suya düşen cep telefonu çalışır mı?

mltm87

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2008
2.327
4
ben cep telefonumu sele kurban verdimmafoldumben
mafoldumben
çok şiddetli sel gibi yağmur sularından ceylan gibi seke seke geçerken eşofmanım cebinden düşmüş gitmiş hiç farketmedim bile:sm_confused:

ama bilemiyorum o an gören biri mi aldı hemen yoksa telefon sularla birlikte sürüklendi de şehrin kanalizasyonuna mı gitti bilemiyorum

eğer ki diyorum biri eğer o an aldıysa hadi sim kartımı açamaz pin ister ki zaten yedek sim aldım haliyle diğeri iptal oldu
ama yaa telefonmafoldumben
ya birinin eline geçerse
yaa ben kendi kafamı başka vücutlarda orda burda görürsemkaydirigubbakcemile3-tatlicadiarzu-
yaa tele kayıtlı nolarım mesajlarım fotoğraflarımmmmafoldumben

kısaca suya düşen cep telefonu bi daha açılır mı eğer biri aldıysa tamir ettirip ve ya kurutup açabilir mi
off yaamafoldumbensel mağduruyum bennmafoldumben-tatlicadiarzu-

ben de telefonumu gecen sene sevgililer gununde kaybettim :) cebimden dusmus.icerisinde resimler falan da vardi ama ben kendi kafami hic kimsenin vucudunda gormedim simdilik :)))))) bisey olmaz merak etme

meltemim bence o kadar ıslandıktan sonra açılmaz telefon tekrar geçmiş olsunopuyorumnanaktan

Alan kişinin bilgisi varsa hepsini yapabilir. Öncelikle meraktan hafıza kartını alıp içine bakcaktır. Kuruttuktan sonra tekrardan çalışır zaten ve telefon satan biryere satıcaktır, belkide seni beğenirse kayıtlı nolarınından arıyarak yemek bahanesiyle geri verebilir :)

sarjini cikart ayriabilyiorsan parcaya ayir ve kurumay birak benimde olmustu
ve öyle yaptim sonra calisti

telefonun garanti belgeleri falan duruyosa kullanıma kapattırabilirsin onu şekerim ımeı nosundan yapıyolar bildiğim kadarıyla. telefoncuya sor istersen.

mıltı bebem geçmiş olsun :teselli:
zaten sim çalışmayacağı için pek bişey olmaz
ama bak telini bulanlar benim açtığım şu topiği okurlarsa bittin

http://www.kadinlarkulubu.com/faydali-bilgiler/254285-suya-dusen-cep-telefonu-nasil-kurtarilir.html

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana canım kim napsın teldeki iki üç fotoyu
korkma bişecik olmaz :teselli:

sırtımdan vurdun benii topiğe bak yaa:mymeka:
ayrıcana insan pekk seksü olmaya görsün böyle korkuyo sonra-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

-------------------------

çok sağolun cevaplayan herkes Şeniz
içim bi nebze ferahladı bide suyun pis çamurlu yağmur suyu olduğunu da düşünücek olunca inşallah bi daha açılmazbenneyaptımki
ama yaa bide açılırsaamafoldumben

suyun pis çamurlu yağmur suyu olduğunu da düşünücek olunca inşallah bi daha açılmazbenneyaptımki ama yaa bide açılırsaamafoldumben

Cep telefonu iyice parçalara ayırdıktan sonra ıslak bir bezle elektronik devreler temizlenirse ilk günkü gibi tertemiz olur. Belki hayranın olur telefonu bulan kişi :lepi:

Cep telefonu iyice parçalara ayırdıktan sonra ıslak bir bezle elektronik devreler temizlenirse ilk günkü gibi tertemiz olur. Belki hayranın olur telefonu bulan kişi :lepi:

nasıı içimi ferahlatıyosun annatamam yaniimafoldumbenbenim sevgilim var bikerem taam mıımafoldumben

nasıı içimi ferahlatıyosun annatamam yaniimafoldumbenbenim sevgilim var bikerem taam mıımafoldumben

İçini ferahlatıyım büyük ihtimal telefonun düşünce parçalanmıştır. Bulunması çok düşük bir ihtimal ve elektronik devresi parçalanan bir telefonda parça değiştirilirse önceki bilgilere ulaşılamaz. İçin rahat olsun.

valla hemen bulunup, telefon çalışıtılmadan, hemen içi açlılıp kurutulduysa çalışır, hatta bunları yapcak kadar zekiyse, kendi kullanır ya da satabilir, eğer bulunur bulunmaz telefon çalıştırıldıysa çalışması daha zor. Ama sonuçta bir süre çalışacaktır.

X