Göz Makyajı Kzlar kas ve kirpik bakm yag aldm!bi bakarmsnz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
canim bende de ise yariyor :))) benim kirpiklerim zaten uzundu ama ben takma kirpik gibi olsun istiyodum dha 5 gundur kullaniyorum ama artik rimel surdugumde takma kirpik gibi duruyor sadece biraz daha gurlessin bana yeter su anda :KK70:

slm kızlar bugünlerde sol alt kiprigim azcık döküldü mafoldumben aktara gittim BLUE

OCEAN diye bir ürün gelmiş..kararsız kalmıstım almak için ama satıcı kız yüzüme

dikkatli dikkatli bakarak demezmi bak kirpiğin dökülmüş hala düşünüyorsun almak

için dedi bende 15 tl verip aldım..aranızda bu veya benzeri bi ürün kullanan varmı??:a015:

arkdşlrm kullnnıo memnunlar.. bnde alıcktm ama saçım için barcelino bakım yağı aldm içnde snn yağın içndki yağlrdn dha çok yağ var hepside saçı gürlştrmk ve uztmak için ondn sürüorm kaşma krpğm içinde döklmesn die maskarmn içine koydm bi damla

bende blue ocean kullanıyorum 10 gün kadar oldu kirpiklerimde fark özellikle çıkmasından çok uzattığını fark etti bu tarz şeylerde sabır çok önemli çok kısa sürede mükemmel sonuçlar bekleyemeyiz ben inş bitene kadar devam etcem ne kadar fark olur en sonunda yazarım

benim kirpiklerime kirpik kaynagı yaptırmıstım ve ıkı ay önce kırpıklerımden onları cıkarttıgımda hem arada bosluklar çok olmustu dusmus ve kendı kırpıklerımıde kopartmıtı cok mınıcık kalmıslardı hepsını cıkarttıgımda kırpıklerım cok buyuk bır husrana ugrdım tövbe ettım bırdaha böyle bır sey yapmamamk ıcın agladım cok uzuldum sonra AKTARA GITTIM BLUE OCEAN denılen yagdan aldım 2 aydır duzenlı olarak aksamları kırpıklerıme srürüyorum suan yarıda hala bıtıremedım ama gercekten sonuc harıka mukemmel kı eskı halıne gerı geldı kırpıklerım hem bosluktakı kırpıklerımı cıkardı hemde 2 ay gıbı bır surede bayagı uzadısuan uzunlar cok memnunum blue oceandan herkese tavsıye ederım yalan degıl benım bunları yazmamdan bır karım olmayacak ama bılın kı ıhtıyacı olan yanlsı urun kulanmasın .hemde 12 tl ye aldım aktardan hem kas hem kirpik ksların rengını karartıyor ama . bu arkadsımıza katılıyorum . sabırla mukemmel sonuc alabılırsınz . hemen uzamasını beklemeyın uzun zaman ıstıyor ben ım bır ay sonra fark edıldı uzadıgı . suan sükürler olsunkı istediigm uzunluga geldı ve halada uzama vr hala devam edıyorum cok memnunum

kızlar yağ harici bi krem fln yok mu acaba ya.bn ne zaman yağ sürsem biyerlerimde sivilceler çıkıyo.yaramıyo bana kaş gürleştirmek için yağlar kullandm kaşlarımda sivilceler çıktı saç bakım yağı aldım kafa derimde sivilceler :KK19:oyüzden yağ yyerine krem tarzı bişiyler arıyorum

hint yağıyla badem yağını da öneriyorlar..ikisi eşit oranda karıştırılıp kaşa ve kirpiğe yatmadann önce uygulanıyormuş.evde badem yağı var 2 gündür onu deniyorum.Hatta vazelin yada nıvea kremi (mavi kutulu) önerenlerde var ama mantıklı gelmedi bana

hint yağıyla badem yağını da öneriyorlar..ikisi eşit oranda karıştırılıp kaşa ve kirpiğe yatmadann önce uygulanıyormuş.evde badem yağı var 2 gündür onu deniyorum.Hatta vazelin yada nıvea kremi (mavi kutulu) önerenlerde var ama mantıklı gelmedi bana

ben vazelini duydum deniyorum bakalım şimdilik bir de seusam yağı sürüyorum 3 gün oldu gelişmeleri yazarım

Sizin dediğiniz fiyatlara değil ama Amerika'dan ithal ediliyomuş. Bilmiyorum belki sizlerinki de öyledir ama ne bileyim belli bir miktarın altında satılan ürünlerden pek umudum olmuyor benim. Sonuçta içinde etkin madde varda fiyatının da ona göre olması gerek, benim düşüncem bu. Select Lash diye bi ürün kullanıyorum. Normal rimel şeklinde fırçası var ama şeffaf biraz koyu. Sadece geceleri kullanıyorum 2 aydır ve kirpiklerimde eksik bölümler çıkmaya başladı. Bir süredir tatilde olduğumdan rimel sürmüyordum. Bugün sürdüm ciddi fark oluşmuş. Çok sevindim paylaşayım dedim.

benim kirpiklerime kirpik kaynagı yaptırmıstım ve ıkı ay önce kırpıklerımden onları cıkarttıgımda hem arada bosluklar çok olmustu dusmus ve kendı kırpıklerımıde kopartmıtı cok mınıcık kalmıslardı hepsını cıkarttıgımda kırpıklerım cok buyuk bır husrana ugrdım tövbe ettım bırdaha böyle bır sey yapmamamk ıcın agladım cok uzuldum sonra AKTARA GITTIM BLUE OCEAN denılen yagdan aldım 2 aydır duzenlı olarak aksamları kırpıklerıme srürüyorum suan yarıda hala bıtıremedım ama gercekten sonuc harıka mukemmel kı eskı halıne gerı geldı kırpıklerım hem bosluktakı kırpıklerımı cıkardı hemde 2 ay gıbı bır surede bayagı uzadısuan uzunlar cok memnunum blue oceandan herkese tavsıye ederım yalan degıl benım bunları yazmamdan bır karım olmayacak ama bılın kı ıhtıyacı olan yanlsı urun kulanmasın .hemde 12 tl ye aldım aktardan hem kas hem kirpik ksların rengını karartıyor ama . bu arkadsımıza katılıyorum . sabırla mukemmel sonuc alabılırsınz . hemen uzamasını beklemeyın uzun zaman ıstıyor ben ım bır ay sonra fark edıldı uzadıgı . suan sükürler olsunkı istediigm uzunluga geldı ve halada uzama vr hala devam edıyorum cok memnunum

konuyu paylaşalı çok olmuş ama merak ettim canım senin kullandığın ürünün ööle çok çeşidi filan yok demi ne renkti kutusu filan..bide ben genelde gece sürüp yatıldığını biliyorum ama burda gündüzde sürülebileceği yazmış bende günde iki sefer kullanmayı düşünüyorum sen nasıl kullandın gece mi gündüz mü

canım o günden bugüne ne gelişmeler var :KK9: işe yaradı mı yada bırakınca herhangi bi dökülme vs bişi oldumu

canim bende de ise yariyor :))) benim kirpiklerim zaten uzundu ama ben takma kirpik gibi olsun istiyodum dha 5 gundur kullaniyorum ama artik rimel surdugumde takma kirpik gibi duruyor sadece biraz daha gurlessin bana yeter su anda :KK70:

arkadaşlar bu tarz yağlar kaşlarda daha çabuk etki gösteriyor.Kirpik için en az 3 ay beklemek gerekiyo.badem yağı susam yağı karışımını 6 ay kadar uyguladım düzenli olarak daha yeni belli ediyo üstelik sürekli kirpiklerinize uzadı diye bakmayın sonra psikolojik oluyo oluruna bırakın bence.

blue ocian uzun süredir kullanıyorum ara verdiğim zamanlarda oldu ama çok değil bir etkisini göremiyorum ....ne kaşımda ne kipriklerimde ...kaşlarım seyrek kiprklerim renksiz . işe yarayacağını düşündüm.daha önce diğer yağlarıda denedim işe yaramadı karıştırdım denedim yine işe yaramadı
blue ocian itirene kadar kullanıcam bakalım şuana kadar br etkisi yok yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum.

blue ocian uzun süredir kullanıyorum ara verdiğim zamanlarda oldu ama çok değil bir etkisini göremiyorum ....ne kaşımda ne kipriklerimde ...kaşlarım seyrek kiprklerim renksiz . işe yarayacağını düşündüm.daha önce diğer yağlarıda denedim işe yaramadı karıştırdım denedim yine işe yaramadı
blue ocian itirene kadar kullanıcam bakalım şuana kadar br etkisi yok yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum.
bu tip şeylerin içine kesinlikle sarımsak eklenmesi taraftarıyım canım
bende alizadenin kaş ve kirpik yağını kullandım evet kendide iyiydi
ama asıl sonucu sarımsaktan sonra aldım ve çoook memnunum
yine eskisi gibi herkes kirpiklerimi konuşuyor

bu tip şeylerin içine kesinlikle sarımsak eklenmesi taraftarıyım canım
bende alizadenin kaş ve kirpik yağını kullandım evet kendide iyiydi
ama asıl sonucu sarımsaktan sonra aldım ve çoook memnunum
yine eskisi gibi herkes kirpiklerimi konuşuyor

Maşallah canım..uzattı mı peki dolgunlaştırdı mı,benim kipriklerim de uzun rimelle takma gibi oluyor ama daha dolgun oolsun istiyorumm,kaş kiprik yağı işe yarıyor mu??
Geçen gün aktara girdimm her şeyi inceliyorum çıkamadık bir türlü arkadaşımla eskiden kozmetikçiydik şimdi aktarcı olduk :KK9::KK9::KK9:

Maşallah canım..uzattı mı peki dolgunlaştırdı mı,benim kipriklerim de uzun rimelle takma gibi oluyor ama daha dolgun oolsun istiyorumm,kaş kiprik yağı işe yarıyor mu??
Geçen gün aktara girdimm her şeyi inceliyorum çıkamadık bir türlü arkadaşımla eskiden kozmetikçiydik şimdi aktarcı olduk :KK9::KK9::KK9:

sağol canım valla ben bi ahmaklık ettim bigün takma kirpik deneyim derken kopardı orta kısımdakileri
ha bide şu kıvırıcıyı unutmayalım o da mahvediyo
neyse sonra aldım başladım hemen hem yeni kirpiklerim çıktı çoğaldı hem de uzadılar
bu arada bırakınca eskiye dönme yada dökülme gibide bişi yaşamadım şimdilik ara vermiş sayıyorum kendimi
bi süre sonra gene alıcam bu sefer devamlı olarak kaşımada uygulamayı düşünüyorum
hiç sorma aktarlar sayemizde çoğaldı geleceğin en parlak mesleği valla :KK1:
neyse canım bu yağı kesinlikle sarımsaklı olarak tavsiye ediyorum
alizade kaş ve kirpik losyonu

sağol canım valla ben bi ahmaklık ettim bigün takma kirpik deneyim derken kopardı orta kısımdakileri
ha bide şu kıvırıcıyı unutmayalım o da mahvediyo
neyse sonra aldım başladım hemen hem yeni kirpiklerim çıktı çoğaldı hem de uzadılar
bu arada bırakınca eskiye dönme yada dökülme gibide bişi yaşamadım şimdilik ara vermiş sayıyorum kendimi
bi süre sonra gene alıcam bu sefer devamlı olarak kaşımada uygulamayı düşünüyorum
hiç sorma aktarlar sayemizde çoğaldı geleceğin en parlak mesleği valla :KK1:
neyse canım bu yağı kesinlikle sarımsaklı olarak tavsiye ediyorum
alizade kaş ve kirpik losyonu

sarımsağı ezip yağın içine mi atalım..gözlerimizle temas edince sorun çıkmaz mı ?

sarımsağı ezip yağın içine mi atalım..gözlerimizle temas edince sorun çıkmaz mı ?

hayır canım 2 ye 3e bölüp atıcaksın içine
evet yakıyo göze kaçarsa dayanabilirsen dene :KK1:
yada uçlara sür kirpiklerinin canım

ben sarımsağın kokusuna hiç dayanamam.Bulunduğum yer dönmeye başlar:) kaşlarım için sarımsak yağı almıştım bir kere sürdüm dünyam döndü:) sonra gece yatarken süreyim uyuyup kalırım dedim bi gün uykudan uyandım kokudan çok rahatsız oldum.Sarımsağı çok severim ama yiyincede kokusu gelincede başdönmem başlıyor.

blue ocianı daha düzenli kullanmaya çalışayım bari bi de hint yağından bahsediyorlar ondanda alıp süreyim.umarım gürleşir renk gelir.kaş da aynı kiprik de.

bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

X