3 aylar...

fb_qirL

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
613
9
kızlar gec oldu ama kandılınız mubarek olsun 3 aylara gırdık sukur hamılelıkte oruc tutuluyormu aranızda tutan varmı konu erken ama merak ettım gorumcem hamıleyken oruc tutmus esımde bana tutma dıyor tutmazsam tutmadıgımın gunlerının parasımı verılıyor yoksa hamılelıkten sonra borc olarakmı tutuluyor?

canım tehlıken varsa sana ve bebegıne zarar verecekse ve ustelık degerlı bebekse tutma cunku hamıle bayanlar cok cabuk acıkıyor ve sekerı dusuyor bedenımızı krumakda vazıfemız dogduktan sonra tutarsın parasını odeyemıyon

canım sağlık açısından doktorlar tutmayı önermiyor ama sen doktoruna danış tabii ki.

kızlar gec oldu ama kandılınız mubarek olsun 3 aylara gırdık sukur hamılelıkte oruc tutuluyormu aranızda tutan varmı konu erken ama merak ettım gorumcem hamıleyken oruc tutmus esımde bana tutma dıyor tutmazsam tutmadıgımın gunlerının parasımı verılıyor yoksa hamılelıkten sonra borc olarakmı tutuluyor?

tutma zorunluluğu yok ama..sağlığın gücün yerindeyse tıtabilirsin..
parası kesinlikle verilmez..
parayı verenler bir daha oruç tutamayanlar içindir..

doktoruma danıscam ama sızede sormak ıstedım cvplar ıcın tşkler hanımlar kısmet inş o gunlere cıkarız bebeklerımızde saglıklı olur :)

X