiom yaa...

bırbırınıze alıştıkça, paylaşımlarınız çoğaldıkça el ense bıle olursunuz. demek kı zamanı var. yavaş yavaş olur

sitem etmese bukadar dert etmezdim belki =(

o alisIk bunu rahat rahat diyo, beni anlamio. artistlik diyo. insan seviosa nasil diyemezki, demekki hissetmion diyo. haksizda degil, yani belki bende öle düsünürdüm. ama bilmiom yaa...

senı rahat bıraksa dersın, uzerıne baskı kurdugu için heyecan yapıyor olabılırsın. ıkınızınde bu konudan uzaklaşıp akışına bırakmanız lazım.

Ona bunu açıkça söyle.. Hissetmemekle falan alakası yok çünkü bunun.. Ben de insanlara seni seviyorum diyemem.. Anneme ya da babama bile demişliğim yoktur.. Bu onları sevmediğini göstermez asla.. Böyle düşünmek çok yanlış.. Ben de erkek arkadaşıma çooook uzun bir süre söyleyememiştim.. Bir şekilde zaman geçtikçe alışacaksın sen de.. a.s.

Sevdiğini kaybettiğini düşün .. (ALLAH gecinden versin ,uzun ömür nasip etsin)

Bunu düşünmeni tavsiye ediyorum çünkü o zaman duygularını öyle güzel ifade edeceksin , o kadar farklı olacaksın ki.. 3 günlük dünya , bugün varız yarın yokuz..

Amacım içini karartmak kesinlikle değil...

Hayata bu gözle bakarsan , her konuda farklı düşüneceksin ; kimseyi kıramazsın , sevdiklerine dört elle sarılır, duygularını onları kaybetmeden ifade etmeyi öğrenirsin...

Ben öyle yapıyorum yerimseniben

aşkım canım demek gerçekten başta ben de zorlanıyodum bi nevi kompleks ti sanki bende..karşı taraf güzel şeyler duymayı istiyor tabiki..
mesela şöyle deneyebilirsin.mesajlarda başlayabilirsin içinden geçenleri söylemeye..sonra alıştığını görürsün.ama sadece mesajlarda kalmasın.
ayrıca görüştüğünüz zaman falan içimden çok şey söylemek istiyorum ama heyecanlanıyorum diye geyik te yapabilirsin gülerek.böyle böyle alışırsın inşallah.

X