Aylin Karanlık'a Göğüs küçültme Ameliyatı olanlar

birçok dr.dan fiyat aldım en yükseğini bu dr söyledi dedim demekki işini gerçekten iyi yapmıyo herkes çok çok memnun bu dr.dan fiyatıda ondan yüksek diyodum:KK43:(

uyarmadan edemedim arkadaşlar ben uzun zamandır burda dr araştırması yapan ve bir çok dr ilede görüşmeler yapan biri olarak kendimi bu açıklamayı yapmak zounda hissettim k.k de aylin hanımı çok çok öven ama aslında hepsinin tek bir bilgisayardan giriş yaptığını öğrendiğimiz onlarca kişi var yani sizin güveniniz birileri tarafından sömürülüyor ben bu tuzağa düşen biriyim ve malesef bana 3 saat mesafede olan aylin hanıma gittim ama görüşmedeki şüpelerim araştırmamı ve bütün bunları öğrenmemi sağladı nasıl olduğunu merak ederseniz benim nick im üzerine sağ tıklayım bütün mesajları okuduğunuzda daha emin olacaksınız sadece insanca bir uyarıda bulundum tercih tabiki sizlerin sevgiyle kalın

kusura bakmayın ama aklıma ne geldi yoksa sizde aylin hanımı karalamak isteyen birimisinz bu internet ortamında herşey oluyor insan neye inanıp neye inanmıyacağını şaşırıyor:KK43:

ankarada sadece bayanlardan oluşan bir ameliyat ekibi varmı eğer yoksa türkiye genelinde varmı webden araştırmalarımdan bir sonuç alamadım

merhaba
ben mesajınızı yeni okudum. b,lgilerimi paylaşmak istedim. ankara yı bilmiyorum ama İstanbul da tamamı kadınlardan oluşan bir ekiple çalışan Prof. Dr Aylin Bilgin Karabulut var. Kendisi Çapa da üniversite hocası, aynı zamanda meme ve yüz konularında çalışan çok hoş ve işini çok iyi bilen birisi, hastaya çok güven veriyor. kuzenim geçen ay ona meme dikleştirme ve protez ameliyatı oldu, estetik ameliyatları çapa da yapmıyor. öncesinde çok araştırdı, şimdi sonuçtan çok memnun. yılbaşı öncesi ben de meme protezi istiyorum. yalnız kendisi hem üniversite hem özel hastanede oluğu için randevu almak zor. ekibinde anestezi doktoru, asistanı ve hemşiresi de bayan.fiyatları da sıradan piyasa hekimlerinden farklı tabi ama sonuçta bir prof tan bahsediyoruz .titiz ve en iyisini isteyen hastaların kendisini bulduğunu söyledi, ben kesinlikle tavsiye ederim

prof.dr. aylin bilgin karabulut meme protezi ameliyatının protezin tipine göre 6000- 8000 tl ye mal olacağını söylemişti.internette telefonları vardır.muayene etmeden fiyat vremeye yanaşmıyor, bana mantıklı geldi çünkü deri bolluğu çoksa dikleştirme gerekiyormuş,

Reklam görüyorsanız ya da bir doktor hakkında aşırı övgü varsa bilinki bu işin içinde bir bit yeniği var..:KK1:

bende az daha konu acacaktim.bende gögüslerimi kücültmek istiyorum.bu ameliyatlarda kücültürken yag alimimi yapiyorlar,silikon mu takiyorlar?merak ettim.

merhaba fatmagül cevap verdiğin için çok teşekkür ederim ben de 10 ağustos gibi izne çıkmayı düşünüyorum gögüslerim 85 dd ben b cup olmak istiyorum hangi hastanede oldun? hastanede ne kadar kaldın? ayağa kalkman ne kadar sürdü? ameliyattan önce kan alma, ultrason vs.bir şey istendi mi? birde ne kadar ücret ödedin? kusura bakma sen soru yağmuruna tuttum. ama benim 2 hafta iznim var. işler yoğun, herkes izinde olduğu için bu sürede işe dönebilir miyim onu düşünüyorum birde süt verme konusunu hiç doktora sordun mu? ben bekarım ve seneye evlilik düşündüğüm için bu konu benim için çok önemli? cevap verirsen çok sevineceğim

merhaba bende bunu bekarken dusunuyordum ama bir doktorla gorustugumde ileride cocuk emzirirken sorun çikacagini bu isi emzirme isi bittikten sonra yapmamin daha iyi oldugunu soylemisti, ayni sekilde bir arkadasimda 2. bebegini emzirmeyi birakti ve solugu doktorda aldi, bende bebek bekliyorum ondan sonra ilk isim ameliyat olmak...

uyarmadan edemedim arkadaşlar ben uzun zamandır burda dr araştırması yapan ve bir çok dr ilede görüşmeler yapan biri olarak kendimi bu açıklamayı yapmak zounda hissettim k.k de aylin hanımı çok çok öven ama aslında hepsinin tek bir bilgisayardan giriş yaptığını öğrendiğimiz onlarca kişi var yani sizin güveniniz birileri tarafından sömürülüyor ben bu tuzağa düşen biriyim ve malesef bana 3 saat mesafede olan aylin hanıma gittim ama görüşmedeki şüpelerim araştırmamı ve bütün bunları öğrenmemi sağladı nasıl olduğunu merak ederseniz benim nick im üzerine sağ tıklayım bütün mesajları okuduğunuzda daha emin olacaksınız sadece insanca bir uyarıda bulundum tercih tabiki sizlerin sevgiyle kalın

canım benim ...benim gibi birini bulduğuma çok sevindim... yanlış anlama bu duruma düşmene değil, ortak bir paydamız olduğu için...meme estetiği ne yazık ki hassas bir konu...bende 2 yıl kadar önce aylin hanıma ameliyat olmuş, ve gerçekten çok pişman olmuş bir insanım...gerçekten benim açımdan hiç memnun olmayacağım sonuçlar çıktı...inanın işinin ehli biri olmadığını en çok kendimden biliyorum... yasal olarak hakkımı aramayı bile düşündüm, fakat böyle birşeyle mahkeme gitmek, çevreden bir duyarlarsa diye diye bu güne kadar geldim... ama en azından benden sonra birileri bu tuzağa düşmesin diye uyarıda bulumak istiyorum , hatta yüz yüze bile görüşüp halimi gösterebilirim... lütfen arkadaşlar, kk güzel bir bilgi paylaşımının olduğu alan ama kötü niyetli kişiler tarafından istismar edilebiliyor.bilgileri buradan almak sadece yetmesin, gidin görüşün ama ben buna muayene ücreti verdim ..v.b. gibi sebeplerle bir kişiye saplanıp kalmayın...gerçekten biraz düşünürseniz bu kadar bir doktoru övmek kime yarar...

canım benim ...benim gibi birini bulduğuma çok sevindim... yanlış anlama bu duruma düşmene değil, ortak bir paydamız olduğu için...meme estetiği ne yazık ki hassas bir konu...bende 2 yıl kadar önce aylin hanıma ameliyat olmuş, ve gerçekten çok pişman olmuş bir insanım...gerçekten benim açımdan hiç memnun olmayacağım sonuçlar çıktı...inanın işinin ehli biri olmadığını en çok kendimden biliyorum... yasal olarak hakkımı aramayı bile düşündüm, fakat böyle birşeyle mahkeme gitmek, çevreden bir duyarlarsa diye diye bu güne kadar geldim... ama en azından benden sonra birileri bu tuzağa düşmesin diye uyarıda bulumak istiyorum , hatta yüz yüze bile görüşüp halimi gösterebilirim... lütfen arkadaşlar, kk güzel bir bilgi paylaşımının olduğu alan ama kötü niyetli kişiler tarafından istismar edilebiliyor.bilgileri buradan almak sadece yetmesin, gidin görüşün ama ben buna muayene ücreti verdim ..v.b. gibi sebeplerle bir kişiye saplanıp kalmayın...gerçekten biraz düşünürseniz bu kadar bir doktoru övmek kime yarar...

size ikinizede katılıyorum kötü niyetli insanları ayırmak lazım insanın kafası çok karışıyor bende doktor arayışı içinde biri olarak banada ayrıntılı bilgi verirmisiniz teşekkür ederim çok geçmiş olsun

merhabalar,

ben suan 24 yasındayım ve meme kucultme ameliyatı olmak istiyorum eger yardımcı olursanız cok sevınırım sızın yazmıs oldugunuz butun yorumları okudum fakat terıhler hep 2009 2010 acaba suan yakın zamanda olan veya o zamanlarda olmus olanlar suan ne dusunuyorusnuz =)

aylın hanım ve tugrul bey yarın ılk ısım aramak olacak fakat ılk gorusmelerınde ucret alıyor mu acaba ? bır de

tesekkurler :) bu ılk ıletım

Son düzenleme:
Siz neden boyle soylediniz acaba biraz daha acik bilgi verirmisiniz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba 19 yaşındayım adım gizem bu konuyla alakalı yardımcı olursanız cok sevınırım. Ekimde meme kucultme ameliyatı olucam ama önce zayıflamam gerekıyormus ben amelıyattan sonrasından değil ameliyathaneye gırerken ve amelıyat ortamını görmekten korkuyorum. vazgecıyorum ama 4 senedır bu anı beklıyorum:KK43::KK50::KK50:

merhabalar,

ben suan 24 yasındayım ve meme kucultme ameliyatı olmak istiyorum eger yardımcı olursanız cok sevınırım sızın yazmıs oldugunuz butun yorumları okudum fakat terıhler hep 2009 2010 acaba suan yakın zamanda olan veya o zamanlarda olmus olanlar suan ne dusunuyorusnuz =)

aylın hanım ve tugrul bey yarın ılk ısım aramak olacak fakat ılk gorusmelerınde ucret alıyor mu acaba ? bır de

tesekkurler :) bu ılk ıletım

Benim ameliyattan snr 12.gunum ve cok mutluyum DD Cupdan B cupa dustummm..
benim doktorum Doc. Dr. MUSTAFA KESKIN.. hastanesinin bashekimi olan bir estetik cerrahdor kendiai.. varsa sorularun yanitlarim seve seve.. nede olsa direkameliyati yasamis biriyim, 12.gunum ve harikayim...(27 yasinda bekarim, kaygilarini anliorim)

Benim ameliyattan snr 12.gunum ve cok mutluyum DD Cupdan B cupa dustummm..
benim doktorum Doc. Dr. MUSTAFA KESKIN.. hastanesinin bashekimi olan bir estetik cerrahdor kendiai.. varsa sorularun yanitlarim seve seve.. nede olsa direkameliyati yasamis biriyim, 12.gunum ve harikayim...(27 yasinda bekarim, kaygilarini anliorim)

Ayni zamanda benim doktorum Mustafa Keskinin muayenelerei ucretsiz kizlarr

size ikinizede katılıyorum kötü niyetli insanları ayırmak lazım insanın kafası çok karışıyor bende doktor arayışı içinde biri olarak banada ayrıntılı bilgi verirmisiniz teşekkür ederim çok geçmiş olsun

Çok uzun zaman oldu girmiyordum konuya malum çok uzun zaman oldu, ayrıntılı derken ne demek istedin bilmiyorum ama ben o zamanlar forumun kötü niyetlere alet olacağını düşünmeden madem insanlar bu doktordan çok memnun o zaman pahalı da olsa bu doktorda ameliyat olmalıyım diye düşünüp yaptırmıştım, sonuç mu yorumlarımdan anlamışsındır canım, hala çok mutsuzum.. Lütfen çok iyi araştırma yapın derim..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

:KK57:
Ayni zamanda benim doktorum Mustafa Keskinin muayenelerei ucretsiz kizlarr
Prof Mustafa keskin e mi ameliyat oldu ? Nasıl geçti memnun kaldın mı? Aneliyat sonrası cok sıkıntı yasadın mı? Aradan uzun zaman geçmiş,gögüslerinde herhangi bir değişim yasadın mı ? Yoksa hala ameliyat sonrası gibilermi ??? Üzgünüm cok sordumo_O:KK17::KK17::KK17::KK17:

X