skdar Anadolu Hastanesi nasldr?

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
51
merhaba .aranızda bu hastaneye giden memnun kalan veya kalmayanlar varmı?nasıl bir hastanedir?personeli,temizliği,odaları,muayene ve doğum ücretleri...bilgi verirseniz çok sevinirim. a.s.

yaa kıslar hiç kimsenin bilgisi yokmu bu hastane hakkında.hüüüüüüüüüüüüü. :gitme: ne şans var bendede. :roflol:

yorum yapamadı kimse we ben ilk kez senden duydum üsküdar anadolu diye.
ama bağlarbaşında academic hospital war orası çok temiz bi hastane orayı bide araştır istersen

hayatım anadolu hastanesi üsküdar hospital türk oldu diye biliyorum...ismi değişti yani..ben hamileliğimde birkaç kez baran hanım diye bir doktora kontrole gittim orda..ama hastane çok yoğun..kadın ilgili ama başı çok kalabalık..bekleyenlerle konuşunca genelde memnun olduklarını söylemişlerdi...ama düşün beykoz dan gelenler var..hastane fiziki olarak küçük..bir de doğum filan girdi mi araya bekleme süreleri çok uzuyor..ama doğum ücretleri filan çok uygun..300-500 tl civarıydı 1 sene önce sezaryan...

hayatım anadolu hastanesi üsküdar hospital türk oldu diye biliyorum...ismi değişti yani..ben hamileliğimde birkaç kez baran hanım diye bir doktora kontrole gittim orda..ama hastane çok yoğun..kadın ilgili ama başı çok kalabalık..bekleyenlerle konuşunca genelde memnun olduklarını söylemişlerdi...ama düşün beykoz dan gelenler var..hastane fiziki olarak küçük..bir de doğum filan girdi mi araya bekleme süreleri çok uzuyor..ama doğum ücretleri filan çok uygun..300-500 tl civarıydı 1 sene önce sezaryan...

sağol canım.benim bildiğim kadarıyla ismi aynı hala.hospital turk başka bir hastane diye aklımda kalmış.ama bir sorayım bakayım.eğer hospital turk se duymuştum onu.bir komşumun arkadaşı geçen yıl doğum yattı orda çok memnun kalmıştı.evet fiyatlarıda uygunmuş .

bu hastaneye genel muayene için abimim eşi gitti , memnun kaldı . doğum ücretleri uygunmuş. hastanede temizmiş. doğumhaneleri bile gezdirmişler. sakin bir hastaneymiş.

X