Anne karnnda zafer iaretii......:)))))

irna

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
6.730
4
anne-karni-1079_ic.jpg

İngiltere'nin başkenti Londra’da yaşayan altı aylık hamile televizyon yöneticisi Caroline Barnes, kontrol için hastaneye gitti.

Amacı bebeğinin cinsiyetini öğrenmekti. Doktorlar ultrason çektığı sırada karnında kıpırdamakta olan bebeği orta ve işaret parmağıyla zafer işareti yaptı.

Hastanedeki hemşireler ekranda gördükleri karşısında hayretlere düştü. Ardından da zafer işaretine kahkahalarla güldüler.
(Vatan)
kaydirigubbakcemile3yerimseniben

nedense bende ileride politikacı olucakmış hissi doğdu resimi görünce CADIARZU

Çok yaşa bebiş sen emi zafer bebekleriiiin :KK70::ecrin_bebek:

ben okudum bu haberi bugün nette ama nedense pek inandırıcı yada özel gelmedi ya :uhm:

anne-karni-1079_ic.jpg

İngiltere'nin başkenti Londra’da yaşayan altı aylık hamile televizyon yöneticisi Caroline Barnes, kontrol için hastaneye gitti.

Amacı bebeğinin cinsiyetini öğrenmekti. Doktorlar ultrason çektığı sırada karnında kıpırdamakta olan bebeği orta ve işaret parmağıyla zafer işareti yaptı.

Hastanedeki hemşireler ekranda gördükleri karşısında hayretlere düştü. Ardından da zafer işaretine kahkahalarla güldüler.
(Vatan)
kaydirigubbakcemile3yerimseniben

vardır bir hilesi. inanmadım ben...

pek inandırıcı değil bence...
tv yöneticisi ise kesinlikle oynanmıştır bu resimle reyting ugruna :nazar:

erken çekmişler pozu:eek:lmaz:

hani bir işaretimiz var nahhhh deriz yayerimseniben

diğer adıda kamyoncu selamdır (iki teker arasında taş var denen):kedi:

biraz daha bekleselerdi bebeğin onlara nahhhhhh dediğini görürlerdi

ne çekiyorsunuz beni mahremiyet denen şeyi bilmezmisiniz:jeyyar::roflol::roflol:

oy oy yerim ben onun parmaklarını.anasına babasına şimdiden kök söktürecege benziyo..

ben inanmak istiyorum yaa,tıpkı bunun gibi,

hamilelik.jpg

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.opuyorumnanaktan

X