Buzdolabında Kertenkele !!!

cerenora

Balı kaymağı fazla kaçmış
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
2.510
81
Merhaba kızlar. Cumartesiden beri eşim de ben de birbirmize
çaktırmamakla beraber çok kötüyüz.mafoldumben cumartesi günü eşim
benden meyveli soda istedi. ben de mutfağa gittim. limonlu iki
tane kalmıştı birini de ben içerin diye paketi buzdolabından
çıkardım. tam şişenin birini kaldırdım bir baktım altında kıvrılmış
yatan bir kertenkele var.delikafadulden hemen çığlık çığlığa salona koştum. eşim
balkondaydı o fırladı... baktı ölüymüş. hemen sodalarla beraber
poşetledi götürdü dışardaki çöpe attı. ama şimdi dolaptan hiçbir
şey yiyemiyorum. eşim de dün alışverişteyken ilk defa aşkım
acaba hazır pizza mı yesek dedi. ikimiz de evden bir şey yiyemiyoruz.
ben şimdi ne yapayım dolabı mı atayım. baya kullanmış olsam gerçekten
değiştiririm ama ekimde evlendim. dolap da yeni. şu vakumlu soda poşetleri
var ya onun altındaydı. paketle gelmiştir değil mi? dışardan gelmiş olamaz? mafoldumben

canım malzemelerden gelmiştir.dolabı temizle,içini boşalt,kontrol ederek tekrar diz dolaba.dışarıdan gelmiştir.

yahu bunun için dolap mı atılır arkadaşımm
git bi temiz çamaşır duyu ile sil dolabını
herşeyinde içini kontrol et
dışardan gelmiştir o
dolaptata donmuş ölmüşütr
allah başka dert vermesin ne deyimm :bbo:

ayy ben çok korkarım kerkenteleden işin kötüsü oturduğum yer kerkentele kaynıyor ama hiç karşılaşmadım daha evimde allahta karşılaştırmasın.kesin o poşetle gelmiştir zaten ölmüştür yapışmıştır ölece size gelmiştir güzelce temizle buzdolabını yeni aldığın gıdaları al koy sorun olmaz.

Ya haklısınız Allah başka dert vermesin orası kesin. ama şişeyi kaldırınca altında kocaman bir şey.. ama diyorum ya vakumlu paketin içindeydi. sanırım paketlenirken girmiş orada ölmüş. ya da öyledir değil mi? eşim tüm yiyecekleri atalım dedi temizledikten sonra. ama ben kıyamadım. acaba atsam mı? sebzeleri en azından. dolapta ağzı açık hiçbir şeyim yok... mafoldumben

sende buzdolabının içini dışını bir güzel temizle,buzdolabını atacak halin yok dimi..
sodaları atacagına aldığın yere götürüp gösterseydin ya..

Nestea reklamında bukelamun çıkıyor ya, onun gibi olmuş tövbe tövbe. Arkadaşlar haklı, dolabı sirke falan gibi şeylerle bir güzel sildin mi bir şey olmaz. Erkekler pinpiriklidirler böyle konularda, benim erkek arkadaşım da öyle, aman bir şeye toz konsa onu hayatta yemez atar. O yüzden sen bir güzel temizle, eşini de korkulacak bir şey olmadığına inandır

sende buzdolabının içini dışını bir güzel temizle,buzdolabını atacak halin yok dimi..
sodaları atacagına aldığın yere götürüp gösterseydin ya..

sorma canım o da ayrı bir yönü. tamamen eşimin soyyal sorumluluk duygusundan dolayı almıştık o markayı. bir daha mı asla !! :eek:klava:

haklısın canım ama,panik yapma . sen dolaptaki her şeyi kontrol et için rahat etsin.dışarıdan gelmiştir mutlaka.

haklısın canım ama,panik yapma . sen dolaptaki her şeyi kontrol et için rahat etsin.dışarıdan gelmiştir mutlaka.

sağol canım. o akşam da misafirlerimiz geldi. eşim bir de demez mi kimseye anlatma bir daha kimse bize yemeğe gelmez diye. sanki pisliğimizden oldu. tövbe tövbe :eek:klava:

ılk mesajında dolabı atnmaya kalkıyorsun, sonraki bir mesajında eşin dolaptakileri atmayı teklif edince kıyamıyorsun...
Bu nasıl bir çelişki. Dolaba kıyıp atacaksın ama içindeki 2 kilo domates salatalıpa bir kutu yoğurda kıyamıyorsun ilginç doğrusu...

Dolapta ağzı açık birşey yoksa tek tek boşalt dolabı sirkeli suyla sil, tüm malzemelerin de dışını sirkeli suyla sil tekrar yyerleştir...

sağol canım. o akşam da misafirlerimiz geldi. eşim bir de demez mi kimseye anlatma bir daha kimse bize yemeğe gelmez diye. sanki pisliğimizden oldu. tövbe tövbe :eek:klava:

:roflol::roflol: Bana çok masum geldi :asigim:
Çok hoş yaa..Birden evlenmek istedim :roflol:
Bişey olmaz ayol ağzı açık olan bişey varsa atın yoksa yemeden önce sebzeleri filan
iyice bi yıkayın sonra yiyin bi videoda adam kertenkele yiyodu :roflol:
herhalde bi dokunduysa bile bişey olmaz -tatlicadiarzu-

aboww sanırm soda şişelrinin içinde gelmiştir ayol dolapta atılırmı sil gçamaşır suyula felan sebzeleride bi güzel yıka sirke suyla:))

X