Ozon tedavisi ile zayflama??

cansoo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2009
233
43
merhaba arkadaşlar. bi kaç ay önce var mısın yok musunda ılgaz doğan isimli bir yarışmacıyı seyretmiştm. hafif bi sporla birlikte ozon tedavisini uygulamış ve 3 yılda(yanlış hatırlamıosam) 70küsür kilo verdiini sölüodu. üstelik tek bi sarkık kırışık vs yoktu yüzünde. eski resmiyle karşılaştırıldığında inanamadım. cildi çok güzelleştirdiği sölenio bu yöntemin. ancak intrnetteki araştırmalarım sonucu vücuttaki hücreleri mutasyona uğratabiliceini okudum. bazı yerlerde de hiçbi zararı olmadıını okudum. üstelik fiyatı 3 aylık spor merkezi parasına denk geliyormuş. acaba bu yöntemi uygulayanınız, hakkında bilgi sahibi olanınız var mı? yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler..

evet ya bende çok merak ediyorum ankarada yapan yerler nerelerdir bilen varsa bizleride bilgilendirsin

1 ) Ozon Tıp Ankara

Adres : Cinnah Cad. No: 66/7 ÇANKAYA – ANKARA
Telefon : (312) 439 76 33
Fax : (312) 438 34 79

2 ) Oxozon Ozon Tedavi Merkezi

Adres : Cinnah Cad. 66/7 Çankaya/Ankara
Tel : 0312 439 76 33
Fax : 0312 438 34 79

3 ) Ozon Oksijen Tedavi Merkezi

Adres : Meşrutiyet Cad. 46/6 Kızılay/ANKARA
Tel : 0312 430 5902
Fax : 0312 430 5902

4 ) Akupunktur ve Ozon Terapi Merkezi

Adres:KIZILIRMAK CADDESI 51/4 KOCATEPE, CANKAYA

5 ) Biltıp Polikliniği
8. Cadde Güzelsu Sitesi
No:10/2 Çayyolu / ANKARA

Tel: 0312 240 53 38
Fax: 0312 241 12 62

6 ) Levent Karafakı
Ankara, Turkey
FLOZON Ankara'da Tel: 0312 418 31 08 Fax: 0312 418 31 09 drleventkrfk@hotmail.com

araştırmalarım sonucu bu kdr bulabildm ama yaptıran birinin görüşünü dinlemek istiorum yok mu hiç yaa :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ) Ozon Tıp Ankara

Adres : Cinnah Cad. No: 66/7 ÇANKAYA – ANKARA
Telefon : (312) 439 76 33
Fax : (312) 438 34 79
E-mail : info@ozontip.com

2 ) Oxozon Ozon Tedavi Merkezi

Adres : Cinnah Cad. 66/7 Çankaya/Ankara
Tel : 0312 439 76 33
Fax : 0312 438 34 79

3 ) Ozon Oksijen Tedavi Merkezi

Adres : Meşrutiyet Cad. 46/6 Kızılay/ANKARA
Tel : 0312 430 5902
Fax : 0312 430 5902

4 ) Akupunktur ve Ozon Terapi Merkezi

Adres:KIZILIRMAK CADDESI 51/4 KOCATEPE, CANKAYA

5 ) Biltıp Polikliniği
8. Cadde Güzelsu Sitesi
No:10/2 Çayyolu / ANKARA

Tel: 0312 240 53 38
Fax: 0312 241 12 62

6 ) Levent Karafakı
Ankara, Turkey
FLOZON Ankara'da Tel: 0312 418 31 08 Fax: 0312 418 31 09 Hakkımızda drleventkrfk@hotmail.com

araştırmalarım sonucu bu kdr bulabildm ama yaptıran birinin görüşünü dinlemek istiorum yok mu hiç yaa :KK43:

teşekkürler canım

peki hangi merkez daha iyi? bazılarında kan torbası kullanılıyomuş ve zararlıymış. hangi merkeze güvenebiliriz?

doktorla görüsmek için gittik annemle cumartesi günü. cok mükemmel bi doktor gercekten yani insan olarak. biz güvendik. annem yakın zamanda baslıcak gelişmeleri yazarım size.

ücretler seans 100 lira. kişiden kişiye değişio ama 15 seans fln oluomus heralde.

Alıntı:
Valla ben iyi zayıfladım, ancak ben esas başka birşeyi önemsiyorum. uzun zamandır paxil kullanıyordum, güçlü bir depresyon ilacı. bana o ilacı bıraktırdı, depresyonumla daha çok ilgilndi, bunu halledersek kilo işi daha kolaylaşır dedi. ve dediklerinde haklı çıktı, uykum düzene girdi, iştahım ve özellikle tatlı krizlerim için solgardan bir iki ilaç verdi...sonra günlük yürüyüşler falan, epey zayıfladım. forma girdim, ama gene diyorum en büyük kazancım o ilaçtan kurtulmak oldu..çünkü hem kilo hem cinsel isteksizliğe neden oluyordu, şimdi çok iyiyim. ancak doktorum bana kasım ayına özellikle dikkat etmemi, depresyona yine girebileceğimi söyledi, dikkat ediyorum ben de..

canım bende zayıflamak için uzun zamandır araştırıyorum fakat internette çok fazla birşey bulamadım.
- sen ozon tedavisinin hangi yöntemini kullandın,uygulama sende nasıl yapıldı ?
- ozon sauna ya da girdinmi?
bilgilendirirsen çok sevinirim.

herkeze iyi bayramlar.

Ahmet Korkmaz'In Ankarada'ki kliniğinin telefonu ve tam adresini istiyorum.2SAATTİR BAKIYORUM İNTERNETE AMA BULAMADIM.KLİNİĞİNİN TAM ADRESİ LÜTFEN.TELEFONU DA OLSA ÇOK DAHA İYİ OLUR.FİYAT ÖĞRENİRDİM.YERİNİ TAM OLARAK SORARDIM RANDEVU ALIRDIM.

ecemmm çok teşekkür ederim sana günümüzde senin gibi dost bulmak çok zorlaştı inan bu benim için çok iyi bir haber oldu yarın ilk işim hemen Ahmet Korkmaz hocayı aramak olacak,tekrar çok teşekkür ederim.Belki bende antideprasanlarımdan kurtulurum,beynimi düzeltebilirim.beyin frekanslarım da biraz sorun varda.
Düzgün çalışmıyor.Hissediyorum,ama birşeye çok pişman olup çok üzüldüğüm için oldu.İnşallah Ahmet hoca beni anlar,yalnız ve tek başıma bu işin içinden çıkamıyorum,5 yıldır,bir desteğe ihtiyacım çok var.Allah Doktorlarımızdan razı olsun Allah onların Yar ve yardımcısı olsun,Ozon tedavisine çok ama çok güveniyorum..Acil Beynimi düzeltmem gerek,kitap okuyamıyorum,gazete okuyamıyorum,konsentre bozukluğum var,ders çalışamıyorum.Kafamda sürekli düşünceler var,nazarda çok değiyor bana.Kıskananım da çok,gücüm de bir okadar az.Özgüven eksikliğim de var,herşeyi anlatıcam Ahmet Korkmaz hocaya.Şimdiden teşekkür ederim hocam.Gelişmelerden haberdar edicem.Hayat çok zor geliyo artık beynime.

ecemmm çok teşekkür ederim sana günümüzde senin gibi dost bulmak çok zorlaştı inan bu benim için çok iyi bir haber oldu yarın ilk işim hemen Ahmet Korkmaz hocayı aramak olacak,tekrar çok teşekkür ederim.Belki bende antideprasanlarımdan kurtulurum,beynimi düzeltebilirim.beyin frekanslarım da biraz sorun varda.
Düzgün çalışmıyor.Hissediyorum,ama birşeye çok pişman olup çok üzüldüğüm için oldu.İnşallah Ahmet hoca beni anlar,yalnız ve tek başıma bu işin içinden çıkamıyorum,5 yıldır,bir desteğe ihtiyacım çok var.Allah Doktorlarımızdan razı olsun Allah onların Yar ve yardımcısı olsun,Ozon tedavisine çok ama çok güveniyorum..Acil Beynimi düzeltmem gerek,kitap okuyamıyorum,gazete okuyamıyorum,konsentre bozukluğum var,ders çalışamıyorum.Kafamda sürekli düşünceler var,nazarda çok değiyor bana.Kıskananım da çok,gücüm de bir okadar az.Özgüven eksikliğim de var,herşeyi anlatıcam Ahmet Korkmaz hocaya.Şimdiden teşekkür ederim hocam.Gelişmelerden haberdar edicem.Hayat çok zor geliyo artık beynime.

Belirtileriniz ciddi görünüyor, bununla ilgili doktora gitmenizi çok tavsiye ederim. Hipotiroid gibi fiziksel bir sebebi de olabilir. Yani belirtileriniz başka bir rahatsızlığın belirtileri olabilir. Yapılacak birkaç tahlile hepsi ortaya çıkar. Gerçi ozon terapisinin hipotiroide de iyi geldiği söyleniyor ama bir yakınımda hiçbir faydası olmadı. Umarım ozon terapisi dışında konuyla ilgili olabilecek tahlilleri de yaptırırsınız veya ozon terapiyi yapacak kişi bu tahlilleri yaptırmanızı ister.

tedavisiz olmayacak bu düzelme farkındayım.çok üzülüyorum kendime.beni herkes sağlıklı zannediyo ama beynimin içini kimse bilmiyo,resmen karıncalanıyor.tedavi göreceğim ve sağlığıma kavuşacağım buyüzden sağlıksız bir hayat,çekilmio.

X