Gynoferon demir ilacı

semiror

Evli,Mutlu,Çocuklu...
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
225
0
43
arkadaşlar dr. bana 1 ay önce verdi bu ilacı ama aldığım zaman çok afedersiniz peklik oluyorum :kedi:.....zaten normalde de bağırsak tembelliğim var...içince beter oluyorum.....
o yüzden içemiyorum....sizin böyle bir probleminiz varmı?neler yapıyorsunuz?:uhm:
bu arada dr. 2 hafta sonra gidince sorcam tabii,sizlerle önce paylaşmak istedima.s.

ılacı aç karnına mı tok karnına mı alıyorsun? Bende bu ilacı kullanıyorum ve aç içmek gerekiyor. Anlattığın gibi bir sıkıntı olmadı. Hatta tok karnına içersen ishal bile yapıyor. Doktoruna danış istersen ya da hergün kayısı yemeyi alışkanlık haline getir, ben öyle yaptım.

canim aç aliniyor bu ilac.ama bende hiç öyle bi problem yaratmadi.sen demişsinya zaten galiba bagirsak problemin var.bence yediklerinle alakalı olabilir.bide o ilac kütürde siyahlaşma yapabiliyor.böyle bi sorunla karşilasırsan endişe etme diye yaziyorum..l

bende bu ilacı kullanıyorum, geceleri yatarken 2 tane içiyorum hemde günde. kültürde siyahlaşma yaptığı doğru ama bağırsaklarda bi problem yapmadı bana da.

bende sabah aç karnına içiyorum...yarım saat kadar bir şey yemiyorum,faydası olmazmış yoksa....doktorum kabız yapar demişti ilaç...yediklerine dikkat et bol bol sebze meyve ye demişti cnm...bak bide gül reçeli iyi geliyomuş kabızlığa...sabahları 2 tatlı kaşığı aklında olsun doktor söylemişti...

bende sabahları ac karnına içiyorum ve 1 saate yakın bişi içmiyorum sut ve sut urunleri yemiyorum bol su ile içmelisin bu ilacı bendede vardı bu problem su ile cozumunu buldum birde katı beslenme sakın mutlaka sulu yıyecekler ye ve unutma bol su iç ne kadar kötü bişi oldugunu biliyorum ben bu sekilde yendim canım

bende ferrum kullanıyordum ama ülserim var az kala mide kanaması geçriyordum. doktor kullanma dedı demir kullanmıyorum şimdi sadece elevit kullanıyorum ama bol bol yeşil sebze tüketiyorum

hepinize ilginizden dolayı çok teşekkür ederim arkadaşlar:1hug:
evet aç karnına alıyorum ama sabah değil malesef..çünkü,troid ilacım var sabah aç karnına almam gereken ve başka ilaçla içilmemesi gerekiyor..bende bazen öğlenleri aç alıyorum ve evet 1 saat öncesi ve sonrası kalsiyum içeren hiçbirşey yemiyorum..
Aslında bol bol meyva yiyorum,salata yiyorum ve inanılmaz su içiyorum ama neden böyle anlamadım..çokta hareketliyimdir..ilacı denedim çünkü içmeyince problem yok içince ertesi gün çok fena..yan etkilerini okudum kabızlık yapabilir diyor,o da bana denk geldi heraldebenneyaptımki ne güsel sizde böyle problem yok sevindim..doktoruma danışmalıyım haftaya randevum bakalım o ne dicek..
tekrar teşekkür ederim hepinizea.s.

aynı ilacı bende içiyorum arkadaslar benim cok midemi ağrıtıyor bu aralar bıraktım içmiyorum cünkü dayanamıyorum mide ağrıısına.

Arkadaşlar 12+3 hamileyim, demir değerlerim düştüğü için aşırı halsizlik oluşuyo ama demir hapları mide krampı yapıyor ve kabızlık sorunu da oluşturuyor. GynoFeron verdi en son doktor,bu hafiftir diye ama birşey farketmedi. Daha önce gyno ferro sanol kullanıyordum.

Ne yapacağımı şaşırdım.Aç karnına sabah alıyordum,şimdi ise yemekten 3 saat sonra aldım,sizce böyle almam uygun mu ne dersiniz?

Gynoferon bende tok karnına içince ishale sebEp oldu. Karın ağrısi yla beraber ishal yaşıyorum şu an.
5+ 6 günlük hamileyim

Gynoferon bende tok karnına içince ishale sebEp oldu. Karın ağrısi yla beraber ishal yaşıyorum şu an.
5+ 6 günlük hamileyim

Benim doktorum da aç karınla sabahları iç demişti bende öyle içiyorum içtikten sonrada 1-2 saat bişey yemiyorum sende aç karınla iç bence.

Benim doktorum da aç karınla sabahları iç demişti bende öyle içiyorum içtikten sonrada 1-2 saat bişey yemiyorum sende aç karınla iç bence.

Evet aç karnına ictigimde ishal yapmadı. Sanki biraz midemi döndürüyor yemek yiyene kadar o kadar.

Evet aç karnına ictigimde ishal yapmadı. Sanki biraz midemi döndürüyor yemek yiyene kadar o kadar.

Olabilir canım bende herhangi bir yan etki yapmıyor daha önce oligofer tüp kullanıyordum onu içmek daha zordu

Benden dekaviti kesip bunu verdi bi ara verdiği demir midemi agritmisti calisirken mecburen ac karnina troid hapının yaninda bunu da içeceğim.dedim troid hapı kullandığımı ama yine verdi.işe gittigim icin bunu su saatte açken bunu bu saatte açken diye planlayamiyorum.mecburen sabahın köründe 2 sini icecegim

Benden dekaviti kesip bunu verdi bi ara verdiği demir midemi agritmisti calisirken mecburen ac karnina troid hapının yaninda bunu da içeceğim.dedim troid hapı kullandığımı ama yine verdi.işe gittigim icin bunu su saatte açken bunu bu saatte açken diye planlayamiyorum.mecburen sabahın köründe 2 sini icecegim
Canım benim doktorum troid ilacıyla demiri aynı anda almaman gerektiğini söyledi demir ilacını gece yatarken al dedi

X