İlk Dans Müzikleri

Dayf

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
150
1
Historia de un Amor Buddha-Bar, Vol. IV
Adamo - Tombe la neige
Enrico Macias - Melissa
Bobby Vinton - Sealed With A Kiss
Cyrius - Histoire D'un Amour
AndyWilliams - Unchained Melody ( ghost filminin unutulmaz müziği )
Whitney Houston-I Will Always Love You ( klasikleşmiş ve mükemmel bir parça )
Une Belle Histoire - MichelL Fugain
Paul Mauriat Orch. - Toccata
Stevie Wonder - I Just Called To Say I love You

..........

Dido - Thank you
Sealed With A Kiss (Warner Chappel)
Mariah Carey - Hero
All 4 One - i swear
Michael Bolton - How Am I Supposed To Live Without You
Elvis Presley - Yesterday

..: Pasta Müzikleri & Çıkış Müzikleri::.

Nana Mouskouri - Milisse Mou
Roy Orbison -Pretty Woman
Hüseyin Karadayı - Cav Bella
Hüseyin Karadayı - Miracles
Hüseyin Karadayı - My country
Gloria Gaynor - i will survivor
Europe - Final count down
vaya con dios - neh nah nah
Styx - Bpat on the river
Fairuz - Ka'an Azzaman

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar,

Ünlü bir müzik prodüksiyon şirketi kişiye özel düğün marşı hazırlıyormuş. Bende belki ilgilenenler olur diye paylaşmak istedim.

DÜĞÜN MARŞI

Siz de kendi düğününüzde, aşkınızı anlatan sadece size özel olan bir şarkıda dans etmek istemez misiniz?

Türkiye’nin en önemli prodüktörlerinin, en başarılı söz yazarlarının, genç ve yetenekli solistlerinin sizin düğün marşını hazırlamasını istemez misiniz?
Başarılı teknik ekibimiz, tanınmış nadide sanatçı kadromuzla sizin aşk hikayenizi anlatan bu şarkıyı biz yapmak istiyoruz…

Siz de kendi düğün marşınızda dans etmek ve hatta bu özgün şarkıyı en mutlu gününüzde mutluluğunuza şahit olan dostlarınızla paylaşmak isterseniz, bize aşkınızın hikayesini yazarak başvurabilirsiniz.

Filmlere konu olabilecek aşkınızın şahidi bir "DÜĞÜN MARŞINIZ" olsun.

alternatif müzikleri eklemek isteyen arkadaşlarda yazsınlar bence latin salsa blues jazz türlerinde güzel müzikler var

merhaba dayf gerçektende harika müzikler tebrik ediyorum seni bu güzel paylaşım için hepsini buldum indirdim şimdi hangisini seçecem aralarından çok sağol mükemmel bir paylaşım

benim ilk dans müziğim celine dion - The power of love idi. bugün düğünüm olsa yine aynı müzikle dans etmek isterdim. şiddetle tavsiye ediyorum dinlemelisiniz.

Bizim düğünde dans şarkımız en sevdiğimiz film olan Twilight ta,Edwar ve Bellanın dans müziği,"Flightless Bird" çok güzel ve çok romantikti,herkes çok beğendi =)

bizim dans müziğimiz zuhal olcay pervane idi :asigim:

Göktan-Gözbebeğim.Haftasonu bir düğünde ilk dans şarkısı buydu ilk defa orda duydum belki fikir olur.

Yoncalodi-Emanet. Ben bunu düşünüyorum nişanda ilk dans müziğim olarak. :asigim:

kızlar rafet elromanın ömrümün sahibi parçasını düşünüyorum ben ama çok mu hareketli acaba dans müziği olarak.fikrinizi alabilir miyim.

kızlar rafet elromanın ömrümün sahibi parçasını düşünüyorum ben ama çok mu hareketli acaba dans müziği olarak.fikrinizi alabilir miyim.

Rafet El Roman'ın bazı şarkılarının ilk dans için güzel seçim olabileceğini düşünüyorum.Yabancı müzik düşünmedim hiç bir zaman.Düşündüğünüz şarkı güzel bence...

Benimde yıllardır aklımda olan şarkısı "Sürgün"

Birde geçenlerde bir arkadaşım dinletti bir şarkı,ilk dans şarkım bu olacak diye.Önce dedim içimden arabeske benziyor diye ama sözleri harika.İlk dans için ideal...

Bilen var mı bilmiyorum ama Tugay Ören-Saygım Var şarkısı.Bunuda düşünebilirim ama daha vakit çok düşünmek için :))

Kızlar Merhaba,

9 Ekimde düğünüm var ama ben hala hangi parçayla dans edeceğim kara veremedim. Bildiğim tek şey Türkçe şarkı istiyorum. fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.:KK34:

Arkadaşlar bana önerilerinizle yardımcı olursanız sevinirim
12 Kasımda nişanım olucak pasta keserken haraketli 1 müzik arıyorum bulamadım birde 2-3 tane dans müziği ayarlamam lazım 1 tanesini ayarladım Mustafa Ceceli Hastalıkta-Sağlıkta ama başka güzel Türkçe ya da Yabancı güzel anlamı :) slow parçalar bulamadım bana yardımcı olursanız çooooooook sevinirim :)

X