kızlar...ikili test sonucum

benbilirim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
2.614
7
kızlar nıhayet ikili testı yaptrdım aylardır streslıydım bulundugum yerde yaptrdım en se kalınlıgını iki ayrı dr a ölçturdum hemen hemen aynı buldular bugunde sonucu aldım.
yas riski:KK1:1300
hesaplanan risk : 1:100000 ( bu benım dıkkatımı cektı bu kadar buyuk rakam oluyrmuydu yanlışlık olmasın dr da sasrdı)
edwards sendromu riski dıye bişeyde var o da
yaş riski : 1:1200
hesaplanan risk :KK1:100000
kızlar ıyı değilmı bu yüz bın meselesı ne kafam takıldı normalde 36000 6000 gibi rakamlar duymuştum bu ne alaka şimdi böyle cıkan varmı.dr da dedıkı genelde 10bın ve üzeri yazaralr dedı.acaba labaratuvardan labratuvara değişiyrmu aranızda böle 100 000 rakamını gören oldumu
üçlü testı asla yaptrmayacagım dr da gerek yok dedı cok gerıldım bu testlerden cinsiyetıde öğrendımmı dahada dr da gitmemlaelaelaelaelae

kızlar neden kımse bişey yazmammış.bu rakamlara denk gelen varmı.yoksa baska labaratuvaradamı yaptrsam.bu 100 000 bana cok ucuk geldı ..nolur yaptranlar yada duyanlar degerlerı yazsa yada yorum yazsa böle sonuc gördunuzmu

kızlar nıhayet ikili testı yaptrdım aylardır streslıydım bulundugum yerde yaptrdım en se kalınlıgını iki ayrı dr a ölçturdum hemen hemen aynı buldular bugunde sonucu aldım.
yas riski:KK1:1300
hesaplanan risk : 1:100000 ( bu benım dıkkatımı cektı bu kadar buyuk rakam oluyrmuydu yanlışlık olmasın dr da sasrdı)
edwards sendromu riski dıye bişeyde var o da
yaş riski : 1:1200
hesaplanan risk :KK1:100000
kızlar ıyı değilmı bu yüz bın meselesı ne kafam takıldı normalde 36000 6000 gibi rakamlar duymuştum bu ne alaka şimdi böyle cıkan varmı.dr da dedıkı genelde 10bın ve üzeri yazaralr dedı.acaba labaratuvardan labratuvara değişiyrmu aranızda böle 100 000 rakamını gören oldumu
üçlü testı asla yaptrmayacagım dr da gerek yok dedı cok gerıldım bu testlerden cinsiyetıde öğrendımmı dahada dr da gitmemlaelaelaelaelae

merhaba, merak ettim bu testi nerede yaptırdın,dr.un kim? 100 000 banada biraz garip geldi. Dr.un üçlü testi yaptırmana gerek yok demiş ancak burada çok kişide gördüm, ikili test sonucunun çok iyi olmasına rağmen üçlü test sonucu iyi olmayan, bence dr.una tekrar bir sor.Zira benim dr.um ikili test sonucumun iyi olmasına rağmen üçlü testide istiyor.

test ankara guven labaratuvarında yapıldı cnm.gayet guvenılırmış.ben 3lüyü asla yaptrmıcam cnm kararım bu.dıyelım 3 lü kötu cıktı ne yapcam kafa karısıklıgı.bu kararım net yanı..
iki yarı dr a gittim en se kalınlıgıg için dun sonucu kendı drma gösterdım ıyı dedı.bird ebenı bu labaratuvara yönlendıren dr a göstercem o süreklı burayla çalıştıgı için belkı sonucları hep böle veryrlardır.

X