Kabızlık?

Bende Çok uzun sÜredır kabızım. En son ılaÇsız Şu ÇÖzÜmÜ buldum. Deneyın mutlaka faydasını gÖreceksınız. 1-gÜnde mutlaka bır ÖĞÜn yeŞıl kabak,bamya,ıspanak yıyeceksınız. 2-gÜnde en az 2 lıtre su ıÇılecek.3-sabah kahvaltıdan Önce 2 su bardaĞı ılık su ıÇılecek.ÜstÜne kahvaltı yapacaksınız kahvaltıda domates salatalık da olacak. Kahvaltıdan sonra oturup tuvalette bekleyeceksınız. 10-15-20 dk kadar bekleyeceksınız. Zaten sonra vÜcut o saate alıŞacak. Son olarak da akŞamları yatarken 1 kase kayısı hoŞafı yenılecek. GÖzÜnÜz korkmasın Çok zor deĞıl :) kabız olmaktan bunları yapmak daha ıyıdır:)

sabahları aç karna 3-4 tane kayısı yiyin bir bardakta ılık su için..sorun çözülmezse sonra tekrar görüşelim..

sabah kalktığınızda bir tane kuru incir yiyerek üzerine 2 bardak ılık su için.farkı göreceksiniz.

kayısı, incir işe yaramıyor bende bağşıklık kazanmış vucudum..
Emine hanıma katılıyorum. düzenli yaşam şart..
ben de öyle düzen kuruyorum .. sizinkine benzer ama hata kaza şaşsın o düzen hemen başa sarıyorum..
zor bağırsak tembellği zor..

bende de aynı sorun var 2 yıldır :KK43: doktora da gittim bişey çıkmadı incir kayısı hiç işe yaramıyor :KK43:

Sabahları Aç karnına ballı limonlu sıcak su için..

Sabahları Aç karnına bir bardak ılık suyun içine bir kaç damla zeytinyağı damlatın..

Sabahları Aç karnına Mutlaka ılık su için..

Kahvaltı da Bol bol yeşillik yemeye çalışın.. ( Roka, tere , maydonoz vs. )

Sabahları Aç karnına 2 tane kuru kayısı 2 tane incir yedikten sonra üzerine 2 bardak ılık su için..

düzenli yaşamak şart, fast fooddan uzak durun sebze agırlıklı beslenin, sabahları bol bol su için , bence sorun hollulur

Sabahları Aç karnına ballı limonlu sıcak su için..

Sabahları Aç karnına bir bardak ılık suyun içine bir kaç damla zeytinyağı damlatın..

Sabahları Aç karnına Mutlaka ılık su için..

Kahvaltı da Bol bol yeşillik yemeye çalışın.. ( Roka, tere , maydonoz vs. )

Sabahları Aç karnına 2 tane kuru kayısı 2 tane incir yedikten sonra üzerine 2 bardak ılık su için..
teşekkürler

Rica Ederim..Bayanlar yoğurtda düzenli uzun sürede yenir ise işe yarıyor ve keten tohumuda aklıma geldikçe eklerim artık yerimseniben Keten tohumunu istersenir bir çay kaşığı alın ve üzerine ılık su için istersenizde yoğurda karıştırıp yiyin iyi geliyor..

Bende Çok uzun sÜredİr kabızım. En son İlaÇsız Şu ÇÖzÜmÜ buldum. Deneyİn mutlaka faydasını gÖreceksİnİz. 1-gÜnde mutlaka bİr ÖĞÜn yeŞİl kabak,bamya,ıspanak yİyeceksİnİz. 2-gÜnde en az 2 lİtre su İÇİlecek.3-sabah kahvaltıdan Önce 2 su bardaĞı ılık su İÇİlecek.ÜstÜne kahvaltı yapacaksınız kahvaltıda domates salatalık da olacak. Kahvaltıdan sonra oturup tuvalette bekleyeceksİnİz. 10-15-20 dk kadar bekleyeceksİnİz. Zaten sonra vÜcut o saate alıŞacak. Son olarak da akŞamları yatarken 1 kase kayısı hoŞafı yenİlecek. GÖzÜnÜz korkmasın Çok zor deĞİl :) kabız olmaktan bunları yapmak daha İyİdİr:)

kesinlikle dediklerne katılıyorum.
bendede kabızlık sorunu var. ve doktora danıştım. bana ;
akşam en gec 11 buçukta yat sabahta 6 7 en gec 8 de kalk dedi, kahvaltıdan hemen önce 2 bardak su iç dedi ( ılık veya soğuk fark etmez- ben soğuk tavsiye ediyorum) bir domates bir salatalık bir zeytin ve azcıktapeynir yanınnda ya tam tahıllı yada çavdar ekmeğinden 1 dilim yiceksiniz. ama yavaş yavaş ve cok çiğneyerek. kahvaltı bittikten sonra aradan 5 10 dk gecsin wc de beklemeseniz dahi tuvaletiniz gelecek ve rahtlıcaksınz.
alıştırrsanız böyle güne rahat başlarsınız arkadaşlar..
:lepi:

gece yatmadan sinameki cayi icerseniz, sabah mutlak surette tuvalete cikiyorsunuz..
ben marketlerde satilan hazir cay posetlerinden kullaniyorum..

X