Evlilik üzerine

devrimc66

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2008
3.756
18
evliligi,bir sevgi binasi olarak yükselten ve yücelten bizler icin bazen hosa gitmeyecek sonuclarin varligindan da haberli olmayiz.iste yapilan bir arastirma ve güldüren,ancak güldürürkende düsündüren sonuclari........

1.evli erkeklerin piskolojisi arkadaslarla lokantaya gitmeye benzer.istedigin yemeyi siparis edersin sonra yanindakinin istedigi yemeyi görüp "keske onu isteseydim" dersin.

2.bir davette bir hanim arkadasina sorar:"alyansin yanlis parmagina takmiyormusun?"
diyer hanim cevap verir:"evet,yanlis adamla evliyim de ondan!

3.bir adam evlenene kadar eksik sayilir, evlenince tam bitmis olur.

4.bir genc babasina sorar:baba evlenmek kaca mal olur?" baba cevap verir:"bilmiyorum oglum ben hala ödüyorum."

5.adam anlatiyormus:evlenene kadar mutlulugun ne oldugunu bilmezdi,sonrada gec oldu."

6.yeni evlenmis bir adam mutlu ise nedenini hemen anlariz.on yillik bir adam mutlu ise nedenini merak ederiz.

7.evliligin ilk yilinda adam konusur kadin dinler,ikinci yilinda kadin konusur adam dinler,ücüncü yilinda her ikiside konusur, komsular dinler.

8.bir kavgadan sonra kadin kocasina bagrir:seninle evlendigimde tam bir aptalmisim." adam cevap verir:evet cok asikdim farkedemedim."

9.bir adam gazeteye ilan vermis"es ariyorum" diye...ertesi gün yüzlerce mektup almis.hepsi ayni seyi söylüyormus "benimkini alabilirsin."

10.bir adam karisina arabasinin kapisini tutuyorsa emin olabilirsiniz:ya arabasi yenidir ,yada karisi!

ciddiye almayin kizlar benim bi kitabim var ordan alinti yaptim sizinle paylasmak istedim..:):)

X