Kanszlktan m acaba?

sentiment

Guru
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2009
9
0
8 yaşında 2.sınıfa giden bi oglum var. oglumda talasemi kan hastalıgı çıktı.2 ay önce yaptırdıgım kan testinde demiri çok düşük kanıda normale yakın çıkmıştı.fakat bundan hariç yaklaşık bir buçuk aydır ara ara baş dönmesi şikayeti oldu.dr. götürdügümde büyük bi ihtimalle sinüzit olabilecegini söyledi. ve devlet hstnsinde çekilen bir flmle sinüzit teşhisi koydu.baş dönme şikayeti dahada arttı ve bugün baş dönmesiyle birlikte kusması oldu.bu defa kendi dr. götürdük.oda sinüzit olabilecegini,ama yine de bi film çektirmemiz gerektigini söyledi. ve yarın başından emarlı bi flm istedi.uyutularak çekilecek bi fim. dr. neden gerek gördünüz bu filme diye sordugumda içimiz rahat etsin bi bakalım diye cvp verdi. yarın yine kan tahlili de olacak.ama sabahı sabah edecegim galiba içime bi kuşku girdi yiyip bitiriyor beni.sizce kansızlıktan baş dönmesi olabilirmi? ne olur acil ve dogru cvp bekliyorum sizlerden. şimdiden tşkr ediyorum.

Ben ve oğlum talasemi taşıyıcısıyız ki sende yeni öğrendiğine göre senin oğlunda taşıyıcı...
Taşıyıcılar çok fazla sorun yaşamaz tek sorun çabuk yorulmaktır çünkü hücrelere yeterli oksijen taşınmaz....Yorgunluk sonucu baş dönmesi olabilir...Umarım önemli bişi yoktur geçmiş olsun...

X