Çocuk Hastalıkları bebeğim sürekli kaka yapıyor.acilen bakabilirmisiniz_?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

s_eker

ŞükürlerOlsunAllah'ımSana
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
407
3
arkadaşlar kızım 3 ay 10günlük dünden beri sürekli herbeze kaka yapıyor.kıvamıda bayağı sıvı.doktorumuzu aradım ateşi yoksa,kakanın rengi değişik değilse kan yoksa (Allah korusun) önemli bişey değildir dedi muhtemelen hazım problemidir diyor.sizinde başınıza geldimi ben çok tedirginim sürekli başında bekliyorum resmen yaptımı diye.bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

canım bizded aynı şey oldu 2 günde geçti.ben endişelenip dra gittim kakası tahlil oldu temiz çıktı.sende bezini bi dr a götür istersen için rahat etsin.geçmiş olsun..

canim sen genede arada su ihtiyacini karsilamak için biraz su ver yada bol bol emzir..bu olagan bişey benimkızımda cok yapardi..bikac gün geçmezse dr.götürürsün canim[/I][/I]

saolun kızlar doktora gittik kakasını götürdüm çok şükür önemli bişey değilmiş yalnız 5gün falan sürebilir dedi bol bol emzirmek ve su takviyesi yapacağız iinş geçer.Allah yavrularımızı korusun

canım benim kızda aynı ama benim kızım antibiyotik iğne yiyor ben ondandır diyorum umarım ondandır su veriyorum içmiyor
benimk
de 3 ay 12 günlük

canım bende bügun farkettim afedersin yediriyorum alttan 1 dakika geçniyo kaka yapıyo sümüklü ve pıtırlı bugün dr götürdüm kaka tahlili yaptı bişey çıkmadı kilo alımıda ii dedi maşallah sadece kanda mikrop olabilir dedi ilaç verdi bide ateşi çıkmazmı bügün napıcamı şaşırdım. zaten ishal yaygınmış allah şifa versin bütün bebişlere y kusura bakma kızımın derdine düştüm ismim nilüfer benim kızım 5.5 aylık

canım benim bebişim 6 ayını doldurana kadar gunde 10 11 sefer kaka yapardı sarımsı bazen hafifi yesil oldukcada sıvı idi bu bebeklerde helede anne sutu alıyorsa nırmalmiş ek gıdaya gectik kaka sayımız azaldı ve koyu bir hal almaya basladı merak etme yani kaknın rengi normalsa kilo alımıda iyiyse sıkma canınıopuyorumnanaktan

benim kızımda aynı ek gıdaya başladığım halde üstelik ann sütü değil mama içiyor
ama kakası sıvık ve sürekli yapıyor günde 5-6 belkide daha fazla şu iki gündür biraz azaldı
huysuzluğu ateşi yok neden anlamadım

oğlumu dr.una götürdüğümüzde tel.konuşmasına şahit oldum ve daha 1 aylık bebeğin sürekli kaka yaptığını söylüyordu annesi.
dr.umuzda ateşi,kusması,yada herhangi birşey görüp görmediklerini sordu.
bunlar yoksa süt kakasıdır önemli değil bu dedi.

X