ense kalınlığı 3.6

ozi7674

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
7
0
47
16 haftalık hamileyim. ikili testim 1:35 ense kalınlığı ise 3.6 çıktı. pazartesi amnio yaptırdım sonucu 15 gün sonra alacağım. ve kafayı yemek üzereyimm... arkadaşlar değerleri benimkine benzeyen ve iyi sonuç alan var mı aranızda. lütfen cevap yazın, iyi şeyler duymaya ihtiyacım var...[/QUOTE]

canım merhaba öncelikle pozitif düşünmeye çalış bu durum hakkında benimde tam olarak bilgim yok ama testin 12.haftada yapıldığını biliyorum sen 4. ayda yaptırmışsın sonucun daha yüksek çıkması bu yüzden olabilir mi doktorun ne dedi tam olarak???bende kısmetse pazartesi yaptırcam inşallah...

canım merhaba öncelikle pozitif düşünmeye çalış bu durum hakkında benimde tam olarak bilgim yok ama testin 12.haftada yapıldığını biliyorum sen 4. ayda yaptırmışsın sonucun daha yüksek çıkması bu yüzden olabilir mi doktorun ne dedi tam olarak???bende kısmetse pazartesi yaptırcam inşallah...

slm
testim 12. haftada yapıldı. ense kalınlığına da o haftada bakıldı. özelde yapıldı test ayrıca. doktorum kesin birşey söyleyemiyor. bunlar çok büyük risk taşıyor diyor. amnio sonucu çıkmadan bişey demek istemiyorum diyor. umutlu olmaya çalışıyoruz.ama çok zor.

merhaba arkadaşlar
amnio sonucumu dün aldım. sonucum temiz çıktı. benim ikili ve ense kalınlığı testim çok kötü olduğu halde iyi sonuç aldım. lütfen sizlerde çok kötü düşünmeyin. Allahtan ümit kesilmez. İÇİNİZİ FERAH TUTUN... :sm_cool::sm_cool:

canim benim,hic bi fikrim yok ama,icini ferah tut,,tum kalbimle dilerimki yavrunun biseyi yoktur,sagliklidir iyisallah:Saruboceq:,,,optum canim,,,,,,,,,,,,yerimseniben

X