Kıl dönmeleri ve batıklara çözüm buldum...

Canım hiç karışmaz...Drula leke çil kremi var,batık lekelerinde bunu denedik rengini açıyor, bunu alabilirsin, expigment %4 alabilirsin veya buğday yağı alabilirsin, seçeneklerin bunlar...Bol peeling tabii yine...

şimdi kılıçbalığı;
teyit edelim...
banyodan önce peeling (mesela avon un yüz peelingi) ve deniz tuzu ile iyice peeling yapıyorum.
çıkınca iyi bi nemlendirici sürücem mesela (nivea)

epilasyondan önce de kerasal sürücem bi gün önce,
epilasyondan sonra 2 3 gün yine kerasal sürücem
gece sürücem sabah kalktığımda yıkayacağım dimi:26:

drula leke çil kremi ve buğday yağını ne zamanlar süreyim :KK59:

bi an aklım karıştı...

bi plan program yapsak beraber, şimdi olmasa da en azından ramazandan sonraya yetişse bacaklarım :2:

bir sürü düğünler var,artık eteklerin elbiselerin altına siyah çorap giymekten bıktım..
sözlümün tarafında da çok düğün var
güzel görünmek istiyorum :KK66:

sadece lekeler için canım, kıl kökleri kalıyor benim de bacaklarımda, onu peeling ile hallederiz,, batık pek olmuyor, tek tük...
sir ağda da yaparım o da iyi gelir.
:26::26: daha nasıl olsun yaaa, geçer mi lekeler

ayrıntılı konuşalım mı kılıçbalığı
çok soru sordum ama bacaklarımdan utanıyorum ve bundan çok sıkıldım
diğerlerine yardımcı olduğun gibi bana da yardımcı olursan çok mutlu olurum :KK71:

şimdi kılıçbalığı;
teyit edelim...
banyodan önce peeling (mesela avon un yüz peelingi) ve deniz tuzu ile iyice peeling yapıyorum.
çıkınca iyi bi nemlendirici sürücem mesela (nivea)

epilasyondan önce de kerasal sürücem bi gün önce,
epilasyondan sonra 2 3 gün yine kerasal sürücem
gece sürücem sabah kalktığımda yıkayacağım dimi:26:

drula leke çil kremi ve buğday yağını ne zamanlar süreyim :KK59:

bi an aklım karıştı...

bi plan program yapsak beraber, şimdi olmasa da en azından ramazandan sonraya yetişse bacaklarım :2:

bir sürü düğünler var,artık eteklerin elbiselerin altına siyah çorap giymekten bıktım..
sözlümün tarafında da çok düğün var
güzel görünmek istiyorum :KK66:

sadece lekeler için canım, kıl kökleri kalıyor benim de bacaklarımda, onu peeling ile hallederiz,, batık pek olmuyor, tek tük...
sir ağda da yaparım o da iyi gelir.
:26::26: daha nasıl olsun yaaa, geçer mi lekeler

ayrıntılı konuşalım mı kılıçbalığı
çok soru sordum ama bacaklarımdan utanıyorum ve bundan çok sıkıldım
diğerlerine yardımcı olduğun gibi bana da yardımcı olursan çok mutlu olurum :KK71:

Canim bilgisayarimda sorun var telefonla giriyorum foruma ve cevap yazmak cok zor, ben sana pazar gunu cevap yazayim olur mu? Daha ayrintili olur.simdilik optum hepinizi

kılıçbalığı bende konu karışmasın diyorum taaa 2009 da açılmış konu :)

her neyse, bu peeling diye bahsettiğin normal avon un yüzpeeling i olabilir mi yoksa özel bacak için olanı varmı?

bir de artık hiç leke yok dimi bacaklarında, konuya cevap yazıp, bu kürü uygulayanların hepsinden cevap bekliyorum

bizi aydınlatın lütfeenn:KK71:

Canim herhangi bir peeling olur ama bu yuz degil vucut peelingi olmali hem daha ucuz hem daha buyuktur ustelik yuz peelingi daha yumusaktir sen daha uygun bir vucut peelingi bak.bu arada israrla hem buradan hem ozelden bacaklatimda leke ve batik olup olmadigi soruluyor; eger kendim tecrube edip kurtulmasam size onermem degil mi? Darisi basiniza ne diyeyim:KK1:

Canim bilgisayarimda sorun var telefonla giriyorum foruma ve cevap yazmak cok zor, ben sana pazar gunu cevap yazayim olur mu? Daha ayrintili olur.simdilik optum hepinizi

anlaşıldı canım bekliyorum
deniz tuzu ve buğday yağını aldım
peelingi sanırım yarın alırım
kerasal ve drula leke çil kremini de yarın soracağım eczaneye
geldiğinde yazarsın sen güzel bi plan yaparız:KK34:

Merhaba.Batık lekelerine bulduğunuz çözümün kişiye göre değiştiğini söylemişsin. Tenin, batık ve leke oranın nasıldı. konuya eklenen resimlerden daha fena durumdayım. Bu formülün işe yarar mı acaba:S daha önce doktora gittim acnelys fln verdi ama iyi gelmedi. buğday yağı renk açıyomuş. tek başına buğday yağını kullansam işe yarar mı sence. Lütfen yardım edin çok mağdurum mezuniyetimde bile kapatıcılarla uğraştım bronz çorap giydm yinede görünüyodu:KK43:

Lütfen kese,ponza taşı, duş eldiveni denedim geçti tarzı paylaşımlarınızı burada yapmayın çünkü zaten hepimiz bu yollardan daha evvel geçtik ama sonuç alamadık!!!

Çoğu hanımın sorunu kıl dönmeleri,batıklar ciltte oluşan lekeler ve epilasyondan sonra ortaya çıkan siyah kıl kökleri...Yıllarca aynı sorunlarla bende uğraştım fakat ne jilet,ne ağda ne sir bunlardan kurtulmamı sağlamadı yıllarca tavuk gerisi gibi bir görünümle dolaştım ve etek giyerken bile çok zorlandım ne yazıkki ...sonunda yaptığım araştırmalarla kendimce bir çıkış yolu buldum...

1- Haftada en az 1 kere deniz tuzu ile herhangi bir peeling karıştırılarak bacaklar sertçe ovulacak, işi abartıp ek olarak kese kullanabilirsiniz,acıtmanızın mahsuru yok işiniz bitince bacaklarınız pırıl pırıl olacak

2- Gündüz kullanım için bol nemlendiricili krem kullanmak gerek

3- Epilasyon aletlerinden uzak durulacak ve sir yada normal ağda kullanılacak

4-Her epilasyondan 1 gün evvel muhakkak peeling yapılacak

5-Epilasyon sonrası cildi siler silmez önce limon suyu sürülecek, kuruduktan sonra yeniden yıkayıp Kerasal Fort krem süreceksiniz(2 gece)

6- Geceleri yatmadan bir kaç saat evvel altta tarifini verdiğim kremi temizlenmiş bacaklarınıza az miktarda sürüp yedirmelisiniz bu hem tedavi edici hemde besleyici bir kremdir...

Krem tarifi
Herhangi bir vucut kremi ben dove kullanıyorum daha katı
Medicasol Merhem 1 tüp (bepanthen denemeyin tüyleri besliyor)
Differin Jel 1 tüp
Expigment %4 yarım tüp
Kerasal Forte yarım tüp (evde varsa fucidinde olur ama ben kerasal tavsiye ederim)
10 damla buğday yağı bütün bunları verdiğim oranda birbirine karıştırın...

ısteyen ek olarak
B vitamini bemix iğne
E vitamini evigen iğne
K vitamini Libavit iğne
C vitamini Epargriseovit alarak karışıma ekleyebilir ama maaliyeti arttırıyor o yüzden teklif var ısrar yok :)

bu karışımı yapın ve her gece sürün...
7- Bacaklarında batıklara bağlı delikler oluşmuşsa 6 maddeden sonra kulak çubuğu yardımı ile tretin sürün...

Ben bütün bunları yaparak 1 ay içinde bütün leke,batık, delik vslerden kurtuldum şimdi çok mutluyum şu anda kapatıcıları sadece bacaklarımı bronzlaştırmak için kullanıyorum hepsi bu :)

Dip not: Bacaklarınız normale döndükten sonra yalnızca ilk 5 maddeyi uygulayın ve gecede bol bol nemlendirici sürün...Haydi bakalım umarım hepiniz benim gibi kurtulursunuz bu dertten...:1hug:

Kızlar, lütfen özel mesajla değil, konu başlığında sorun sorularınız ki bizimle aynı durumda olan herkesi bilgilendirebileyim...

sevgili kılıç balığı, öncelikle sabırla herkese cvp verdiğin için sana yürekten teşkkür etmek istiyorum. bende bacaklarımdaki batıklardan kalmış lekelerden son derece şikayetçiyim .denemediğim yöntem kalmadı ama hiçbiir işe yaramadı, çok kötü grünüolar. kendimi onlarla oynamaktan alamıyorum. bu verdiğin karışımı da denicem ,hatta malzemelerin bir kısmını da tamamladım, sözüne içtenlikle güvendim, inşallah bendede faydalı olur.senin gibi mutlu olurum ve elbiselerimi rahatlıkla kullanabilirim . bikaç sorum olacaktı sana , şimdi yaz mevsimindeyiz ,bu ilaç karışımının herhangi bir zararı olurmu açık birşey giymedikten sonra ?? gece yatarken sürcem sabah da yıkamalımıyım ??bir de gündüz kullanım için ürederm lipo %40 lık kullansam olurmu doktor vermişti?sir ağdayı ayda bir kez yapıyorum ben ozaman limon ve kerasal forte de ayda bikez kullanılmış olucak öle değilmi??

herkese üşenmeden cevap yazmışsın umarım bana da yazarsın bnm sorunlarım seninkiyle aynı fakat diz kapaklarımda başlıyor. yani bacaklarımın üst taraflarında problem yok. bu formül alt tarafların rengini açınca üst tarafla renk uyumsuzluğu yaşanır mı acaba ne dersin ...

ben de aynı dertten muzdaribim
ama derecesini anlayamadım
fotoğraflardan bahsedilmiş
nerden ulaşabilirim fotolara??

benimde bacaklrım berbat batıklarım geçti epilatörün traş başlığı ile alıyorum 1 aydır fakat sivilce gibi kahverengi lekeler hala mevcut ben her seferinde belki çıkar diye sıktıkça dahada kötüleşiyolar içlerinde kıl olduğu için geçmiyor bunun için bi çare bulan yokmu arkadaşlar????

kılıçbalığı senden ses çıkmıyor diye başlayamıyorum daaa :KK43:

akşam buğday yağından sürdüm bacaklarıma,sabah yıkadım sabunla, sonra da nemlendirici sürdüm
ama diğerine başlayamıyorum korkuyorum ne zamanlar yapmam gerekiyor diye bilemiyorum

buğday yağını her gece sürsem sıkıntı olur mu
bacaklarım zaten beyaz renk konusunda bi sıkıntı olmaz da alerjik bişey olur mu sonuçta yağ
ve acaba daha çabuk geçer mi

açıkcası bende kılıçbalığının önerisini uygulamak istiyorum ama korkuyorum benim cildim çok hassas yüzümde egzama var güneşe koryocosoz çıkmıyorum bacaklarımdaki batıklarda kortizonlu kremleri uygulamaktan oldu sanırım şu anda bacağımda batık izleri dışında bişi yok ben sadece içinde kıl olan 15 civarı kahverengi yaraları geçirmek isitiyorum kılıçbalığı bunun için ne önerirsin?
vee bugün doktora gittimm fucicort diye bi krem verdi sadece kahverengi yerlere sürmemi istedi şuanda sürdüm umarım fatdası olur:KK43:((((

Son düzenleme:
benimde bacaklrım berbat batıklarım geçti epilatörün traş başlığı ile alıyorum 1 aydır fakat sivilce gibi kahverengi lekeler hala mevcut ben her seferinde belki çıkar diye sıktıkça dahada kötüleşiyolar içlerinde kıl olduğu için geçmiyor bunun için bi çare bulan yokmu arkadaşlar????

Bu başlığı bu yüzden açmıştık aslında...

peki bu sprey hakkında bilgi alabilirmiyim bana kullanmımı basit ve faydalı geldi belki işe yarar...

Canım burası stopinggrow başlığı değil, yanlış yere yazdın sanırım...

açıkcası bende kılıçbalığının önerisini uygulamak istiyorum ama korkuyorum benim cildim çok hassas yüzümde egzama var güneşe koryocosoz çıkmıyorum bacaklarımdaki batıklarda kortizonlu kremleri uygulamaktan oldu sanırım şu anda bacağımda batık izleri dışında bişi yok ben sadece içinde kıl olan 15 civarı kahverengi yaraları geçirmek isitiyorum kılıçbalığı bunun için ne önerirsin?
vee bugün doktora gittimm fucicort diye bi krem verdi sadece kahverengi yerlere sürmemi istedi şuanda sürdüm umarım fatdası olur:KK43:((((
Fucicort kortizonlu bir kremdir kortizonla batığın ve lekenin doğrudan alakası yoktur...Bahsettiğim deniz tuzu ile peelingi haftada 2 kere yap ayrıca fucicorda ek olarak geceleri expigment %4 uygula...

Kızlar diğer mesajları yarın yanıtlayacağım...

kılıç balığı nerelerdesin ya cevap yazmıyormusun artık ? pazartesi günü verdiğin karışımı kullanmaya başladım . ben mi hemen sonuç bekliyorum, yoksa nekadar beklemek gerekio ? istiyorum ki hemen senin gibi mutlu olayım . çok sıkıldım artık çnkü bu sorundan ?? senin nekadar sürede geçmişti??? deniz tuzuyla watsons dan aldığım vücut peelingini karıştırıp pelling yapıorum dediğin gibi bide geceleri o ilaç karışımını sürüyorum .. onun dışında şimdilik bişi yapmıyorum .. ağda zamanım geldiğindede ağdayı yapıp limon ve kerasal forte yi sürcem ?? başka bişi yok dimii ? ya düzelsin artık ,sana dua edicemmm :KK43:((

kılıç balığı nerelerdesin ya cevap yazmıyormusun artık ? pazartesi günü verdiğin karışımı kullanmaya başladım . ben mi hemen sonuç bekliyorum, yoksa nekadar beklemek gerekio ? istiyorum ki hemen senin gibi mutlu olayım . çok sıkıldım artık çnkü bu sorundan ?? senin nekadar sürede geçmişti??? deniz tuzuyla watsons dan aldığım vücut peelingini karıştırıp pelling yapıorum dediğin gibi bide geceleri o ilaç karışımını sürüyorum .. onun dışında şimdilik bişi yapmıyorum .. ağda zamanım geldiğindede ağdayı yapıp limon ve kerasal forte yi sürcem ?? başka bişi yok dimii ? ya düzelsin artık ,sana dua edicemmm :KK43:((

Birdenbire geçmesi mümkün değil canım öyle bir üründe yok zaten, bende hemen mutlu olmadım, sabrettim...Doğru uygulama ile bir ay gibi bir zamanda bacakların çok iyi duruma gelir ama yeterki, arada ağda yaparken tüyleri kırıp yeniden batık oluşumuna sebep olma...

Ağdadan önce alkol veya kolonya ile temizlemeyi unutma bacaklarını...Geri kalanlar doğru...

Birdenbire geçmesi mümkün değil canım öyle bir üründe yok zaten, bende hemen mutlu olmadım, sabrettim...Doğru uygulama ile bir ay gibi bir zamanda bacakların çok iyi duruma gelir ama yeterki, arada ağda yaparken tüyleri kırıp yeniden batık oluşumuna sebep olma...

Ağdadan önce alkol veya kolonya ile temizlemeyi unutma bacaklarını...Geri kalanlar doğru...

tamam canım ,umarım dediğin gibi olur ,sabırla devam etcem yapmaya ,inşallah geçcek ,teşekkür ederimm ..

beni unuttu kılıçbalığı

vücut peelingi bulamıyorum ben yaaa
sadece buğday yağı sürüyorum bacaklarıma geceleri

geçmicek benimkiler:KK5:

canım bide bişey daha sölücektim sana , bu krem karışımını kullanmaya başladığım halde kıl kökü iltihaplanmaları devam ediyo bendee :KK43:( bugün yine sivilce gibi belirdi ?napcam???

X