Bebeğiniz kaç kilo doğdu ve siz kaç kilo aldınız kızlar

[COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.701961)]Ben ikizlerimde 53 kiloyla hamile kaldım, 78 le doğuma girdim, 33. Haftada doğdular. Biri 1750 diğeri 1850 gram doğdu
Küçük oğlumda 55le hamile kaldım, 67 ile doğuma gittim. 3300 doğdu[/COLOR]

Ilk oglumda 12 kilo aldim bebegimde 3740 gram dogdu. 10 gun sonra ikinci dogumum olacak bakalim bu sefer oranlar ne olacak

Ben 16 kilo aldım. Bebeğim 3680 gram 52 cm doğdu.

Bebegim 3580 gram 52 cm dogdu. bende 14 kilo aldim.

Hamilelik boyunca 83 kilo ile hamile kaldim 14 kilo aldım.. Son aylarda daha çok kilo alınıyor.. Bebeğim 3.75 kg ve 51 cm doğdu şu an 68 günlük ve ben 90 kiloyum.. Bol su içerek hem sütümü arttırmaya hemde kilo vermeye çalışıyorum..

ilk bebeğimde 65 le hamile kaldım 74 le doğuma gittim bebeğim kilo almıştı maşallah 4 kg doğdu inş bu bebekte öyle olur:)

50 kiloyla hamile kaldım 58le doğuma gittim 8.ayda doğdu 1940 gr. Şu an 49 kiloyum daha da kilo vermek istemiyorum :KK12:

17 kilo aldım. Kizım 4070 gr doğdu. Doğumda 6,5 kilo kaybettim. İlk 10 günde toplam 12 kilo gitti. Şu an 40 küsür gün oldu 14-15 kilo gitti. Yediklerimi hiç kesmeden hemde sadece emzirerek

2. bebeğime hamileyim şuan 14 haftalığız hiç kilo almadım.
inşallah çok kilo almadan bitiririm benim kilo vermem cok zor oluyor aksi taktirde. ilk dogumdan kalan kilolar hala üzerimde:KK43:
ilkinde yaklaşık 20 kilo almıştım 3720 gr dogmustu bebegim

Merhaba 1 nisanda ilk bebegimi dogurdum 68 le hamile kaldim 78 le dogurdum . Suan 68 kiloyum oglum 3400 dunyaya geldi cok sukur

toplamda 14 kilo almıştım hamileliğimde, kilolu hamile kaldığım için de pek karnımı göstermedim son aylara kadar, doğum iznine ayrılacağım vakit daha erken değilmi diolardı, 2650 gram doğdu benim bebeğim, kilosu bize göre normal çünkü babamız minyon, ben de şu anda kiloluyum ama boyum 1.60 yani iri yarı bi bebek beklemiyoduk zaten, armut dibine düştü yani :roflol: ben 5. ayda 5 kilo birden aldım o da benim hatam, çikolataya çereze acayip düştüm hamileyken, engel olamadığım bi güç ye ye diye tahrik ediodu beni :roflol: sonra doktorum kız sen 100 kilodamı doğurcan dikkat et bakim deyince kendime geldim, sonraki aylar ortalama 2 kilo falan aldım, sezeryan olduğum için 5 kilo falan serum verdiler, doğumdan eve geldim bi baktım sadece 4 kilosu gitmiş, bebek nerdeee suyu nerdeee anlamadım, serumlar şişirdi zaaar, soora tabi 10 kilo da üzerine aldım emzircem diye, işte böööle dobiş dobiş geziyom, böcüğüm de emmiyo artık ben de diyete başladım bakam nasıl halletcem bu kiloları
Merhaba.Umarim mesajimi gorup cevap yazarsiniz.Ben de suan 37 haftalik hamileyim ve bebegimin boyu 45 henuz.Muhtemelen kisa dogacak.Sizin 46 dogmus.Suan gelisimi nasil acaba ?

X