Rüya Yorumları Acayip bir ey...

Zeytin888

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2008
92
0
Kızlar herkese selam oncelıkle..dun gece acayıp bı ruya gordum sadece aklımda kalan kısımları anlatabılecem cıdden cok acayıptı hatta bıraz urktum ..kalabalık bıyerde dolanıyordum sonra neden bılmıyorum bı ara sokaga gırıyorum yolda gıderken yanımdan bı araba gecıyor ve arabayı kullanan cantamı almak ıstıyor vermıyorum alamayınca gıdıyor sonra merdıvenlerden ınıp bı eve gırıyorum ama neden gıttıgmı hatırlmaıyorum su an bı tanıdıgım var orda konusurken arkadasımın benle aynı adı tasıyan kız kardesıe gelıyor mevzu esıyle sorunları varmış vs ..sonra o cantamı almak ısteyen kısıde gelıyor o eve ben once farketmıyorum o kışı oldugunu sonra artık kalkayım dıyorum kapıda ayakkabılarımı getırıyorlar tam ayagımı sokacakken sıyah (hasırtopuk bı ayakkabım vardı) ayakkabım beyaz oluyor hatta bu cantamı almaya kalkısan gıydırıyor ayakkabıyı ben bırakırım senı falandıyor ordakılerd eyalnız gıtme muhabbetı yapınca mecbur kalıyorum arabaya yaklasınca aynı araba oldugunu hatırlıyorum korkarak bındıgımı hatılrıyorum ama sonrasını hatırlamıyorum yanı bızaman sonra urkup uyandım ..sızce bu nasıl bışey bıraz karısık oldu sanırım ama:KK43:

ruyayı yoran ılk kışı onemlıdır ruyanın yorumlanması ıyı yonde olsa ıyı olur...
bılgın olsun dıye yazıyorum...
sevgıler...

kötü düşündüğün bir şey senin için hayırlı olucak veya ani bir sıkıntıdan sonra feraha ericeksin

Evet canım saol aynı dedıgın gıbı oldu bende oyle yorumlamıstım en basında bugun yenı bı ıŞ teklıfı aldım ve bu aksam ıtıbarıyle hayatımda yenı bırı var yanı superım umarım boyle gıder hepımızın gonlune gore olsun hersey:)

X