klomen kullanan hanımlar burada toplanalım...

Z

zeyno06_09

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi zeyno06_09
mrb hanımlar ben bugün başladım klomene 2.ayım bu sefer günde 3 defa alıyorum ilacı hayırlısıyla bu ay gebelik oluşur inşalllah...hihoyyyt

• Konu Sahibi zeyno06_09
inşallah olur canım bende bu ay ilk kez kullandım ama yumurta fazla gelişmemiş senin kaçıncı kullanman acaba

• Konu Sahibi zeyno06_09
canım bende bu ay başladımm klomene. bugün 4 günüm.sabah akşam alıyorumm ailacı. yarın bitiyoo ilacımm. adetinn 16 günüde progestan ilacıma başlıycam. hayırlsıı olsunn hepimizz hakkındaa.

• Konu Sahibi zeyno06_09
merhaba arkadaşlar bende bu ay ilk kez klomen kullandım fakat benimki yeteri kadar büyümemiş bakalım pazartesi tekrar gidicem bi mucize olurda inşallah büyür

• Konu Sahibi zeyno06_09
Arkadaşlar mrb. ben 10 gün önce çatlama iğnesi vuruldum.Vurulduktan 5 gün sonra kasıklarımda ağrı ve göğüslerimde şişlik var.Ve bügün dayanamayıp test taptırdım:sonuç 3.80 biliyorum negatif ama. Aslında çatlama iğnesiden sonra pozitif çıkar diyolar hamilelik olsada olamasa da.Morelim çok bozuk aslında adetime 10 gün var, sizce değerde bi değişiklik olurmu?Lütfen arkadaşlar ceveplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekürler.

X