Eskişehir Özel Anadolu Hastanesinde doğum Yapanlar...

ynt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2009
1
0
Merhaba Kızlar,
Ben Yeni Üye Oldum.
Bu forumda çok güzel ve yararlı bilgiler paylaşılıyor, bunun için de herkeze teşekkür ederim
Sanırım Hamileyim :dance:
Oyleyse bu ikinci hamileliğim olacak.
Hastanemi seçtim, ama doktorumu seçemedim :)
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Eskişehirde yaşıyorum, ilk hamileliğim boyunca Özel Eskişehir Anadolu Hastanesine gittim Doktorum Nail Keskintaş'tı, ama doğumumu orada yapmadım. İkinci doğumumu Anadolu hastanesinde yapmaya düşünüyorum doktorumu seçmekte zorlanıyorum... Orada doğum yapan veya oraya gebelik kontrollerine giden biri varsa bana tavsiyede bulunursanız çoook sevinirim.
Şimdiden Teşekkür ederim Arkadaşlar

tatlım ben oraya gidiorum ve ramazan bayırlıyı tavsiye ederim sana..memnun kalırsın..

bende 3.5 aylık hamileyim.anadolu hastanesine gidiyorum ama memnun olmadığım için doktorumu değiştirmek istiyorum. şuana kadar bende iki çok iyi doktor ismi duydum.biri anadolu hatanesi ramazan bey diğeri sakarya hastanesi rabia hanım. bu iki doktor ve hastane arasında kalmış durumdayım.tavsiyelerinizden bende yararlanmak isterim arkadaşlar...

Anadolu hastanesinde Ramazan bey'e gidiyordum fakat artık değil.Her gittiğimde kapıda en az randevulu olmama rağmen 1 saat bekledim ve bu beni çok yordu.evet iyi bir doktor ve bir takım prensipleri var fakat çok yoğun.

peki şimdi hangi doktora gidiyorsunuz bir sakıncası yoksa öğrenebilirmiyiz? benimde kafam çok karışık da.ben anadolu hastanesinde hicran hanıma gidiyorum şimdilik,gayet serbest ama ilgisinden memnun değilim...

ramazan bayırlı en iyisi bence...evet cok haqstası var ama hicbirini es gecmio en az yarım saat ilgileniyor.ben memnunum tavsiede ederim herkese..

ben 2 seneye yakın ramazan beye gidiyorum. hastalarıyla çok ilgileniyor ve durumunu açıkca anlatıyor.

peki anadolu hastanesinde doğum yapan arkadaşlar,doğum masraflarının burada ne kadar olduğu hakkında bilgi verebilirler mi acaba?

Ramazan bey iyi bir doktor olabilir fakat ben iletişiminden ve yoğunluğundan memnun kalmadım o yüzden şimdi Onvak hastanesinde Sebahattin Akyıl var çok tecrübeli ve iletişimi mükemmel bir doktor ona gidiyorum.Sonuçta her kişinin fikri ayrıdır o yüzden Ramazan bey en iyi doktordur demek yanlış bence.sonuçta hastasıyla iletişim çok önemli.Çok detaya girmeden şunu söyleyebilirim aramızda tatsız bir olay yaşandı ve ben çok soğudum ona karşı.sonradan o da hatasını anladı fakat haklı olarak ben artık onu tercih etmem.Ha bilgisine hiç bir sözüm yok gerçekten işini iyi yapıyor.Sebahattin bey'e gidince gerçekten aradığım doktor bu dedim ve çok memnunum artık değiştirmem ve hiç sıra beklemeyip direk randevu saatimde görüşüyorum.ınşallah sen de aradığın doktoru bulursun nightelf.Kafanı çok karıştırma bence biz burda ne yazarsak boş senin gidip görüşüp ona göre karar vermen gerek.şimdiden geçmiş olsun canım.

Ramazan bey iyi bir doktor olabilir fakat ben iletişiminden ve yoğunluğundan memnun kalmadım o yüzden şimdi Onvak hastanesinde Sebahattin Akyıl var çok tecrübeli ve iletişimi mükemmel bir doktor ona gidiyorum.Sonuçta her kişinin fikri ayrıdır o yüzden Ramazan bey en iyi doktordur demek yanlış bence.sonuçta hastasıyla iletişim çok önemli.Çok detaya girmeden şunu söyleyebilirim aramızda tatsız bir olay yaşandı ve ben çok soğudum ona karşı.sonradan o da hatasını anladı fakat haklı olarak ben artık onu tercih etmem.Ha bilgisine hiç bir sözüm yok gerçekten işini iyi yapıyor.Sebahattin bey'e gidince gerçekten aradığım doktor bu dedim ve çok memnunum artık değiştirmem ve hiç sıra beklemeyip direk randevu saatimde görüşüyorum.İnşallah sen de aradığın doktoru bulursun nightelf.Kafanı çok karıştırma bence biz burda ne yazarsak boş senin gidip görüşüp ona göre karar vermen gerek.şimdiden geçmiş olsun canım.

teşekkür ederim ezgim.aslında haklısın,bu konular herkese göre değişebilir.bende bi şekilde bakıcam artık başımın çaresinebenneyaptımki

ezgim ben de gidiyorum Sebahattin Akyıl'a mükemmel bir doktor beni çok rahatlatıyor sürekli gülümsüyor:) bende de ne stres kalıyor ne korku:))) önemli olan bence iletişim, sonuçta hepsi doktor ama önemli olan nasıl iletişim kurduğumuz... ayrıca onvakta doğum yapan bir yakınım çok memnun ilgiden. nasipse ben de orda doğum yapmayı planlıyorum.
hamile kalmadan önce özel hükmene gittim ama kesinlikle memnun kalmadım. Abdurrahman beyi ve rabia hanımı ben de duydum çok araştırdım ama memnun kalanlarla kalmayanlar sanki eşit oranda gibi. ben de en güvendiğim hastaneyi tercih ettim.
bence gidip kendiniz görün doktorunuzu...
herkese hayırlı doğumlar:)

Aynı fikirdeyim şekercik kesinlikle insanı rahatlatıyor ve çok güleryüzlü.Onvak hastane olarak temiz benim de arkadaşım orda doğum yapmıştı memnun.

ben ne zaman bir kadın doğumcunun muayenesinden çıksam karnımda derin bir sancı hissederdim ve mutlaka ağlardım sonra tekrar gitmek istemezdim eşim zorla götürürdü resmen sürükleye sürükleye... ama sebahattin beye koşa koşa gidiyorum her randevuyu iple çekiyorum:)
Allah sana da hayırlı doğumlar nasip etsin ezgim:)

Teşekkür ederim şekercik ama ben henüz hamiş değilim :KK43: Sabahattin beye kontrol için gidiyorum şuan 1 yılın dolmasını bekliyorum sonra tedavi gerekirse yapılacak. umarım Allah bana da nasip eder.

inş cnm ben de 2 yıl bekledm bebişin gelmesini bu arada yanlış dr.lar yanlış yaklaşımlar da yıprattı sonundan kendiliğimden hamiş kaldım :)

arkadaşlar ben de anadolu hastanesi bıraktıktan sonra 1-2 doktorla görüştüm ve sonrasında sabahattin beyde karar kıldım. hastane herkes çok güler yüzlü hep yardımcı oluyorlar. inşallah hersey yolunda gider de tüm hamileliğimiz güzel geçer :)

valla ben esk.li değilim bayağı da araştırdım birkaç farklı doktora gittim sonrasında doktora gitmeye korkar olmuştum Sabahattin beye başladım şimdi randevularıma koşa koşa gidiyorum doktor korkumu yendim:) hast. çok güzel işliyor, çok rahat. orda doğum yapan tanıdıklar var çok memnunlar. herke sçok ilgileniyor.
gokceb, inş canım rahat doğum yaparız.
:)

z.nihal;ben hamile değilim ama sana Onvak'ı öneriyorum memnun kalacağını düşünüyorum. Oraya giden kimseden bir şikayet duymadım arkadaşlarımızdan da orada doğum yapanlar var. Ben başka bölümlerine gittim ve çok memnun kaldım. Hayırlı doğumlar..

Onvak hastanesinin muayene ve doğum ücretleri hakkında bilgisi olanlar varsa yardımcı olabilirmisiniz?

muayene emekli sandığına bağlı isen 5 ssk isen 7,5 bildiğim kadarıyla; her gidişte kan idrar testlerine de 1,5 tl civarı bir şey ödüyorsunuz yani çok uygun fiyatları ama doğumun yeni fiyatını bilmiyorum bir tanıdığım 2 yıl önce epidural sezaryan yaptırmış ve tüplerini bağlatmıştı 1 milyar verdiğini söylemişti şu anki fiyatını bilmiyorum

X