Daha 60 gun yaadm..lmek iin ok km

rose8

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2009
9
0
37
:1no2:merhaba arkadaşlar.. gözüme ıkı haftadır uyku gırmıyor bahçede minik bir kediyi ölmek üzereyken kurtardım..öğrenciyim ve butun hafyalığım ona gidiyor yınede yasaması benım ıcın en buyuk mutluluk..ı fakat ona bır yuva bulmam lazım annesı öldü ve süt içemedeği için cok dirençsiz kalıp hasta olmuş..veterıner kontrolunde ..onu sokaga bırakmak istemiyorum tekır 2aylık bır erkek adı gremblin..sürekli gözümün içine bakıyor bırakma der gıbı buna mecburum yardım edın bana caresizim...

Hemen evcil sitelerine ilan bırakın eminim bir ço kişi minik yavruya sıcak bir yuva açacaktır:KK43:

inş..tek istediğim bu=( bugun kendı başımıza yemek yemeğe başladık bu iyi bisidi
..saolsunlar belediyenin fikirtepedeki aşı tedavi merkezindede götürdüm ilgilendiler ..bildiğiniz siteleri bana söylermisiniz arkadaşlar bende yazdım bikaç yere ama=( ne kadar populerler bilemiyorum..

inş..tek istediğim bu=( bugun kendı başımıza yemek yemeğe başladık bu iyi bisidi
..saolsunlar belediyenin fikirtepedeki aşı tedavi merkezindede götürdüm ilgilendiler ..bildiğiniz siteleri bana söylermisiniz arkadaşlar bende yazdım bikaç yere ama=( ne kadar populerler bilemiyorum..

hepsievcil,petarkadas, gibi siteler var bilmem oraya verdin mi ilan..
googledan arat bi sürü yer çıkar.. kolay gelsin sahiplendirme çok zor iş.. bilgilendirirsin duruma göre.. öptüm..

bende kaldırımda ölmek üzere olan bir kedi bulmuştum kıpırdamıyordu yazık..:KK43: aldım evime getiremiyordum çünkü evde kedim vardı hastalığı ne bilmediğim için kedişime bulaştırmak istemedim.. evimizin bodrumuna koydum bide güzel yer yaptım havalarda souğuk değildi bide kardeşi vardı.. sütü verdim yemeğini etini herşeyini cok cok iyi baktım bi zaman sonra kıpırdamayan kediş kardeşinden daha dirençli oldu koşmaya basladı bodrum küçük geliyordu:) saldım dısarı ikisinide oynasınlar dedim büyümüşlerdide tıkılmasınlar bodruma zaten iyileştide.. ben nerden bileyim onları bodruma tıkamakla hayatı unutturcamı dısarı cıktı gezdi filan eve girdim bende o ara araba carpmış ölmüş gömmüşler filna cok kötü oldum cook kendimi acayip kötü histtm ağladım filan kardeşinide bulamadım kaçmış galiba oda kndimi hiç affetmedim:KK43:(

X