pembe incili bohça, kurdela nakışı

tijeen

www.tijeence.blogspot.com
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2008
2.881
889
walla ne deseniz haklısınız kızlar bende bunaldım bohçe işlemekden sanırım sizde bunaldınız görmekden kikikikikki
umarım bu son bohçadır
deeeermişimmmm
inanmayın kikikikiki

img1006.jpg

img1007dzm.jpg

img1009e.jpg

img1018u.jpg

nasıl olmuş ? :)

buradaki zarf gülünün yapılışını merak edenler için açıklaması;
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?p=7647927#post7647927

Son düzenleme:
ellerinize gözlerinize sağlık
bayılıyorum üretken bayanlara annemde çok yapar böyle şeylerden

ellerının emegıne gözunun nuruna sağlık cnm annem gorse bayılır banyo takımı bıle dantel yapmıs bırı olarak:)

cok güzel ve sik olmus renk uyumu süpervereliniortak
ellerine emegine saglik canima.s.

tijen nan mahsus yapıyosun demi.. dönduğumde görup görup çatlatayım diye demi hadi itiraf et delu seni
bu bohçaları görmekten asla bıkmam bilesin, sadece çatlamakla yetiniyorum :)) kız yoksa bahça yapmak bir hastalıkmı? yaptıkça bağımlılıkmı yapıyor insanda :))
sakın sen daha iyisini yaprsın diye iltifat etme, kimse eline su dökemez..

tijen nan mahsus yapıyosun demi.. dönduğumde görup görup çatlatayım diye demi hadi itiraf et delu seni
bu bohçaları görmekten asla bıkmam bilesin, sadece çatlamakla yetiniyorum :)) kız yoksa bahça yapmak bir hastalıkmı? yaptıkça bağımlılıkmı yapıyor insanda :))
sakın sen daha iyisini yaprsın diye iltifat etme, kimse eline su dökemez..

canım benim yaaa ,valla güzel sözlerince beni acippp şımartın saolasın opuyorumnanaktan
ama kesinlikle sen çok daha güzellerini yaparsın bunu biliyorum sakın inkar etmee
elini neye attıysan, süper işler çıkarıyon kendisine haksızlık etme bidenemmm Şeniz

çok güzel olmuş tijeen.
seccadede yapıyomusun. dahada önemlisi yapıpta satıyomusun:) kurdele nakışı seccade istiyo annem benim çeyizime. dedim bi bakayım kkda varmı?

ellerinize emeginize saglik basligindan bile daha guzelmis pembe incili diye baslayinca hemen tikladimda incilere hastayimdirda:)
bende cok ogrenmek istiyorum su kurdela nakisini harika bisey yaa renk uyumuda harikaopuyorumnanaktan

X