Tylerden kurtulmak iin en iyi yer gzellik salonu

gizemsayin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
113
0
34
arkadaşlar sizinle bir tecrübemi paylaşmak istiorum ben yıllardır bacaklarımın üst kısmını jilet le alıorum dolayısıyla kalınlaştı ve ben hiç bi şekilde kökten alamadım yıllarca bugün kuaföre gittim ve tam 10 dk sürdü acı okadar azdı anlamıosunuz bile herkese tavsiye edrim evde yapamıosanız hemen kuaföre gidin bunca yıl böyle gezdiğim için çok üzüldüm kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ben sir ağdayı evde kendim yapıyorum bazen annem de yardımcı oluyo hihoyyyt ama evde yapamayan yada yapmaya cesaret edemeyenler için güzellik salonu iyi bir yer

valla bende bunca zmandır hiç gitmeye cesaret edemedim.bgn bir arkadasımın tavsiyesiyle gittim danıştım perşmbe veya cuma günü gidip bi güzel yaptırıcam inş. yaptıranlar gercekten çok memnun.

kıslar merhaba

ya burda fiyatlar cokmu yüksek ne komple bacak+paket+komple kol = 55 tutuyor sir ağda ile siz kaça yaptırıyorsunuz bi yazı verin

vallah cnm ben kuafore hic gitmedim bu sene izine gittigimde gidicem ins =)) ama istanbulda gormustum bi kuaforde kopmle her tarafin 30tl :)

Merhaba kızlar dün ilk komple sir ağda faliyetime katılmış bulunuyorum, hatta kendi kendimi aşmış addediyorum :) henüz 19 yaşındayım ve kıl tüy meselesinden şu yaşımda bıkmış durumdaydım.Yazın sıcaklarda hiç uğraşılmıyo bi cesaret dün gittim bi süreliğine istenmeyen tüylerimden kurtuldum.Özellikle bikini bölgesi sorun oluyodu açıkçası.sonuçtan şimdilik çok memnunum her zaman komple gidemem ama özellikle bikini bölgesi için gitmek istiyorum.ıtiraf etmek gerekirse ilk başta uzun bir kendimi alıştırma ve düşünme dönemim oldu hazır olduğumu hissettim ve gittim.ılk önce inanılmaz utandım ama ordaki abla bi güzel konuştu benimle.çok abartılacak bi acı hissetmedim bi şekilde temiz ve güzel gözükmek için bu duruma katlanabilirdim.Özellikle temizlik benim için birinci planda.Hem insan acılara dayanmayı öğrenmeli di mi? :KK66:

valla bide ben cesaretimi toplasam çok iyi olcak evde bacağımı bile temizleyemiyorum yarım yamalak hep

benım komple 75 patlıyor ama ben koltukaltı ve bacaklarımı kendım yaptıgım ıcın bır tek ozel bolge ıcın gıdıyorum oda 25tl oda ( emla krem kullanarak )

evet pahalı ama ben hepsını yapmadıgım ıcın, ben sadece ozel bolge ıcın gıdıyorum gerı kalanını kendım halledıyorum cozumu oyle buldum en fazla bana 25 patlıyor yanı anlıcanız

Oww..yine çok pahalı ya :1shok: 25tl ha..Ben özel bölgemi 12 tl e yaptırıyorum.toplam 30 tl filan oluyor,bütün vücut.

arkadaslar ıyı hoş da ben bıseyı merak edıyorum ,bu bıkını bolgesıne nasıl agda yapıyorlar ???? bırı yazı verse :KK43:

X