Idrar testi negatif çıkıpta adet olmayanlar kan tahlili yaptıranlar

dbs

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2009
502
4
Merhaba
ben adet günüm ve 2 gün sonrasında idrar testi yaptım negatifti ama bugün 6.gün kan testi yaptırıcam böyle bir olay yaşayıp hamile oldugunu öğrenen varmı?

tabiki olabilir cnm
bazı idrar testleri hassas olmayabiliyor seviye düşük olduğu için çıkmayabiliyor cnm
şimdi tekrar idrarda baksaydın 6 gün olmuş cnm çıkabilir idrarda

var cnm..idrarda negatif sonradan kanda pozitif çikan çok kişi var..bence bir kan testi yaptım

ewet canım onlardan biride benim idrarda da kandada negatifti sonradan yükseldi değerlerim umarım seninde öyle olur

Son düzenleme:
kızlar çok saçma ama bişiy srucam..dün adet tarihimdi olmadı,sabah kalktım gene bişey yok..öğlen 1 gibi test yaptım hiçbişey çıkmadı..bikaç kez gittim baktım yok..az önce son kez bakayım dedim çok silik bir çizgi var..-tatlicadiarzu- nasıl ama saçma dimi,aradan 3 saat geçmiş..kaydirigubbakcemile3hala umut var mı sizce?? asıl sorunum 2 gündür şiddetli kabızlık ve mide yanması var..:sinifsinif: böyle bir belirti olur mu?? off zaten test için de çok erken,niye bukadar sabırsızım..bir kez olsun unutamazmıyım şu adet tarihimi...:nazar:

kızlar çok saçma ama bişiy srucam..dün adet tarihimdi olmadı,sabah kalktım gene bişey yok..öğlen 1 gibi test yaptım hiçbişey çıkmadı..bikaç kez gittim baktım yok..az önce son kez bakayım dedim çok silik bir çizgi var..-tatlicadiarzu- nasıl ama saçma dimi,aradan 3 saat geçmiş..kaydirigubbakcemile3hala umut var mı sizce?? asıl sorunum 2 gündür şiddetli kabızlık ve mide yanması var..:sinifsinif: böyle bir belirti olur mu?? off zaten test için de çok erken,niye bukadar sabırsızım..bir kez olsun unutamazmıyım şu adet tarihimi...:nazar:
canım o teste güvenme 10 dakikadan sonra geçersizdir testler

benimde hep negatif çıktı kaç defa yaptım ama hala adet olmadım ben baya erken yaptım testleri şimdide yapasım yok eğer pazartesiye kadar olmazsam bi kan testi yaptırırım yada biran önce adet olmak istiyorum acayip sinir yaptı bende yaaaaaaaaaaa
çok gerginim bebek falan düşünemiyo hale geldim kasık ağrılarımdan kafamçokkarıştı
ya olayım rahatlayım yada hamile olduğumu öğreneyimde unuttursun rabbim bu ağrıları..

benim 10.gün testimde negatif çıktı ama hala adet olmadım

benmde 5 gün geçti evde ve laboratuvarda idrar testi negatif kan testi yaptırmamı söyledi doktor ama adet ve hamilelik belirtileri aynı olduğu için hasta olurum gibi düşünüyorum hiç umudum kalmadı ve kanda gebelik yok falan demelerinden korktuğum için yaptırmıyorum ısrarla adet olucam die bekliyorum Allah isteyen herkese nasip etsin yarabbim.

kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım.idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı bende gittim hastaneye kan testi yaptırdım.kan testinde doktor gebelik var fakat şuan bebeği ultrosandan görmeyiz 1 hafta sonra gel dedi.acaba neden ulstrosan da hemen görünmüyormu.

kızlar merhaba bende aranıza yeni katıldım.idrar testinde ikinci çizgi silik çıktı bende gittim hastaneye kan testi yaptırdım.kan testinde doktor gebelik var fakat şuan bebeği ultrosandan görmeyiz 1 hafta sonra gel dedi.acaba neden ulstrosan da hemen görünmüyormu.

hayırlı olsun canım
kan değerin kaç? 1000 in üstüne çıkmadan kese görünmüyor. zaten şimdi bebek görmen mümkün değil keseyi görmek için demiştir onu . daha yenidir bebişin ondan haftaya gel demiş altında bişey arayıp sıkma canını

merhabalar foruma yeni üye oldum ama cok dusuncelı durumlardayım

benim adet döngüm 31 gün idi,ben 1 eylül de adet gördüm bugün 7 ekim hala adet olmadım bir umut bir sevinç tir dedim adetim 3 gun geçiktiğinde hcg yaptırdım 0.001 yani negatif çıktı dun aksam ıdrar testı yaptım yıne negatif cıktı bende hiç bir belirti yok çok normalim biraz ishalim bugun adetim tam 5 gundur geçikiyor sizce gebelik varmıdır yoksa ben erken testmı yaptım bana yardımcı olurmusunuz hiç birşeye konsantre olamıyorum gördudgum her negatif sonucta kendıme kızıyorum.ama hıcbır ıs yapamıyorum bundan 2 sene önce yıne ekım ayında hamıle oldugumu ögrenmıstım ama belırtılerı vardı bel agrısından duramıyordum sonra rabbım yuzume gulmedı bebeğim yasamadı 2 sene sonra yıne ekım ayında adet gecıkmesı ve belırtısızlık yasıyorum kan testı yaptım salı gunu negetif benım gıbı olanlar var mı?bır umut ısık varmı? :2:

merhabalar foruma yeni üye oldum ama cok dusuncelı durumlardayım

benim adet döngüm 31 gün idi,ben 1 eylül de adet gördüm bugün 7 ekim hala adet olmadım bir umut bir sevinç tir dedim adetim 3 gun geçiktiğinde hcg yaptırdım 0.001 yani negatif çıktı dun aksam ıdrar testı yaptım yıne negatif cıktı bende hiç bir belirti yok çok normalim biraz ishalim bugun adetim tam 5 gundur geçikiyor sizce gebelik varmıdır yoksa ben erken testmı yaptım bana yardımcı olurmusunuz hiç birşeye konsantre olamıyorum gördudgum her negatif sonucta kendıme kızıyorum.ama hıcbır ıs yapamıyorum bundan 2 sene önce yıne ekım ayında hamıle oldugumu ögrenmıstım ama belırtılerı vardı bel agrısından duramıyordum sonra rabbım yuzume gulmedı bebeğim yasamadı 2 sene sonra yıne ekım ayında adet gecıkmesı ve belırtısızlık yasıyorum kan testı yaptım salı gunu negetif benım gıbı olanlar var mı?bır umut ısık varmı? :2:

geç döllenme yaşıyor olabilirsin, bikaç gün daha bekle, hala adet olmazsan kan testini tekrarla derim...

idrar testlerine kesinlikle güvenmiyorum, adetim gecikmişti, önce 5 liralık testle yaptım silik çıktı sonra 25 liralık productor ile yaptım negatif çıktı, 2 gün daha olmayınca kan testi yaptırdım ve hamileymişim gerçi düşük oldu ama bu olayda bana ders oldu, bu ay yine bekliyorum ama reglim gecikirse doğru kan testine gideceğim

benimde gecikeli bugün 9 gün oluyo,kasıklarıma sızı şeklinde ağrılar oluyo,göğüslerim şiş ama hassasiyet yok...dünde evde test yaptım ama negatif...artık ne yapacağımı bilmiyorum biraz daha bekleyip kan testi yaptırcam...çok istiyorum bebeğimin olmasını :KK43:

Merhaba
ben adet günüm ve 2 gün sonrasında idrar testi yaptım negatifti ama bugün 6.gün kan testi yaptırıcam böyle bir olay yaşayıp hamile oldugunu öğrenen varmı?

merhaba benim adetime 7 gün vardı idrar testi yaptım negatif çıktı. kandan yaptırdım 12.79 çıktı 2 gün sonra tekrar yaptırdım 57.9çıktı kanda hemen belli oluyor kandan yaptır testini adet gününün geçmesini beklemene gerek yok

Son düzenleme:
X