Doğuma Hazırlık Kızlaaaaaarr, Cinsiyeti ilk haftalarda öğrenmek ister misiniz? İşte ÇİN TAKVİMİ :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

miserde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2009
13
0
36
Ben bunu ilk yengemde ve eltimde denedim ve doğru çıktı :) google a çin takvimi diye yazıyorsunuz, ilk çıkana tıklıyorsunuz tablo halinde bir takvim çıkacak karşınıza ordan yaşınızı ve adetten kesildiğiniz ayı buluyorsunuz ve KIZ mı ERKEK bebiş mi öğreniyorsunuz :) Bu bir tahmin tabi, ama 2 kişide deneyip doğru çıkması şaşırtıcı değil mi? KIZ veya ERKEK bir yana tabi sağlığı yerinde olsun bebişlerimizin o yeter ,)

bende tutmuyo şekerler... çin takviminde erkek çıkıyo... sadece göbeğim büyüdü, basenlerimde bişi yok, rüyamda da erkek gördüm... ama cumartesi dr kız dedi...
tam bir süpriz oldu...

kızlar bendede tutmadı. takvime göre ilk çocuğum kız olması gerekiyormuş ama oğluşum oldu ve ikincisi erkek diyo ama bi kızım oldu kaydirigubbakcemile3

yalnız şunu farkettim... ben kasım doğumluyum, acaba gerçek yaşa değilde seneye göre hesaplanmış yaşamı bakmak lazımdı acaba? o zaman tutuyo nedense :teytey:

tutmuyor gülüm kuzenimede kız çıktı banada ikimizinde oğlu olucak nasipsee

bugün yine yanılmadım :) teyzemi bekliyorduk hesaplamıştık kız görünüyodu bugün öğrendik kız olduğunu :)) kimi tutuyor kimi tutmuyor :)
Ya aslına bakılırsa tabiki RABBıM cümlemizin bebişlerini sağlık sıhhat ile dünyaya getirsin bunlar işin eğlencesi gibi :) Çünkü düşünsenize kızlar önceden tahmin edilebilseydi bu şeyler dünyanın doğası bozulurdu herkes istediği cinsiyette bebek dünyaya getirirdi ve bir eşitlik olmazdı. O yüzden bu tarz şeyler hem eğlenceli hem de düşündürücü gibi :)

Evet bende kim için baksaam hatta kendi doğum zamanımı anneme sordum ona baktık kız gözüküyodu ve ben bir bayanım şuan :) Doğru hesaplamak gerekli :)

Bende de erkek görünüyor, henüz beş haftalık hamileyim. Hamilelik hesapta bile yokken sürpriz oldu. Hatta hamile olduğumu öğrenmeden bir sür önce bana fal bakan bir teyze ısrarla hamile olduğumu ve oğlumun olacağını söylemişti. Benim içimi de erkek doğuyor. Ama inşallah sağlıklı bir evladım olur.

üçüncü bir cinsiyet olmadığına göre, tabiki yarı yarıya doğru gibi gözükecek. çinler kendilerini süper zeka sanıyorlar her zaman. Adamlar bu işin takvimini bile kabul ettirmişler dünyaya ne yazık ki..
Mevla ne dilerse o oluyor. bu hesapla kitapla uğraşılacak bir mevzuu değil bence :a015:

X