Makyaj Ürünleri doğal kaş...

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

macey

fırtına öncesi sessizlik.
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
323
38
42
merhaba arkadaşlar.tüm konuları birbir inceleme fırsatım olmadı henüz.şimdi vereceğim tavsiyeyi daha önce belki başka bir arkadaşımız dile getirmiş olabilir...

kaşlarımızı daha belirgin ve daha düzgün göstermek için sürekli kaş kalemleri alıyoruz.ben size çok çok daha ucuz ve doğal bir yöntem söyleyeceğim.kurşun kalem...bildiğimiz kurşun kalemi kaşlarınıza sürün inanın çok daha doğal duruyor.kalem sürdüğünüzde anlaşılıyor belki ama kurşun kalem hiç mi hiç göze batmıyor...bence deneyin.
şahsen kurşun kalem kullanıyorum....turkbayragi

ama normal kurşun kalem çizmez ya..
resim kalemi olması lazım 2b filan...

bende boslukları doldurmak ıcın resım kalemı kullanıyorum belli olmuyor gercekten kaş kalemlerine göre daha dogal duruyor..

kursun kalemin carbon içerdiğini ve bunun zararlı oldugunu biliyorum.hatta cocukların agzına götürmesi ısırması sakıncalıdır anneler nedenini bilmeseler bile bunun zararlı olacagını bilir..... cilde sürülünce zarar gösterirmi bilemem ama dikkatli olmakta fayda var...

ebru şallı da önermişti kurşun kalemi hatta kendiside kullanıyordu bende deneyecem yerimseniben

Daha önce duymadığım bir yöntem deneyeceğim evde olduğum bir gün ,teşekkür ederiz...

Ikea'lardaki kurşun kalemleri kaş boyamak için yürüten kadınlar tanıyorum :KK1:

kurşun kalem yerine kahverengi kaş kalemini çok hafifçe sürmek bence daha mantıklı bir zarar verir o ayol:KK12:

X