Sevgilimle buluşacağım beni baştan yaratın

dilosch89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2009
470
0
35
herzman bakımlı gorunmeye calısırım..ama artık kendımı tekrar ettıgmı dusunmeye basladım..saclarımı boyatmak ıstıyorum mesela.. 20yasındayım annem yaslı gosterır balyaj dıyo:1shok: sevgilimle bulusucam ve onu bu sefer sasırtmak ıstıyorum saclarım normalde kıvırcık omzumdan 5parmak uzun ama hep duzlestrıorum sıcaklardada ugrasılmıyo artık:KK70: makyaj yapmamı pek sevmez dogal gorunup onun aklını basından almak ıstıyorumm.. gozlerım ırıdır kara kaslı kara gozlu cınstenzemuszemus bana yardımcı olurmusunuz napsammm??? beyaz bı bluz gymeyı dusunyorum mangodan aldım:KK70: nası bıseyler yapsam kızlarrr o gun???

cnm keske bı resım eklesende ona gore baksak..mesela sacına ısıltıymıs gıbı cok ınce sarı attır bırkac tane serpme..masa yaptır ırı dalga...toprak rengı cok hafıf far kullan ve sıyah kalem..bence guzel olur:nazar::nazar:

cokk tesekkur ederımmm far konusu hep aklıma takılıyodu gercektenkaydirigubbakcemile2 foto koymaya cekınıorum malesf yaa:kedi: ınan cok yardımcı oldunnn

gözlerin iriyse siyah kalem sür güzel olur gözlerinin güzelliğini belirginleştrmiş olursun şeftali tonu bi allık bide parlatıcı zemuszemus
saç rengine gelince oda ten rengine göre değişir bnce

bısey daha sorucam far surunce bole goz kapaklarımda cızgı cızgı kalıyo yaptgın bısey varmı gamze esra bole olmaması ıcın?

cok tesekkur ederım you know:eek: beyaz bluzle beyaz hafıf bı far nası durur? aydınlık gosterıyo o da

bısey daha sorucam far surunce bole goz kapaklarımda cızgı cızgı kalıyo yaptgın bısey varmı gamze esra bole olmaması ıcın?

canım ben fardan once goz kapaklarıma pudra surerım buda terlemesnıngecktrır ve daha sabıt tutar..umarım işine yararopuyorumnanaktana.s.:nazar:

saç örneği
1.jpg

rimel yeterli(zaten makyaj sevmiyomuş sevgilin)
MakyajTeknikleri_GozMakyajiOrnegi.JPG

şu tonlarda bi ruj
ruj.jpg

beyaz bluzun altınada kot giydinmi tamamdırkaydirigubbakcemile5

asoo ve esraa cokk tesekkurleerr kızlarr yaa nasıl yardımcı oldunuz bılemezsınızzz:):) supersınızzzzzzopuyorumnanaktan

carsamba sevgilim gelıyo kızlarrrrrr:):) daha yorumlarınızı alabılırımmmm kaydirigubbakcemile3 merakla beklıyorummmmmmm

asoo ve esraa cokk tesekkurleerr kızlarr yaa nasıl yardımcı oldunuz bılemezsınızzz:):) supersınızzzzzzopuyorumnanaktan

carsamba sevgilim gelıyo kızlarrrrrr:):) daha yorumlarınızı alabılırımmmm kaydirigubbakcemile3 merakla beklıyorummmmmmm
yrdımcı olduysak ne mutlu hayatımopuyorumnanaktan
bak bide parfüm öneriyim sana o zaman..seninki kesin ağır parfüm sevmiyodur,sana dolce gabana ligt pink öneririm..orji alamassan bile çarşambaya kadar açığını al sende:1ninca::jeyyar:
U797081F1VODVAPPR.JPG

asocumm cokk tesekkur edrımm yaaa yarın gelıyooo bakalım artıkk neler olcakkk:):) yarın aksam olanları yazarımm:) cokkk ama cokkk optmmmmmmmmmm

bence devamlı fön çektırıyorsan bu sefer kıvırcık kalsın ben kıvırcık saçlarımla kocamı bağlamışım..Evlendıkten sonra öğrendım kaydirigubbakcemile3

gercektenmi ceylannkaydirigubbakcemile5 supersinn yaa cok tesekkur ederimm bir omur mutlu olun ınss:):) masa yapıcam saclarımı ıns yarın.. sabah 10da buluscz 7de kalkıp dus yapmam lazmmm:lepi:

X