yemekteyiz' in masa örtüleri ,şıkır şıkır havlular,pullu klozet takımları ...

eylul166

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
10.691
880
42
merhaba arkadaşlar ; ablam bu el emeklerini kendisi yapıyor,günün modası yemekteyiz programının masa örtüleri ,peçeteleri ,kumaş amerikan servisler ,pullu boncuklu çok şık mutfak havluları ,el havluları ,ve hiç bir yerde görmediğiniz klozet takımları yapıyor..

ben bir kaç örnek resim ekliycem ,yenileri oldukça güncelliycem,sipariş üzerine çalıştığı için elinde hazır olmuyor ,ben elinde olanları ve sipariş verilip gönderilmek üzere olanları ekliycem,istekleriniz olursa renk belirtmeniz yeterli,isteğiniz üzere çok temiz yapılıp posta kargo ile gönderilecektir ,sipariş verildikten sonra 1 ila 2 hafta içinde teslim edilir çünkü istediğiniz ürünlerin hazırlanması için malzemeciye gitmesi gerekiyor ayrıca yapım aşaması ve size teslimi ancak bu kadar zamanda yapılabilir..

not: malzemeler en kalitelilerinden kullanılmaktadır ,havlular kalındır ,seve seve kullanıcağınıza eminim
siparişerinizi bekliyorum ,teşekkür ediyorum..a.s.

Son düzenleme:
mutfak havlusu
ister mutfakta kullanın ,ister dekoratif amaçlı olarak banyoda ,şıkır şıkır parlıyor ,misafirlerinizin gözünü alacak ..fiyat ise 5 tl

çok güzeller arkadaşım hayırlı satışlar diliyorum ama bişi merak ediyorum havlusu malzeme parası dahil 5 liramı çok ucuz eğer öyleyse gerçektende yoksa sadece yapması 5 lira mı yani malzeme parası ayrımı merak ettim belki ilerde yaptırabilirim şuanda param yok ama ilerde çok seviyorum böyle şeyleri sen burdasın nasıl olsa değil mi kaçmıyon ya demi?
burdayım canım kaçmıyorum merak etme ..
5 tl şimdilik kampanya fiyatı ,evet çok uygun bir müddet bu fiyattan satıcam dışarıya daha pahalıya satıyorum bu fiyat kk daki arkadaşlara özel :))

5 tl havlu dahil mi? masa örtüsü göremiyorum onlardan da ekler misin?

havlu dahil canım ,resimde gördüğün ne ise o ,istersen farklı renklerde yapılabilir..
klozet takımını merak ettim.resim koyda bir bakalım canım

ekliycem canım en kısa zamanda

ayak havlusu 20 tl ( havlu rengi değiştirilebilir işlemesi de renge göre ayarlanabilir )

diktörtgen standart masa örtüsü ,ölçü alınır her tür masa için yapılabilir ,istenirse peçeteleri yapılabilir ..
bit masa örtüsü, bir orta parça 70 tl

havlular oldukça kaliteli ,pazar malı değil ,mağazadan alınıyor ,özdilek ve kiraz marka olanlar var birde ayak havluları bulteks marka bunu da meraklısı bilir adi olanlardan değil yani..

masa örtüsünüm daha sadesi yapılabilir ,pullu değilde masa örtüsü ile aynı renk işlemeler daha sade duruyor ,kısa zamanda masaya sererek te resmini çekerim .

5 tl olanlar küçük mutfak havlusu ,15 tl olanlar büyük yüz havlusu ,bunları kullanmaktan çok dekoratif amaçlı genellikle ,kıyamıyorlar el yüz silmeye ,banyoya sepet yapıyorlar içine koyuyorlar ışıl ışıl parlıyor ..
ayrıca havlular dandik değil bunu belirtmek isterim ,dışarıdan sadece havlusunu 5-6 tl ye alıyorsunuz..

Son düzenleme:
Uyarı: soru cevapları özelden yada profilden yanıtlayınız.. ürün tanıtımı dışında mesaj yazmak yasakdır..

X