Saç Rengi ve Saç Boyama bu röfleyi düzeltmek için ne yapsam?

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
2.307
14
arkadaşlar evde kendim yapacaktım ama günlerce araştırdım yinede kuaföre gideyim dedim. daha öncedende hep gittiğim röflesini beğendiğim kuaföre gittim. aralarda koyuluk bırak ve turunculuk olmasın bakır tonu bir sarı olmasın dedim adam tüm kafamı turuncu yaptı. o anda ışıktanmıdır nedir kuaförde beğendim ama şimdi aynaya bakamıyorum çok çiğ bi renk. bi ton paraya cok adi bir röfle görünümünde. sanki saçım kirlenmişte rengi bozlaşmış gibi duruyor. paketlemesi ince ve sık iyi çok uğraştı zaten ama rengi tutturamadık. yarın tekrar gitmeyi düşünüyorum ama bir ay bekle falan derse beklemek istemiyorum.
bu saçı nasıl hale şekle sokarım bilemedim.
yüz saklamak usulden diye mozaikledim şakkıdı

1001718s.jpg

tepedende büyle
1001725.jpg

saçınızsdaki,o turunculuğu kıracak şey lumineks sürdürmektir.
küllü bir cila yani lumineks le saçınızdaki o ton kapanır.

canım bende boyatmıştım aralarda turunculuk olunca açık küllü kumrala boyadım tamamen kapattı turunculuğu bi kaç gün sonrada tekrar röfle yaptırdım..

benim başımada aynısı geldi çok berbart oldu,sinir oldum çikolata kahve aldım boyadım hepsini kapattım...

bugun bende boya alıp sürsem diye düşündüm ama bir yandanda röfleme kıyamadım . yarın gidicem bakalım

aaa onca para verip yaptırmışsın sakın olaki gidip boya alıp boyayıp kapatma canım yazık olur parana...
bence git cila attır eminim güzel olacaktır...
bir kızgınlıkla mahvetme böyle bile hoş görünüyor aslında...

bende hiç bir zaman röfleden hemen sonra saçımı hiç beğenmedim.çok baskın ve çiğ oluyor renkler.röfle tam olarak 15 gün sonra oturuyor.ve rengi düzeliyor.eğer küllü renkleri sevmiyorsan cila attırma derim.çünkü ciladan sonrada küllü bir hal alıyor.

cilanın küllü rengi olduğu gibi başka tonlarıda var... onlarıda attırabilirsin.... her ton cila var....

bugun gittim cila atıyım bir iki ton açılır dedi. birazda kendi oturacak zaten dedi. yaptı cila gibi birşey. biraz açıldı gibi bakalım biraz otursun. uçuk bi kesimde yaptırabilirsem süper olacak bakalım

X