Saç Kesim Şekilleri Dalgalı saçı olann bayanlarr hangi model saç kestiriyorsunuzz

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Deniz ve Kum

Sevdamızı kimse sorgulamasın
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2007
11.592
10.106
Arkadaşlar benimm saçımm dalgalı ve hangi model kestirmeliyimm bilemiyorum.Mesalaa genelliklee dalgalı saç kestiriyordum ama tepede olan kısımlarr çokk kabarıyorr.Bayılıyorumm şöylee saçlarıı düm düz olupta önlerinde kahkül olanlaraa vee hiç uğraşmadan fön çektirmeden hemenn evden çıkann insanlaraa
Sizlerinn modellerii nasılll
Şöyle düz fön çektirdiğimdee hangii modell giderr yardımlarınızıı paylaşırmısınız

herkes kendinde olmayı ister bu hayatta:KK66: benimde saçlarım dalgalı o yüzden katlı modelleri daha rahat kullanabiliyorum.buna rağmen kahkülde kestirdim saçlarımı şöle bi şekillendirip kahküllerini düzleştirciyle düzelttiğinde çokta sempatik gözükebilirsin tabi kahkül yüz hatlarına yakışırsa.kahkül benim tek kurtarıcım.saçlarımı sıkı bir topuz yapıp kahküllerimi güzel bir makyajla ortaya çıkardığım da çok çekici gözüküyorum hemde oldukça bakımlı.o yüzden katlı kestirmekte fayda var hem düz fön çektirincede güzel duruyor.

Çokk teşekkürlerr canımmmm
yaa benimm sorunumm birdee evdee kendimm saçlarımıı modelee sokamıyorummmm
onunn içinn düzz saçlıı olanlaraa özenirimm hepp

canım benım saclarımda ırı dalgalı ne duz duruyorlar ne kıvırcık arada yanı, cok uzun oluncada fazla dalgalı olmuyorlar krem jole vs surunce ağırlasıyor uzun sac kafama yapısıyor gıbı oluyordu ve hergun yıkamak gerek yatınca bozuluyotlardı, uzun saclarımı yeni kestirdim, victorıa beckham gıbı arkadar kısa onler uzun super oluyor, sacım kısa olunca daha fazla bukle görünümü aldı, arkalar kısa oldugu ıcınde yatınca dolaşma sorunu olmuyor, tavsıye ederım yıkamak kurutmakta kısa zaman alıyor..

canım ben saçlarımı uzatıyorum kısa pek kestirmem uzadıkça dalgası azalıyor daha kolay bakılıyor bence.. şuan fön çekince belime geliyorlar ama dümdüz kesimli değil oval kesimli önleride önceden kahküldü ama çok zor bakımı çünkü yazın terden kışın yağmur ve rüzgardan fön tutmuyor şuan önleri çeneme geliyor yandan ayırıp hafif düzleştiriyorum arkalarıda kendinde dalgalı çok güzel duruyor kahkül insanı daha genç gösterir ben zaten 17 yaşındayım kahkülle iyice küçülüyorum ama yandan ayırınca daha olgun duruyor

Benim saçlarıın alt kısımları uzun üstler kat kesimli ve kıvırcık iki türlüde kullanımı rahat oluyor.. Fön cektirdiğimde ayrı bir havası oluyor altlarda çıt çıt takmış gibi duruyor. Kıvırcıkken de hoşuma gidiyo eskiden saclarım daha gürdü ama olsun böyle de güzel umarım daha fazla seyrelmez. Bence kıvırcık saçta uzun modeller daha hoş duruyor.:21:

X