Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Suna dumankaya :):)

E

Eko

Ziyaretçi
MERHABA KIZLAR BUGÜN SUNA DUMANKAYANIN SİTESİNİ İNCELİYODUM ÇEMEN TOHUMU İLE İLGİLİ ORDA BAKTIM İLETİŞİM BÖLÜMÜNE TELEFON EDİP BİRAZ BİLGİ ALMAK İSTEDİM.HERHALDE ŞANSLIYIM BENİ DİREK SUNA HANIMA BAĞLADI ORDAKİ BAY BU HAFTA SONU SUNA HNMIN YENİ Bİ FORMÜLÜ ÇIKIYOMUŞ HABER TÜRK GAZETESİNDE .HABERİNİZ OLSUN BEN GAZETEYİ ALIP DENEYECEĞİM.HAP MAĞDURU OLARAK (BREAST GAİN)HİÇ Bİ İŞE YARAMADI...BUGÜN ŞERBETÇİOTU,MELEKOTU.HURMA İLE BAŞLIYCAM..BU BİTİNCEDE GAZETEDEKİ KÜRÜ DENİCEM.HADİ KOLAY GELSİNsırnaşık şeydelikafadulden

sana da meraba canım koLay geLsin...
haftasonu o yazıya bakmak Lazım :-)
bi de biLiyosun ki bizim bu denemeLerin sonucLarına ihtiyacımız var, zaman gectikce geLisme oLursa bizi biLgiLendir oLur mu :1hug:

tatlım o kadın hep başka tarifler verio ama hadi hayırlısı işe yazarsa süteyede yazarsın artık kolay gelsin tatlım inş sonuç iyi olur :KK66:

inşallah tek temmenim bu sinir bastı yaw.inşallah gerçekten işe yararmafoldumben

Canım burdada paylaşırsın dimi belki unuturuz almayı sen bizimlede paylaş sewgileropuyorumnanaktan

ne zamanmış bu tarihi geçti sanıyorum ben gazetenin ama geçmedimi daha ?

bu hafta sonu cuma cumartesi pazar herhalde hafta sonu aman nolcak 3 gün gazete alıverelim barikaydirigubbakcemile2 inşallah faydası olur :):)

gazeteyi alan var mı bizim bakkalda kalmamış alan varsa paylaşabilir mi formulü

ses veriyorum canım.benim salo almamış gazeteyi yaw:KK43:.ama şerbetçiotu,melekotu,çemen tohumu ve günde 2 adet hurma buda suna hnmın formülü.çemen tohumunu bulamadım .arıyorum bakalım onu denicem.

arkadaşlar suna dumankaya ürünleri hem mükemmel hemde doğal güzel olmak pahasına dünya paralar harcıyoruz ve cildimize faydası olacağına kimyasallar sokup zehirliyoruz.benim bir arkadaşım satıyordu ondan alıyordum sonra dedim bende üye olup neden daha ucuza kaliteli ürün almayayım orkide hareketi network işi harika hem ürünlerimi ucuza alıyorum hemde para kazanıyorum ayrıca gelen hediyeleride cabası bence sizde üye olun üye olmanız için temsilci no 0238271 şimdiden hayırlı olsun her türlü konu hakkında yardımcı olabilirim

X