Dudak Makyajı Vicks ile Dudaklarınızı Dolgunlaştırın!!!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
aman aman bi etkisi olmadı ama biraz dolgunlaştırdı sanki :)

Ben de sürmek istiyorum fakat dudaklarım hassas hemen uçuk çıkar yara olur tahriş olur. yazın bi ara denemiştim zararını görmedim şimdi de denemek istiyorum. Kış ayındayız malum bi zararı olur mu ki? :KK53:

sana yaradı valla zararı var mıdır acaba dudak dokusuna
valla ben hala kullanmaya devam ediyorum.Hiç bi zararını görmedim.kullanmadan önce diş fırçasıyla dudaklarımı fırçalıyorum ondan sonra sürüyorum,dudaklarım eskisinden daha yumuşak oldu :)

kızlar merakıma yenik düşerek bende denedimm :)) benn yıllardır dolgunlaştırıcı ruj diye boşuna çırpınmışım elimin altındaki vicksiii görememişimmm yanarım yanarımda buna yanarım :))) sürdükten sonra cidden etkisini gösteriyo bildiin angelina dudağı giibi oldu :)) resim eklemek isterdim ama bilmiyorum :-)

Ben de bugün hemen viks aldım şuan sürdüm kızlar. :KK1:
Cayır cayır yanıyorum hatta :KK1: hemen rengini pembeleştirdi hiç ruja bile gerek yok :KK12:
Yanımda taşıyacağım artık sürekli :21:

Bu da benim viksli dudağım aşırı bir dolgunluk olmadı ama sevdim yinede :)
$IMG00518-20130502-2258.jpg

Bu da doğal hali..
Eki Görüntüle 718264

Son düzenleme:
bende alıcam gece yatmadan tarcın yagı sursem sabah kalkınca vıcks sursem vicks kokusu cokmu abrtı yanı yanımdakılerı rahatsız edermi

Hiçbir faydası yok vicksin hele ince dudaklı olanlar hiç ümitlenmesin bence:)

ahanda yanııyoom :KK53:
tesadüfen gördüm konuyu, şans ki evimde de vicks vardı, sanırım işe yarayacak çünkü yanmaya başladı.
Dudağım çok ince değildi, çok kalında değil, ortalama bişi di işte..
hani bıyıklarınızı aldığınızda dudaklarınızda hafif bir şişlik olur ya, işte onun etkisine benziyor.
ben çok memnun kaldım, doğal yöntemlerle ancak bu kadar olur zaten.. abartı sonuçlar beklememek lazım.
paylaşan arkadaş saolsun, teşekkür ederim.:21:

kızlar aldım denedim valla. zaten çok pahalı değil 7 lira bir şey. ağrıya falan da iyi geliyormuş dudaklara yaramasa evde bulunur hiç yoktan. valla sürdüm yanıyorum ama ferahladım yani dudaklarımda klima var sanki. :KK9: yazın çok iyi olur vallaç dudakları şişirmese bile ferah ferah gezeriz :KK1:

Ay bende alicam ama butun yorumlari okudum iyi olmz digenlerde var kafamda karsti

Peki düzenli kullananlar biraz da olsa dudaklarınızda kalıcı bir gelişme var mı? Yoksa sadece sürünce mi etki ediyor, hiç dolgunlaşma oldu mu eskisine nazaran

X