Anket sürmeli dolap mi kapakli dolap mi?

sürmeli dolap mi kapakli dolap mi?

• Ankete Katılan
    84

SadeceMeyra

heyecanlı ve acemi :)
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2008
2.299
42
arkadaslar insallah bir kac aya türkiyeye tasiniyorum. yatak odasi dolabim kapakli dolap ama sürgülü dolaplarida cok begeniyorum. merak ettigim sey cabuk bozuluyor sürgüsü diyorlar. yeni modellerde sürgülüler cok güzel duruyor ve kullanisli oldugunu düsündüm ama bozulma meselesi kafama takildi. bana yardimci olur musunuz? ne tür tercih edersiniz? yada bozulurmu bozulmaz mi? simdiden saolun cevaplar icin a.s.

benimki kapaklı sürgülünün kullanımını bilmiyorum ama ikiside kaliteye bakar kaliteli birde temiz kullandınmı birşey olmaz madem dolap almak için ikinci bir şansın var içinden geçeni al

şu anki mobilyalarım kapaklı ama yeni aldığım zaman sürgülü almayı düşünüyorum. en azından kullanımı daha pratik ve küçük evlerde daha az yer kaplıyor

benim hoşuma gidiyor sürgülü dolaplar hem kullanışlı hemde küçük evler için daha iyi oldum olası evlendiğimde yatak odam için sürgülü olandan almayı düşünüyorum bakalım

Canım arkadaşım tabiki sürgülü dolap bence.benim kapaklı dolap ne yazıkki evlenirken o nasip olmuştu ama şuan yatak odamda o kapakları açmaya kadar yerim var sürgülü olsaydı daha kullanışlı olurdu ve yerden daha çok kar elde etmiş olurdum.Bence sürgülüden vazgeçme derim.

benim dolabımda sürgülü 2yıl önce dogtaşdan almıştım.Ben çok memnunum hem pratik.Yatak odası küçük olanlar için ideal

kesinlikle sürgülü...

az yer kaplıyor ve şık....

ben çok memnunum kaliteli olduktan sonra neden hemen bozuulsunki?

kesinlikle sürgülü...

az yer kaplıyor ve şık....

ben çok memnunum kaliteli olduktan sonra neden hemen bozuulsunki?

cnm ben kapaklı kullanıyorum ama sürgülüleri çok beğeniyorum kesinlikle sürgülü almalısın. kullanan çok kişi var çok fazla şikayet duymadım kullanan kişilerden.

bende kapaklı kullanıyorum ve çok memnunum eğer evim ve odam dar olsa sürgülü tercih ederdim

şu ana benimki kapaklı ama ... yeniden aldığımda sürgülü alacağım daha pratik ve göze hitap ediyor bence!!!...-tatlicadiarzu-

Benim annemlerin odasındaki de sürgülü dolap. Dediğiniz gibi şık ve kullanışlı. Temizliğine ve kalitesine dikkat ederseniz sürgülüyü ben de önerebilirim :)

Aldığınız mobilyanın kalitesine bağlı
evimde iki adet gardolabım var biri babamın evinden getirdiğim eski gardolabım biri de evlenirken aldığımız yatak odası takımının gardolabı
ikisi de sürgülü kapaklı ama yatak odası takımımın gardobalından hiç memnun değilim bir buçuk yıldır her gün aldığımız yere söylene söylene kullanıyoruz malzeme kalitesiz olunca kapak sürekli sorun çıkartıyor
Ama genç kızlık odamdan getirdiğim dolabı yıllardır kullanıyorum hala taş gibi

X