Sevdiklerinize Süpriz Hediye- Karakalem Portre Resim Sipariş (resimli)

sebnexo

Karakalem-Yağlıboya Resim
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2009
166
1
SEVDİKLERİNİZİ SÜPRİZ HEDİYE İLE MUTLU EDİN. SADECE ONA ÖZEL BU HEDİYE HEM ÇOK EKONOMİK HEM DE ÇOK FARKLI !!!

sebnem3.jpg

sebnemkk.jpg

kkweb.jpg

sebnem4l.jpg

MERHABA KADINLAR KLUBÜNÜN DEĞERLİ ÜYELERİ !

Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim Ana Sanat Dalındaki akademik eğitimimden sonra kendimi Karakalem Portre Sanatı üzerine geliştirdim. Profesyonel olarak karakalem çalışmalarımı kişiye özel portre sanatı olarak icra ediyorum. Eşiniz, sevgiliniz, erkek arkadaşınız, anne, baba, çocuk, evcil hayvanlarınız,sevdikleriniz, kendi şahsınızın portrelerini çalışıyorum. Doğum Günü Hediyesi, Evlilik yıldönümü hediyesi, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü vb için ne hediye alacağım diye düşünmeyin !

İlgilenen arkadaşların yapmaları gereken tek şey e-posta adresime yaptıracakları kişinin fotoğrafını göndermeleri... Gerisini bana bırakıyorsunuz ve resimlerinizi zevkle ve profosyonel bir titizlikle çalıştıktan sonra işinizi yolluyorum. Kargo size silindir kutu içerisinde güvenli bir teslimat yapacaktır.
SEVDİKLERİNİZİ SÜPRİZ HEDİYE İLE MUTLU EDİN. SADECE ONA ÖZEL BU HEDİYE HEM EKONOMİK HEM DE ÇOK FARKLI !​

Bu çok özel çalışmanın fiyatı aşağıdaki gibidir:

35X50 tek kişi 50 / 35X50 çift kişi 60​

Fiyatlar sizin de gördüğünüz gibi çok uygun. Kadınlar Klubünün değerli üyeleri olarak bu çok özel hizmetten yararlanmanızı diliyorum. İnternetten tarama yaptırırsanız bu işin ne kadar emek isteyen ve diğer sitelerde çok daha yüksek fiyatlarda satışa sunulan bir hizmet olduğunu görüceksiniz arkadaşlar. Siparişleriniz profosyonel bir biçimde ele alınacaktır.​

Lütfen aklınıza takılan tüm sorularınızı, beğenilerinizi ve eleştirilerinizi iletmekten çekinmeyin​

Sevgilerimle...

Son düzenleme:
bunları sızmıı yaptınızz harıkalar gerçektennn çok begendımm. şuann param olsa hemen yaptırırdımmafoldumben

A3 boyutu demek; normal dosya kağıdı var ya bildiğimiz ondan biraz daha büyük 30X40 cm. oluyor opuyorumnanaktan

Canım ellerine kollarına sağlık..
Ne kadar güzel çizimlerin.

Benim aşkım da benim portremi çizdirmişti birisine ama hiç bana benzememişti.mafoldumben
Seni önceden tanısaydım sana çizdirmesini söylerdim vallakaydirigubbakcemile3

siz hep burdasınız dımı opuyorumnanaktan

Allah izin verdiği sürece burdayım Susucuğum. yani burdayım derken Klubü sürekli takip ederim, yazdığım konuları, mesajları filan check ederim, eğer kast ettiğin buysa? :enbuyukkk:

Canım ellerine kollarına sağlık..
Ne kadar güzel çizimlerin.

Benim aşkım da benim portremi çizdirmişti birisine ama hiç bana benzememişti.mafoldumben
Seni önceden tanısaydım sana çizdirmesini söylerdim vallakaydirigubbakcemile3

beğenmene sevindim Ocean. eminim sana hediye edilen portre resim de güzel olmuştur. sonuçta emek verilen herşey güzeldir bence. ne mutlu ki aşkın seni düşünmüş ve sana farklı bir hediye vermiş değil mi? :CüvCüv:

opuyorumnanaktan evet onu kast ettım kaybetmım sizi eylülde bende yaptırmak ıstıyorum sıze zemuszemus

inşallah canım, Allah nasip ederse çalışırım senin için de... sonuncu resimde msn adresim var. oradan beni ekleyebilirsin. sevgiler

gokhancocuk.jpg

Bu da ilk çalışmalarımdan bir tanesi... 2006 yılında çalışmıştım.

Eşimin çocukluk fotoğrafı :) siyah beyaz fotoğraftan yaptım. nostaljik oldu...

Son düzenleme:
sizi tebrik ediyorum,oldukça başarılı çalışmalarınız var...bende yağlı boya çalışmalar yapıyorum hoby olarak, bu topiği görünce yazmadan edemedim bol kazançlar diliyorummmm

sizi tebrik ediyorum,oldukça başarılı çalışmalarınız var...bende yağlı boya çalışmalar yapıyorum hoby olarak, bu topiği görünce yazmadan edemedim bol kazançlar diliyorummmm

Çok memnun oldum yorum yazmanıza. Hobi olarak yağlı boya yapmanız çok güzel. Dilerim bir gün yağlı boya çalışmalarınızı KK üyelei ile paylaşırsınız. Sevgiler...

X