Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bytmek iin, denenmi tavsiye Arkadalar :)

ya arkadaşlar bahsettikleri spor salonlarında olan aletle yapılan bir spor vardır ya hiç mi görmediniz kollarınızı açar koyarsınız oraya sonra ortada birleştiriryana doğru açarsınız sona tekrar ortada birleştirirsiniz o spor işte anlatılmak istenen....

Kizlar burda Jale Dural o gögüs diklestirme hareketi yapmis ayni etkiyi gösteriyordur heralde 1 ayda gözle görülür sekilde diklesir diyor izleyin kizlar bu hareket sizce büyütür mü??
YouTube - JALE DURAL VIDEOS CONTINUEEEEEE

- Video da gögüslerin icindeki kas yapisi gelisiyor gibi birsey de diyordu hatirladigim kadar...

bu egzersizi bende yaptım işe yaradı. lisede cok küçüktü ama şimdi gayet dolgunlaştı halimden cok memnunum tavsiye ederim :)

ya başka bi siteden acabiliyodum da o siteyide unuttummmmkafamçokkarıştı

evet yaaa bide kaç cmdi bu egzersizi yapmadan önce hani belki niyeti varmıştır seninkilerin büyümeyede fırsat bekliolarmıştır :KK70:

kızlar hala yapıorum bu hareketi ve hala buyuo suan dikleşti ve dolgunlaştı şoktaım:lepi: hergun yapın aklınza geldkçe ama hergun mutlaka yapın...!

kızlar hala yapıorum bu hareketi ve hala buyuo suan dikleşti ve dolgunlaştı şoktaım:lepi: hergun yapın aklınza geldkçe ama hergun mutlaka yapın...!

ya tatlım bu hareketi tam olarak gösterecek bi videon varmı yada biz spor salonuna gitsek bu hareketi bize gösterirlermi bide alev858cim senin yaşın kaçtı yaaa cidden büyütüyor mu buu ahhh ahhh bıktım valla ne yapacağımı sapıttım yaaa :bbo:

bu egzersizi bende yaptım işe yaradı. lisede cok küçüktü ama şimdi gayet dolgunlaştı halimden cok memnunum tavsiye ederim :)

tatlım senin yaşın kaçtı bide ne zaman büyümeye başladı yani hareketi yaptıktan 1 2 hafta sona falan mı? bide annenin memişleri nasıl büyük mü küçük mü hani ona çekmiş olmayasın seninkileri büyüyesi varmış olmasın:lepi:

Üf büyüsün büyüsün büyüsün büyüsün büyüsün!! :gitme:

tatlım senin yaşın kaçtı bide ne zaman büyümeye başladı yani hareketi yaptıktan 1 2 hafta sona falan mı? bide annenin memişleri nasıl büyük mü küçük mü hani ona çekmiş olmayasın seninkileri büyüyesi varmış olmasın:lepi:

anacım anaya halaya bakmıyo bu işler genetik diyolar ama hiçte öyle değil benim anamın 90 a sığmıyo mübarekler halam desen yine aynı ben babama çektim herhalde delikafadulden

X