Çocuk Hastalıkları bebeğim gülmüyor acil yardım

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
M

meraliyi

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meraliyi
Arkadaşlar bebeğim 49 günlük oldu ve hala beni tanımıyor ve gülmüyor. Yarın doktora gidicem ama çok korkuyorum bunun gibi bir durumla karşılaşan var mı? Zor doğum yapmıştım bir de bebeğim 20 gün önce doğdu. Bebeğimin gülmemesinin sebebi bunlar olabilir mi? Ne olur yardım edin?

• Konu Sahibi meraliyi
Arkadaşlar bebeğim 49 günlük oldu ve hala beni tanımıyor ve gülmüyor. Yarın doktora gidicem ama çok korkuyorum bunun gibi bir durumla karşılaşan var mı? Zor doğum yapmıştım bir de bebeğim 20 gün önce doğdu. Bebeğimin gülmemesinin sebebi bunlar olabilir mi? Ne olur yardım edin?

Canım biz 2 aylıkken Dr a götürdüğümüzde Dr umuz şu anda nesneleri karaltı olarak görür,anneyi kokusundan tanır,ama baba amca dayı,bunları ayırt edemez demişti,yani bütün bebejkler farklı ,gelişimleri de farklı.yakından Bir nesneyi tut ve bir bak,gözleriyle takip ediyor mu die,çünkü daha yakındaki nesneleri görebiliyorlarmış.Gülmesi için de dudaklarına ve ağzının etrafına elini değdir,muck muck falan yap,o zaman daha çok gülüyorlar.

• Konu Sahibi meraliyi
gülmesi gerekmio hemen ama gözüyle seni takip edebiliyor mu peki?

• Konu Sahibi meraliyi
gülmesi gerekmio hemen ama gözüyle seni takip edebiliyor mu peki?

• Konu Sahibi meraliyi
49 günlük canim daha ufacik ama sana gülmese bile uyurken falan gülüyorlar tebessüm ediyorlar yani
en cokta cenesine dokuncaksin o zaman gülerler.

• Konu Sahibi meraliyi
.......................................................

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi meraliyi
arkadaşlar bebeğim beni takip etmiyor. Bakıyor ama herhangi bir tepki de vermiyor. Bu gün doktora götürdüm. Doktor görüyor dedi ama doktorun parmağını takip etmedi. Doktor üç aya kadar beklenmeli dedi ama yinede bizi cerrahpaşa göze yönlendirdi. Başına bunun gibi bir durum gelen var mı ? Çok üzülüyorum.

• Konu Sahibi meraliyi
cnm benım oglumda 3.ayına kadar gulucukler atmıyordu. hatta herkes cok cıddı olacak bu cocuk dıyordu sımdı gık desen guluyor umarım gecıcı bı durumdur sızınkıde

teşekkür ederim umarım geçici bir durumdur.

Canım özür dilerim. Bir sağlık problemi olabileceğini düşünemedim. Dilerim bir sorun yoktur.

daha cok minik annesi...........

kötğ bişey yoktur umarımm

canım kötü bişey yoktur inşallah

X