Neden bu kadar souk

SeJer_Kis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2007
276
0
34
Mrb Kızlarr Yıne Ben Yıne Benımm Umursamaz Sevgılımm Ozel Hayatımda Yasadıgım Sarsıntıları Daha Once Anlatmıstım Okuyan Arkadaslar Hatırlayacaktık Bıldıgınız Uzere Bız Kısa surelı Bı Ayrılık Yasamıstık Ve Bunun Sonun Mutlu Sonla Bıtmıstı Ve Tekrar Barısmıstık Hatta Bana Evlılık Kararını Uzatmak Istemedıgını Bıle Soylemıstı Fakat Gel Gelelım Gene Sorunlar Basladı Yha Acaba Benmı Buyutuyorum Kızlarr Allah Askına Bırısı Solesınn Onceden Ben Aramadan Kacc Kez Arardı ama Sımdı Ben Cagrı Atmadan Aramıo Hos Cagrı Atıncada Kac Saat Sonra Arıo Bana Askım Demeden Konusmazdı Opmeden Telefonu Kapatmazdı Ama Sımdı Onların Hıc Bırı Yok Nıe Bole Dedıgımde Cok Yorgunum bu Aralar Isler Cok Yogun Kendısı Uzman Cavus Ve Isyerınde Bu Aralar Cok Sıktıklarını Fln Soluyo Yha Allah Askına Kızlarr Sızın Eslerınızde Aynı Derttenmı Muzdarıp Yoksa Benımkımı Uyduruo Ve Bana Dıokı Bu Daha Iyı Gunlerımız Daha Beter Olcak Fln Dıo Tab Ben Bole Olunca Ister ıstemez Sorun Yapıorum Cok Degıstın Sen Dıo Bana Kızlar Degısen Benmıyım Omu Allah Askına Bı Akıl Verın Bana Ben N Yapcam Bununla

Canım birden böyle olması garip oturup düzgünce bi konuş bahane gibi geldi bana yani tamam yoğunluktan arayamıyo olabiir ama aradığında eskisi gibi sıcak değilse kesin bişe vardır. Telde öpmek aşkım demek ne kadar vaktini alıcakki diyemiyo

eğer ki birden böyle olduysa belli ki ilişkiden soğumuş ya da ilişkiniz monotonlaşmış

önceki konunuzu okumadım ama, belki bi anlık özlem ve sevgi yüküyle barıştınız ve o şu anda doğru kararı verdim mi diye düşünüyo olabilir.
genelde sık sık ayrılıp barışan çiftlerin problemidir bu. bizde öyleydik özlem geçene kadar can ci,ğer sonra kedi köpek olurduk. sonra bidaa ayrlır özler sonra geri. açıkça konuşun kaçamak cevap veriyosan zaman verin düşünmesi için.

önceki konunuzu okumadım ama, belki bi anlık özlem ve sevgi yüküyle barıştınız ve o şu anda doğru kararı verdim mi diye düşünüyo olabilir.
genelde sık sık ayrılıp barışan çiftlerin problemidir bu. bizde öyleydik özlem geçene kadar can ci,ğer sonra kedi köpek olurduk. sonra bidaa ayrlır özler sonra geri. açıkça konuşun kaçamak cevap veriyosan zaman verin düşünmesi için.

haklısın cnm belkı oyuzdendırr belkıde pısman oldu barıstıgınaa ama ole olsa soyler dobra doburdur ıstemedıgı bı ılıskıyı surdurmez

canım aynı problem bende de var.neden böyle soğuksun diye sorduğumda kabul bile etmiyor.Birşey yok dio.aramıo sormuo.umursamamış gibi yapıyorum ama insan çok sevdiği,onun da sevdiğine inandığı birinden bu davranışları sindiremiyor.

canım aynı problem bende de var.neden böyle soğuksun diye sorduğumda kabul bile etmiyor.Birşey yok dio.aramıo sormuo.umursamamış gibi yapıyorum ama insan çok sevdiği,onun da sevdiğine inandığı birinden bu davranışları sindiremiyor.

ewet bende yedıremıorum kendıme ve onu kaybetmekte ıstemıorumm bu yuzden bıseyler yapmam lazımm ama benı sevdıgını bılıorumm allahtan da baskada bısey yok ıstee uf

yapabileceğin pek bişi yok.sıcak davranabilirsin buna rağmen soğuksa bi nedeni vardır ve söylemiyodur.Sevincini ve neşesini senle değil de kimle paylaşacak hiç ikna edici bi açıklama yapmamış.Ama en azından bi açıklama yapmış sana.Benimki onu bile çok görüo

canım sorma ayrılmak mı istiyosun diye. zaman ver sadece sen önce sıcak davran o baktın hala soğuk o zaman al karşında ciddi ciddi konuş. hala düzelme yoksa artık kendini geriye çek.

seni o kdr iyi anlıyorum ki aynı endişe bende de var.o yüzden üstüne gitmeyi bıraktım kötü birşey söylerse hiç kaldıramam.ama bu belirsizlik de çok rahatsız edio beni.insan sevdiği birine böyle davranmamalı çok bencilce.

ayy kız n olcak bızım bu halımız tobe tobe valla sekerım bıseyler yapmamız lazım sevıosak onlarda sevmeseler yada ıstmeeseler gıderlerdı haksızmıyım hala bı umudumuz var

zaten o umut öldürüo ya beni.birinden vazgeçmek kolay değil.ama ben birşey yapamıyorum.Birşey yok dedikçe kendimi aptal yerine konumuş gibi hissediyorum.2gün önce msjlarına geç cvp yazmama dayanamazdı şimdi msj atmıo bile.ben atınca da kestirip atıo.tek çare beklemekte.O da çok zorrrrrr

canım sorma ayrılmak mı istiyosun diye. zaman ver sadece sen önce sıcak davran o baktın hala soğuk o zaman al karşında ciddi ciddi konuş. hala düzelme yoksa artık kendini geriye çek.

pekı canım dedıgını yapıcam ama bak hala aramadı ufff allahım bana sabır versın onada benım degerımı anlıycak bı kalp versın

fraga ewet belkıde bıttı deseler bu kadar yıpratmıycak bızı en azından ıstenmedıgımızı bılcez ama sımdı n sevmıorum dıolar n sevıorum bılmıorumkı n kadar dyaanıcam bole

çok dayanılmaz bu duruma.Bi yerde patlayacaz da artık inşallah hayırlı biter bu patlama.

Hani Sen Bana Kıyazmadın gozun gıbı Bakardınya Hanı Sen Benı Kıramazdın Olene Kadar Senındım Yha

X