Arkadalar acil... Sedefle ilgili yardmnza ihtiyacm var.:((..

batarang

Guru
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2007
451
3
annem sedef oldu.özellikle başındakiler saçlarından dolayı çok rahatsız ediyor.ve ağızdan ilaç kullanamıyor kalp hastası olduğu için.:1no2:pomatlar da pek etki etmiyor,geçiyor ama tekrar çıkıyor ,sizden ricam bitkisel bir kür biliyorsanız yardımcı olmanızdır

canım hiç moralini bozmiyim ama benim eşimde 5 yıldır sedef hastası bütün tedavileri denedi hem ilaç hem bitkisel diproline pomat kullansın hiç olmazsa pullanmasını engeller başı içinde eczanelerde şampuanlar var aslında ballı bi karışım içmişti baya iyi geldi ama kalp hastası belki ters etki yapar allah korusun stres en büyük düşmanı azdırıyo bol bol deniz kum güneş en etkili yolu allah şifa versin canım

canım ne demek procade şampuan cildiye verdi bunu birde eubos diye var onuda eczacı tavsiye etmişti

canım bence ilk yazdığımı kullan abimin eşimdede vardı başında o kullandı iyi geldi eşim daha yeni kullanmaya başladı ama faydasını görüyo

dilara77 arkadaşım, bizzat babam denedi neredeyse tümü yok oldu. reklamlarda da görmüşsündür. alpha rice diye bir pirinç tozu var. babam onu kullandı. ne ilaç ne bir şey. hiçbiri onun kadar iyi gelmedi. ve babam da kalp hastası. şiddetle tavsiye ederim.

dilara77 arkadaşım, bizzat babam denedi neredeyse tümü yok oldu. reklamlarda da görmüşsündür. alpha rice diye bir pirinç tozu var. babam onu kullandı. ne ilaç ne bir şey. hiçbiri onun kadar iyi gelmedi. ve babam da kalp hastası. şiddetle tavsiye ederim.

canım kusura bakma fazla kimse cevap vermediği için buraya bakmıyordum yeni gördüm.ilgine teşekkür ederim ,nasıl kullanılıyor pirinç tozu ve nerden bulabiliriz?babanın sedefleri tamamen geçti mi?

Arkadaşlar sedef in tıpta çaresi yok.şu an tedavide sadece sivas-kangal daki balıklı kaplıca da geçici tedavi edilebiliyor.36 derece suda yaşayan 3 çeşit balık sedef yarasını yiyip pansuman ediyolar+kaplıcanın içme suyu çok faydalı.tedaviden 6-7 ay sonra tekrar çıkabiliyor sedef.fakat 2-3 yıl arda arda gidildikten sonra tamamen sedef hastalığından eser kalmıyor.birde nurseni denen birisi vardı eskiden otlarla iyileştiriyordu ama sanırım 99 depreminde vefat etti yada ben öyle duydum.1 ay önce kadar sedefe kesin çözüm gibi haberlerde geçmiş tv de ama tam nedir izleyemedim.acil şifalar diliyorum...

gecmıs olsun ama bu alpha rice bı ılac deıl onu belırteyımde bır bardak suyun ıcıne bı ölcek atıp ıcıyor ılac kullanması farketmıo yanı sıra cunku urunde karısım yok halıylede hiç bı yan etkısı yok bak su adrese gır bır bak ne demek ıstedıgımı anlayacaksın arkadasım :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:
eşimde sivilce vardı roucutane bile kullandı geçmedi, bu sabunu kullanıyor çok iyi geldi aynı zamanda sedef içinde iyi geliyormuş tavsiye ederim ben antalyadan kargoyla getirttim sanırım sadece orada satılıyor firmanın adı clementina sabun muydu neydi

X