Hacamat ve sülük mucizesi........

her ikiniz içinde yazıyorum ben çikolata kistinden sülük ile kurtuldum tam 14 seansta.aynı zamanda uyku sorunum ve boyun agrılarımda düzeldi.şimdi troid için yaptırıcam aynı zamanda hacamat yaptırmayada başladım ama daha ondan tam sonuç almadım ama denemeye devam.
ben bir kere yaptırdım. şuan boğazlarım kötü kara kışta kalmış gibi boğazım acıyor.kırıklık döküklük var üstümde kan sulandırıcı kullanmasam ve hamilelikte zararı dokunmayacağını bilsem boynumdan sırtımdan hacamat yaptırırdım.

bende hem kafadan hem belden yaptım.kronık baş ağrım vardı geçti.bel ve sırt ağrılarım da geçti.tek seans yetmeyebılıyor bazen.bıdaha gıtcem inşallah.maddi ve manevi olarak cfaydası çok.şunu sormak ıstıyorum bayağı bulanık goruyorum acaba sülük kaç seansta etkı eder.

ben 1 sene önce hacamat yaptırmıştım, sülük tedavisi de yaptırmak istiyorum yüzüme..çok sivilce var bir de gözlerim bozuk astigmat-miyop her 2 si de 3 derece birkaç kişi tavsiye etmişti göze iyi geliyor diye ama biraz korkuyorum bide az kansızlığım var acaba dayanabilir miyimmm????
Merhaba benimde gözlerim bozuk ikisinde de astigmat ve miyop var ve ikiside 3 derece hatta 3 buçuk. Siz yaptırdınız mi faydasınız gördünüz mü

Vajinasina ( icine degil ) sülük koyduran var mi ? Cok kanamam var 5 saat önce yaptirdim. Bayginlik gecirdim kanamadan. Kanım dusuk zaten 10. Yapan kisi 5 6 saat kanama olur normal dedi ama benim gibi olan var mi

Vajinasina ( icine degil ) sülük koyduran var mi ? Cok kanamam var 5 saat önce yaptirdim. Bayginlik gecirdim kanamadan. Kanım dusuk zaten 10. Yapan kisi 5 6 saat kanama olur normal dedi ama benim gibi olan var mi
Canım geçmiş olsun ben rahim içine kondurdu m normal kanama yaşamıştım hareket etmemeye yatmaya gayret et hareket edip ayakta durdukça benim de çok kanamam olmuştu.benim de kansızlık var çare olarak cevizli sucuk kar var ya onlardan sürekli yiyordu m yada pekmez li şu içiyordum öyle insanın gözleri açılıyordu yoksa bende bayılacaktım

Canım geçmiş olsun ben rahim içine kondurdu m normal kanama yaşamıştım hareket etmemeye yatmaya gayret et hareket edip ayakta durdukça benim de çok kanamam olmuştu.benim de kansızlık var çare olarak cevizli sucuk kar var ya onlardan sürekli yiyordu m yada pekmez li şu içiyordum öyle insanın gözleri açılıyordu yoksa bende bayılacaktım

Tesekkur ederim 🌸Kusburnu falan iciyorum. Yarin ise gidebilir miyim acaba. Ozamana durur dimi :/ durmazsa ben pert zaten

arkadaşlar bende sırt ağrısı için hacemat yaptırdım sülük tedaviside var varisler için çok çok faydasını gördüm 3 yıldır işkenceye dönen sırt ağrılarımdan kurtuldum allaha şükür
işin ehlini bulun ve korkmayın internette resimlere bakınca insanın asla yaptırası gelmez korkunç gözüküyor
Varislerinizin görüntüsünü azalttı mı geçirdi mi

bende hacamat ve sulukte yaptırdım cokta memnunum benım 16 yasında kızımda mıgren var yavrumm kafasını nereye vuracagını bılmıyodu agrı tuttugunda ama sukur bıttı fatıhte bı yerde yaptırdım 4 kupa cekıyoo rahatsızlıgınız varsa soyluytosunuz o bılıyo yapıcagı yerı benım gelınde yumurtalıklarda kıst vardı onuda goturdumm yumurtalıklarında sorun oldugunu kadına soylemedıkk hacamat yaptıı senın yumurtalıklarında kıst var dedıı ve muayende yapıyoo bu sefer gıttıgımde bır kac tane bebek tedavısı goren bayanla karsılastımm ısteyen olursa tlf vere bılırım ozelden
Ben öğrenebilir miyim acaba

ben ümraniye de yaptırdım. ayrıca fatih te de yapan yer var.

seansı 30 tl. isteyen olursa özelden tel yazarım.

bu arada bayanlar kafadan yapılan hacamatta biraz daha şanslı. kapalı olunca zaten problem değil.

başı açıkta olsanız sadece hacamat yapılan yer traş ediliyor. bir şişe kapağı kadar alanı düşünün. o kadar yer .

ayrıca diğer saçlar o bölgeyi kapattığı için belli bile olmuyor.
Merhaba,
bana yazarmısınız?
Anadolu yakası Maltepe'de oturuyorum

bende hacamat ve sulukte yaptırdım cokta memnunum benım 16 yasında kızımda mıgren var yavrumm kafasını nereye vuracagını bılmıyodu agrı tuttugunda ama sukur bıttı fatıhte bı yerde yaptırdım 4 kupa cekıyoo rahatsızlıgınız varsa soyluytosunuz o bılıyo yapıcagı yerı benım gelınde yumurtalıklarda kıst vardı onuda goturdumm yumurtalıklarında sorun oldugunu kadına soylemedıkk hacamat yaptıı senın yumurtalıklarında kıst var dedıı ve muayende yapıyoo bu sefer gıttıgımde bır kac tane bebek tedavısı goren bayanla karsılastımm ısteyen olursa tlf vere bılırım ozelden
Bana sülük hacamat yapan yerin telini verebilirmisiniz

X